قانون جذب عشق واقعی چیست ؟چگونه میتوانیم ظرف مدت کوتاه به کسی که ایده آل ما است برسیم ؟شما با دانلود فیلم راز زیر نویس  شده میتوانید به دنیای جدیدی وارد شوید و فرکانس جذب ثروت را دریافت کنید .دانستن اسامی کائنات و خدا به شما کمک میکند تا بتوانید زودتر عشق واقعی تان را جذب کنید  .با دانلود فیلم راز زیر نویس شده میتوانید عشق واقعی تان را جذب کنید .

در این دنیا برای هرکسی عشق واقعی وجود دراد اما اینکه چرا برخی آن را جذب نمیکنند مانند همان فرکانس جذب ثروت میباشد شما برای جذب عشق واقعی باید قانون جذب عشق واقعی را فرا بگیرید و از فرکانس جذب عشق استفاده کنید اسامی کائنات و خدا را به یاد داشته باشید زیرا در جذب عشق کمک شایانی به شما میکند .در این مقاله سعی داریم تا شما به واسطه ی آگاهی پیدا کردن از قانون جذب عشق واقعی به زندگی ایده ال خود برسید.

 

با تمرکز قانون جذب عشق واقعی را عملی کنید

قطعا شما هم که اکنون در حال مطالعه ی این مقاله هستید به دنبال عشق واقعی میگردید کسی که در کنار او احساس آرامش و امنیت داشته باشید ،شاید بارها شده که ناامید شده اید و به خودتان گفته اید که دیگر او را پیدا نخواهید کرد اما در این مقاله این مژده را به شما میدهیم که شما با فراگیری قانون جذب عشق میتوانید به آنچه میخواهید برسید همچنین با دانلود فیلم راز زیر نویس شده که در آن در مورد قانون جذب صحبت شده میتوانید از این قانون استفاده کنید .

این قانون همانند قانون جذب ثروت عمل میکند که در شما به وسیله ی فرستادن فرکانس جذب ثروت میتوانید ثروتمند شوید،با استفاده از قانون جذب  عشق واقعی میتوانید به فرد خاص مورد نظرتان برسید .

کاری که قانون جذب عشق واقعی میکند این است که بر روی تمرکز شما کار میکند وباعث میشود شما فرد مورد نظرتان را جذب کنید، شاید اینکار بسیار سخت و پیچیده باشد اما همانطور که فرکانس جذب ثروت را را میفرستیم و سپس ثروت را جذب میکنیم عشق واقعی نیز همانگونه است اسامی کائنات و خدا  به شما کمک زیادی میکند زیرا این اسامی دارای انرژی بی نهایتی است که باعث میشود شما زودتر به عشق ایده آلتان برسید .

شاید نظر شما این باشد که باید طرف مقابل را تحت تاثیر قرار دهید این تا حدودی درست است اما کسی که باید تغییری در او صورت بگیرد خود شما هستید ؛شما باید با تغییر اندیشه های خود مستعد دریافت فرکانس جذب ثروت و همچنین فرکانس جذب عشق واقعی باشید.

 

 قانون جذب عشق واقعی چیست

اگر میخواهید به قانون جذب عشق واقعی پی ببرید میتوانید از اسامی کائنات و خدا کمک بگیرید میان اسامی کائنات و خدا و رویاهای شما ارتباطی وجود دارد که به واسطه ی این ارتباط میتوانید به هر آنچه میخواهید برسید میتوانید فرکانس جذب ثروت را بیابید و همچنین به فرد مورد علاقه تان برسید .

این را ببدانید که خداوند کائنات را برای برآورده کردن آرزوهای شما آفریده  است چون او شما را خلق کرده و بهترین را برای شما میخواهد شما با تکیه بر خدا و اسامی کائنات میتوانید فرکانس جذب ثروت را بیابید و ثروتمند شوید همچنین پیشنهاد ما برای شما این است که با دانلود فیلم راز زیر نویس شده فرکانس جذب ثروت را دریافت کنید و به آرزوهای خود برسید .

 

با استفاده از فرکانس جذب ثروت زندگی خود را دگرگون کنید

این را بدانید که میان آرزوهای شما و ذهن شما یک رابطه ی مستقیم موجود است شما با شناخت این رابطه میتوانید به خواسته ها و اهداف خود برسید شما به وسیله ی این ارتباط میتوانید قانون جذب عشق واقعی را بیابید .شما به کمک اسامی کائنات و خدا میتوانید آرزوهای خود را عملی کنید فقط کافیست باور داشته باشید .

شما با تفکر خویش میتوانید جهان خود را تغییر دهید حال این تفکر شما چگونه میتواند فرکانس جذب ثروت را بیابد و آن را به زندگی شما سرازیر کند ؛شاید اکنون برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا با وجود تفکر مثبت نمیتوانیم فرکانس جذب ثروت را بیابیم و حتی نمیتوانیم قانون جذب عشق واقعی را پیدا کنیم .

ما به شما میگوییم که دلیل این اتفاق نوع نگرش ما و سپس باور و ایمان ماست شاید ما به ثروت فکر میکنیم اما ایمان کافی برای رسیدن به آن را نداریم ،همچنین به خدا و اسامی کائنات ایمان نداریم در نتیجه نمیتوانیم فرکانس جذب ثروت را دریافت کنیم .شما با دانلود فیلم راز زیر نویس میتوانید فرکانس جذب ثروت را دریافت کنید .

این را بدانید که ذهن انسان از سلولهای نورونی ساخته شده که این سلولها میتواند انرژی تولید کنند همچنین میتوانند این انرژی ها را بفرستند حال اگر شما منفی فکر کنند دقیقا انرژی منفی تولید و فرستاده میشود ،همچنین حتی اگر شما تفکر مثبت داشته باشید اما به آن ایمان نداشته باشید ذهن شما همان افکار منفی را میفرستد و درنتیجه اسامی کائنات و خدا عین همان را در اختیار شما قرار میدهد .

شما با دانلود فیلم  راز زیر نویس شده میتوانید ذهن خود را طوری تربیت کنید که مثبت بیندیشد و به واسطه ی تفکر مثبت میتوانید ثروت را جذب کنید .

 

از اسامی کائنات و خدا برای انرژی گرفتن کنید 

برای اینکه بتوانید قانون جذب عشق واقعی را دریابید باید ابتدا از اسامی کائنات و خدا  درخواست کنید این به چه معنی میتواند باشد در بالا گفتیم که ذهن ما دارای انرژی است و ما با تفکر مثبت و یا منفی خود انرژی مثبت و منفی میفرستیم در نتیجه کائنات همان را در اختیار ما قرار میدهند اگر ما به دنبال فرکانس جذب ثروت باشیم کائنات این فرکانس را در اختیار ما قرار خواهند داد و میتوانیم قانون جذب عشق واقعی را پیدا کنیم .

ما از شما میخواهیم تا از اسامی کائنات و خدا  عشق واقعی را درخواست کنید یعنی با دادن انرژی مثبت به کائنات عشق واقعی تان را جذب کنید کلام شما تاثیر شگفتی بر زندگی شما خواهد داشت پس مرتب از کائنات ثروت و عشق واقعی را طلب کنید .مثلا اگر شما خواستار زندگی ایده آل و ثروت هستید مرتب آن را بخواهید و ایمان داشته باشید به آن میرسید .

راز کائنات این است که میتوانند شما را به هر آنچه که طلب کنید برسانند ،شما باید راه درخواست از کائنات را بلد باشید ، حال وقتی از کائنات سخن میگوییم صحبت از چه میکنیم  کائنات کل هستی را شامل میشود یعنی هر چیزی که در اطراف ما وجود داشته باشد .ستارکان ،زمین کهکشان و هر چیزی که در اطراف ما وجود دارد  وقتی از اسامی کائنات سخن میگوییم منظور فرشتگان هستند که در  اطراف ما وجود دارند .

شما با دانلود فیلم راز زیر نویس شده و عمل به دستورات آن میتوانید راه درخواست از کائنات را پیدا کنید و میتوانید فرکانس جذب ثروت را بیابید و در زندگی تان به کار ببرید دانلود فیلم راز زیر نویس شده میتواند شما را به فهم عمیقی از قانون جذب عشق واقعی برساند .

برای گوش دادن پاکدست های مربوط به بازاریابی شبکه ای ،اصول دعوت ،پرزنت و پیگیری اینجا کلیک کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی انگیزشی سلام رویا