ضرب وشتم شما به زندگی از جول اوستین

در این ویدئو ارزشمند کشیش و سخن ران انگیزشی استاد جول اوستین به شما دوست گرامی یاد می دهد تا چگونه در برابر سختی های زندگی بایستید و شکست را قبول نکنید

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

در واقع پیروزی و رسیدن به اهداف زمانی اتفاق می افتد که شما شکست را قبول نکرده باشید و برای رسیدن به موفقیت به هر شکلی که شده است حنگیدید.

همیشه این شعار را در زندگی خودتان به کار ببرید:

بهترین باش، بهترین را بخواه و برای بهترین تلاش کن و هرگز به کمتر از بهترین راضی نباش

در حققیت اگر این شعار در روح زندگی شما قرار بگیرد شما مجبور می کنید خودتان را که در هر کاری که انجام می دهید به بهترین تبدیل شوید و بیشترین سعی خودتان را برای رسیدن به اهدافتان انجام می دهید.

ولی ممکن است در برخی مواقع به آنچه که می خواهید دست نیابید ولی نباید ناراحت باشید زیرا حداکثر تلاش خودتان را کرده اید و اگر نرسیدید مطمعین باشید که خدا آ« موضوع را برای شما نمی خواسته است و بهتر از آن را برایتان ایجاد کرده است.

استاد و سخنران انگیزشی جول اوستین در این فایل ارزشمند به شما یاد می دهد که چگونه پیغام های خدا را بشنوید و چگونه ضرب و شتم محکمی به اتفاقات زندگی خود بزنید.

  • در باره سخن ران: جول اوستین

کشیش جول اوستین متولد 5 مارس 163 میلادی است و در حال حاظر 56 سال سن دارد.

او چس از مرگ پدرش به عنوان کشیش در کلیسا شروع به کار کرد.

جول اوستین کشیش، نویسنده کتاب هاب معرف و سخران ران انگیزشی که هر هر یک شنبه هر سال در کلیسای پروتستای در مقابل 16هزار نفر به مدت زمان 30 دقیقه شروع به سخن رانی می کند.

سخن رانی های هفتگی این کشیش نام دار و خنده رو در هفته توسط بیش از 4 ملیئن نفر در دنیا دیده و شنیده می شود و هر ماه بیشاز 20 ملیون نفر در بیش از 100 کشور دنیا از پند و اندرزهایی این کشیش بزرگ استفاده می کنند و روح خود را به وسیله یاین سخنان جلا می دهند.

جول اوستین نویسند کتاب های معروفی در دنیا می باشد که 7 تای این کتاب ها جزو کتاب های پرفروش مجله نیویورک تایمز قرار گرفته است.

این کشیش خوش سخن آن قدر در سخن رانی و جلا دادن کلمات مهارت دارد که طرفدارانش به او  لقب ( کشیش خنده رو ) را داده اند. او در سخن رانی و جذب مخاطب آنقدر توانا است که وقتی پای سخن رانی های او می

ضرب وشتم شما به زندگی از جول اوستین سایت سلام رویا

نشینید گذشت زمان را متوجه نمی شوید.

جول اوستین در سن  24 سالگی با دختر آشنا شد و در همان سن با او ازدواج کرد و تشکیل خانواده داد.

  • برخی از نکات سخنرانی این کشیش نامدار

وقتی خداوند مهربان شما را از مشکلات رها می کند، وقتی مشا را از اعتیاد نجات می دهدو شرایط خانوادگی شمارا تغییر میده با بهتر می کند ذیگر به اشتبهات و گناه های شما در گزشته توجه نمی کند پس نیاز نیست تا شما هم این اشتباهات را به خود یادآور شود.

✔ سخنی از جول اوستین: بزرگترین اشتباهی که در طول زندگی خود می توانید انجام دهید این است که بر روی اشتباهاتتان تمرکز کنید. با تمرکز بر روی اشتباهات ما حس بدی بدست می آوریم و این حس بد نیز خود یک گناه است  به اندازه کافی در اطرافمان انسانها و اتفاقات بد رخ می دهد پس دیگز نیاز نیست که خودمان بر علیه خودمان اقدام کنیم

خداوند مهربان هرگاه از شما بخواهد که کاری یا تلاشی را انجام دهید توانایی انجام آن کار را هم در وجود شما قرار می دهد پس نگران نباشید و به خدا اعتماد داشته باشید او تمام مسائل را به نفع شما حل می کند.

جول اوستین می گوید به الهاماتی که به دلتان وارد می شود دقت کنید . ئقتی صدای درونتان را می شنوید که باید قلان کار را بکنید ختما آ« کار را انجام دهید زیرا الهامات از جانب خداوند می باشد و تمامشان برای پیشرفت شما در زتدگی خلق شده اند.

اگر کسی دارد پشت سر شما حرف می زند، نیازی نیست که برنجید کاری انجام دهید، بلکه ققط کافیست تا او را نادیده بگیرید و همواره به سمت جلو حرکت کنید.

 

برای گوش دادن به پادکست های در بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان