مفهوم تجسم خلاق مفهومی بسیار گسترده است که برای پی بردن آن باید ابتدا اطلاعاتی در مورد ذهن و شیوه ی تفکر خود بدست بیاورید و سپس به تجسم خلاق بپردازید .

شما چیزی میشوید که به آن می اندیشید تمام زندگی شما تحت شعاع باورهای شما قرار میگیرد .زمانی که شما بر روی خواسته های خود تمرکز میکنید از طریق تفکر خود آن را خلق میکنید .

تجسم خلاق یک تکنیک است که گاهی از آن به جادو هم یاد میشود .این تکنیک جادویی سبب میشود تا شما بتوانید هر آنچه میخواهید به آن برسید ،تمرینی که سببب میشود شما تغییرات مثبت زیادی در زندگی تان ایجاد کنید و مسیر خود را تغییر دهید .

 

مفهوم تجسم خلاق 

تجسم خلاق تکنیکی است که شما به وسیله ی تفکر و تمرکز میتوانید زندگی ایده آل خود را خلق کنید . در این روش ذهن شما قدرتمند میشود و توانایی های ذهنی شما بالا میرود .

ضمیر ناخود آگاه شما متوجه واقعی یا غیر واقعی بودن تصورات شما نمیشود بلکه تنها کار آن عملی کردن تصورات شماست .شما با تمرین و تکرار مداوم تصورات خود میتوانید به آنها برسید .

تجسم خلاق تاثیر شگرفی بر روی سیستم مغز و اعصاب شما میگذارد و کمک میکند تا عصب های شما تحریک شوند و شما را به رساندن اهدافتان کمک کنند .

 

تجسم خلاق و ضمیر ناخودآگاه 

تجسم خلاق تاثیر زیادی بر ضمیر ناخودآگاه شما میگذارد ضمیر ناخودآگاه شما در حالت عادی به همه چیز می اندیشد خواه مثبت خواه منفی ،اما زمانی که با تکنیک تجسم خلاق ذهن خود و ضمیر ناخودآگاه خود را تحت تاثیر قرار میدهید میتوانیید کنترل آنها را بدست بگیرید .

ضمیر ناخودآگاه شما قدرت تشخیص واقعیت را از غیر واقعیت ندارد و در نتیجه تمام خواسته های شما را برآورده میکند .

در این روش اعتماد به نفس شما افزایش پیدا میکند و موجب میشود شما باور کنید که دارای توانایی هستید و در تیجه برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش میکنید .

افکار مثبت تاثیر مثبت بر روی ضمیر ناخودآگاه شما میگذارد و باعث میشود قدرت ذهن شما افزایش پیدا کند .

 

همه چیز را دست یافتنی تصور کنید

ایمان شما در رسیدن به هدف بسیار اهمیت دارد اینکه شما باور داشته باشید که به اهداف خود میرسید برای این منظور باید بر روی اعتماد به نفس خود کار کنید .تجسم خلاق کمک میکند تا به خواسته های خود برسید .

سعی کنید خواسته هایتان را یک جا یادداشت کنید و هر روز به آنها بیندیشید چشم هایتان را ببندید و آرزوهای خود را طوری تصور کنید که انگار به آنها رسیده اید .

کاملا حس کنید که به موفقیت رسیده اید و با تمام وجودتان آنرا باور کنید باور کنید که به آنها رسیده اید در این صورت ضربان قلب شما افزایش می یابد و جایگاه خود را واقعی ببینید و سعی کنید در آن محیط قدم بردارید گویی که انگار پیشاپیش به آن رسیده اید.

 

بهترین خود را تجسم کنید 

برای بهتر نتیجه دادن تجسم خلاق بهترین خود را تجسم کنید خودتان را در بهترین لباس و جایگاه ببینید اصلا از تحقق نیافتن ترس به خودتان راه ندهید سعی کنید خودتان را درگیر رویاهایتان کنید و خود را در بهترین حالت ببینید .

این اهمیت دارد که خودتان را ببینید نه شخص دیگری را ،شما باید خودتان را تجسم کنید که به خواسته های خود رسیده اید .

تمرینات تجسم خلاق را انجام دهید و هر روز بر روی آن ها تمرکز کنید .

 

با صبر زندگی ایده آل خود را تجسم کنید 

خسته نشوید و مدام بر روی خواسته های خود پافشاری کنید دست از اهداف خود برندارید و اگر در مسیر تجسم خلاق تمرکز خود را از دست دادید نا امید نشوید و دوباره شروع کنید .

تصویر ذهنی خود را حفظ کنید و سعی کنید مدام آن را جلوی چشمان خود ببینید .

 

برای گوش دادن به پادکست های اصول دعوت، پیگیری و پرزنت ذر بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را مطالعه کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی قافل نشوید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا