از راه های ثروتمند شدن ایجاد یک کسب و کار موفق و کسب درآمد بالا از آن می باشد . بازاریابی شبکه ای هم یکی از کسب و کارهای موفق ایران می باشد که شما با انتخاب بهترین پلن درآمدی ایران و دربافت پورسانت در بازاریابی شبکه ای  می توانید به موفقیت برسید چه این پلن باینری باشد و چه یونی لول و … .

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

پورسانت بازاریابی شبکه ای چگونه است ؟

انتخاب بهترین پلن درآمدی و کسب پورسانت در بازاریابی شبکه ای مانند هر کسب و کار موفق دیگر نیاز به آموزش های دارد (مانند آموزش اصول دعوت و اصول پرزنت ) که باعث شود کسب درآمد خوبی داشته باشید.

پلن های درآمدی بازریابی شبکه ای به چهار نوع پلن باینری , پلن یونی لول , پلن مانریسی و پلن بروک تقسیم می شوند که شما با توجه به نحویه کاری که انجام می دهید بهترین پلن درآمدی را برای فعالیت خود انتخاب می کنید و به این شکل پورسانت در بازاریابی شبکه ای را بدست می آورید و کسب درآمد از آن پلن را انجام می دهیدو به این شکل کسب و کار موفق بریا خود ایحاد می کنید.

آیا این نحوه پورسانت در بازاریابی شبکه ای و کسب درآمد در بازاریابی شبکه ای صحیح و درست است یا نه؟

یکی از سوالاتی که ذهن بیشتر افرادی که به دنبال ایحاد کسب و کار موفق در صنعت بازاریابی شبکه ای می باشند  را به خود مشغول می کند این است که:

آیا این پورسانت در بازاریابی شبکه ای و کسب درآمد به این  گونه که  از نظر شرعی و قانونی درست است یا نه ؟

آیا با توجه به شبیه بودن بسیاری از پلن های درآمدی در بازاریابی شبکه ای مانند پلن باینری به فعایت های هرمی این گونه فعالیت همان فعالیت های هرمی است یا نه ؟

آیا یک چنین کسب درآمد در این صنعت نتورک مارکتینگ از نظر شرعی حلال و قانونی است یا نه ؟

این نکته را باید در نظر بگیریم که هر پدیده جدید و کسب و کار موفق و نو ظهوری که وارد هر جامعه ای  می شود باید از سه مرحله ی شناختی عبور کند:

مرحله اول ورود بدون ساختار هر پدیده (بازاریابی شبکه ای و بهترین پلن درآمدی در آن)به جامعه است مانند پلن های باینری و … در بازاریابی شبکه ای

مرحله دوم چالش های است که هر پدیده با آن رو برو می شود تا به عنوان یک عرف پذیرفته شود

مرحله سوم پذیرش آن پدیده به عنوان یکی از بدیهیات و واقعیات جامعه است

 

درباره فایل صوتی

این فایل صوتی حاصل ترجه لیدر توانمند ایران مرتضی نصرالهی است با بیش از 16 سال سابقه کار در این صنعت.

برای دیدن آموزش های اصول دعوت , پرزنت و پیگیری اینجا کلیک کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا