برنامه ی ذهن شما برای موفقیت در MLM | اریک ووری

برنامه ی ذهن شما برای موفقیت در MLM | اریک ووری سایت سلام رویا

در این مقاله قصد داریم تا رازهایی را از زبان اریک ووری که در مورد برنامه ی ذهن شما برای موفقیت در  MLM  می باشد را بیان کنیم  و به بررسی آن بپردازیم .

همچنین قصد داریم معرفی کوتاهی از سخن ران اریک ووری ارائه دهیم . اصول موفقیت در نتورک مارکتینگ یا MLM اصولی است که میتوانید با فراگیری آن به موفقیت های بزرگ در زمینه بازاریابی شبکه ای برسید .

MLM یا بازاریابی چند سطحی مدلی از کسب و کار است که در آن بازاریابان در یک شرکت به صورت مستقل فعالیت می کنند و در ازای فروشی که انجام می دهند درآمد کسب می کنند .

نکته ی اصلی که در بازاریابی چند سطحی اهمیت دارد این است که برنامه ی ذهن شما باید طوری باشد که شما را در این زمینه به موفقیت برساند .

برنامه ی ذهن شما برای موفقیت در MLM سبب می شود تا شما بتوانید با اراده ی بیشتری به سمت هدف خود حرکت کنید و هیچ چیزی مانع رشد و پیشرفت شما در این زمینه نشود آموزش های اریک ووری در این باره به شما بسیار کمک می کند

  • مفهوم بازاریابی چند سطحی یا MLM 

MLM که کوتاه شده ی Multi -Level Marketing است که به اصطلاح بازاریابی شبکه ای چند سطحی نیز گفته می شود .در این نوع بازاریابی فروشندگان با فروش محصولات و جذب افراد جدید به کسب در آمد می پردازند .

برنامه ی ذهن در بازاریابی چند سطحی از دیدگاه اریک ووری این است که شما باید به جذب افراد مختلف بپردازید و ذهن شما باید به این باورپذیری رسیده باشد که می تواند افراد زیادی را در این  حرفه جذب کند و به موفقیت صد در صدی خواهد رسید .

برنامه ی ذهن شما در MLM اهمیت زیادی در موفقیت شما در این حرفه دارد اگر ذهن شما منفعل باشد قطعا نمی توانید به موفقیت در این حرفه برسید .

افرادی که در بازاریابی سطحی فعالیت می کنند علاوه بر کسب درآمد از طریق فروش محصولات از طریق  افراد نیز درآمد کسب می کنند به این طریق که به ازای جذب هر فردی پورسانت دریافت می کنند و از این طریق به درآمد زایی میرسند .

 

  • از دیدگاه اریک ووری داشتن تعهد اولین قدم برای برنامه ی ذهن در MLM است

از دیدگاه اریک ووری داشتن تعهد در برنامه ی ذهن شما تاثیر بسزایی دارد شما باید نسبت به فعالیتی که انجام میدهید تعهد داشته باشید و مسئولیت کار خود را به عهده بگیرید .

اگر بخواهید از مسئولیت خود شانه خالی کنید قطعا نمی توانید به موفقیت برسید در بازاریابی چند سطحی اهمیت برنامه ی ذهن شما چند برابر می شود شما باید ذهن خود را تربیت کنید و برنامه ای به آن بدهید که شما را به سمت و سوی بهترین مسیر ببرد .

اریک ووری می گویید چیزی که اهمیت دارد  این است که در بازاریابی جند سطحی شما به صورت مستقل عمل می کنید بنابراین ذهن شما نیز باید این برنامه را دریافت کند و مطابق آن عمل کند .

از آنجایی که این شغل استقلال کامل را در اختیار شما قرار می دهد و شما به واسطه ی آن می توانید رئیس خود باشید و همه ی فعالیت های خود را بدون اینکه از کسی دستور بگیرید انجام دهید .

این مزیت بازاریابی چند سطحی سبب شده تا برنامه ی ذهن شما برای موفقیت از اهمیت زیادی برخوردار شود ،شما باید تعهد را در ذهن خود پرورش دهید و از خودتان این توقع را داشته باشید که همیشه تحت هر شرایطی به آن عمل کنید .

 

  • اریک ووری و برنامه ی ذهن در MLM 

اریک ووری به عنوان رهبر حرفه ای در بازاریابی شبکه ای فعالیت می کند .او با تلاش های بسیار خود توانسته به موفقیت های بزرگی در زمینه بازاریابی شبکه ای برسد به طوری که تاکنون بیشتر از پانزده میلیون دلار درآمد داشته است .

از دیدگاه او شما برای موفقیت در بازاریابی چند سطحی باید مدام ذهن خود را برنامه ریزی کنید و به ذهن خود اطلاعات درست را ارائه دهید .از نظر اریک ووری ذهن افراد قابلیت تغییر را دراد و شما می توانید به ذهن خود برنامه ی مشخص بدهید و طبق برنامه ی ذهن خود فعالیت های خود را درست انجام دهید .

برای راحتر شدن درک این موضوع به ارائه مثالی می پردازیم فرض کنید که شما می خواهید فعالیت را شروع کنید مثلا می خواهید یک کارآفرین موفق شوید اگر برنامه ی ذهن شما یک برنامه ی مشخص باشد قطعا می توانید مسیر کارآفرینی خود را به درستی طی کنید و به موفقیت های بزرگ برسید .

این را بدانید که ذهن شما به شما فرمان میدهد تا حرکت کند و تمام فعالیت های شما بستگی به برنامه ی ذهن شما و نوع باورهای شما دارد .

اریک ووری در مقام رییس یک شرکت با سرمایه ی دویست میلیون دلار فعالیت کرده است و تاکنون شرکت های زیادی را تاسیس کرده است که سالانه درآمد زیادی را کسب میکنند .

او کسی است که به داشتن برنامه ی ذهن برای رسیدن به موفقیت در MLM اهمیت زیادی می دهد ئ سخنرانی های زیادی در این زمینه ارائه داده است .

ویدیو های او در مورد MLM به شما در مورد این حرفه کمک زیادی خواهد کرد .

پیشنهاد می کنیم مقالات مربوط به قانون جذب ، استفاده از جملات انگیزشی و چگونگی استفاده از هیپنوتیزم را حتما مطالعه کنید

 

  • به هر شرکتی اعتماد نکنید 

برنامه ی ذهن شما برای رسیدن به موفقیت باید طوری باشد که فریب کمپانی ها کلاهبردار را نخورید شما باید اطمینان خاطر داشته باشید که این نوع شرکت ها قانونی هستند و از این طریق شما می توانید به کسب درآمد بپردازید .

برنامه ی ذهن شما باید طوری باشد که شما به یک فرد قربانی تبدیل نشوید بلکه با قدرت تمام به سمت موفقیت حرکت کنید .

در مورد شرکتی که می خواهید در آن فعالیت کنید اطلاعات لازم را کسب کنید اینکه ابتدا سابقه ی فعالیت شرکت را بدانید و سپس در راستای فعالیت های آن قدم بردارید .

بهتر است از کسانی که قبلا در شرکت فعالیت داشته اند پرس و جو کنید و با دقت به سخنان آنها توجه کنید .به فروش شرکت ،مجوز شرکت و دیگر فعالیت ها حتما دقت کنید تا دچار مشکل نشوید .

از دیدگاه اریک ووری همیشه در مورد محصولات شرکت اطلاعاتی را کسب کنید و اجازه ندهید کلاه سرتان برود کیفیت محصولات را در نظر بگیرید و بدانید که نشانه ی موفقیت یک کمپانی ارائه محصولات با کیفیت است .

 

  • موفقیت یک شبه به دست نمی آید 

برنامه ی ذهن شما برای رسیدن به موفقیت در MLM باید این باشد که موفقیت یک شبه به دست نمی آید و بزرگان این حرفه مانند اریک ووری و برایان تریسی به راحتی به موفقیت نرسیده اند بلکه موفقیت آنها نتیجه ی تلاش شبانه روز در این زمینه است .

آنها با برنامه ی ذهن خود توانسته اند مسیر موفقیت را بدرستی بپیمایند و به موفقیت برسند .در بازاریابی چند سطحی شما باید قدرت بیان خوبی داشته باشید و بتوانید با مشتریان خود را متقاعد کنید و به آنها این مفهوم را برسانید که یک شبه نمیتوانند ثروتمند شوند و باید با تلاش بسیار به این مهم دست یابند .

 

برای گوش دادن به پادکست های اصول پیگیری در بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان