تعریف شرکت های هرمی چیست ؟ این سوالی می یباشد که ذهن خیلی از افرادی که به صنعت نتورک مارکتینگ دعوت می شوند را به خود مشغول می کند تا در دام فعالیت های هرمی گیر نکنند زیرا مجازات شرکت های هرمی و فعالان آن شرکت ها در ایران بالا می باشد.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

در تعریف شرکت های هرمی باید به موضوع های مختلفی توجه کرد .

مثلا تفاوتی که بین فعالیت های هرمی و بازاریابی شبکه ای می باشد یکی از این موارد می باشد یا تفاوت بین فعالیت های هرمی و شرکت های هرمی گه هیشه افراد این موضوع ها را باهم اشتباه می گیرنند و همچنین مجازات شرکت های هرمی و افرادی که در آن کار می کنند.

برای گوش دادن به پادکست بازاریابی شبکه ای ، اصول دعوت ،پرنت و پیگیری اینجا کلیک کنید.

تعریف شرکت های هرمی چیست : فعالیت هرمی

تعریف شرکت های هرمی چیست این گونه باید گفت که شرکت های هرمی به شرکت هایی گفته می شود که در آنها محصول وجود ندارد و اگر محصولی هم وجود خارجی داشته باشد این محصولات ارزش پولی که برای آنها پرداخت می شود را ندارند مانند محصولاتی که در شرکت کوست به فروش می رسید کا با افرادی که این محصولات را به فروش می رسانند مانند مجازات شرکت های هرمی رفتار می شود.

در واقع در فعالیت های هرمی افراد هرگز نمی توانند از معرف خودشان پیشی بگیرنند و پولی بیشتر از معرف یا بالاسری خودشان بدهس بیاورند زیرا شهرکت های هرمی به صورت پلن باینری فعالیت می کنند و شما برای عضو گیری در مجموعه یخود با محدودیت روبرو هستید

محدودیت در گرفت فراد در سطح یک خودتان.

در واقع در تعریف شرکت های هرمی چیست باید گفته شود که در اصل در این شرکت ها بازی رد بدل کردن پول با پول صورت می گیرد یا به عبارت دیگر پول شویی به خاطر همین هم دولت فعالیت و کار در این شرکت ها را ممنوع اعلام کرده است و مجازات شرکت های هرمی و فعالان این شرکت ها را در قانون خود قرار داده است.

بازاریابی شبکه ای قانونی چیست

بازاریابی شبکه ای یا فروش مستقیم از کسب و کارهی جدیدی می باشد که از سال 1390 کار خود را در ایران بصورت قانون شروع کرد قبل از این تاریخ بیش از 1100 شرکت در ایران کار و فعالیت می کرد که با لفظ هرمی از آنها یاد می شد.

در واقع بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ تاسیس یک شرکت زیربنای یک شرکت دیگر می باشد که افراد بخاطر این که تجبه و پول کافی برای تاسیس یک شرکت را ندارند ازپلن درآمدزایی یک شرکت قوتر و محصولات آن شرکت برای تاسیس شرکت خود استفاده می کنند و چون پول کافی برای استخدام افراد را ندارند کسانی را که به استخدام شرکت خود در می آورند را جروء شرکای خود قرار می دهند.

ولی در این بین شرکت های هرمی نیز وجود دارند که در تعریف شرکت های هرمی چیست و مجازات شرکت های هرمی به توضیح آن پرداخته شده است.

درباره فایل صوتی: تفاوت تعریف شرکت‌ های هرمی با بازاریابی شبکه ای

در این فایل صوتی برای شما تعریف شرکت های هرمی چیست را برای شما دوستان از زبان لیدر مرتضی نصرالهی بازگو می کنیم.

برای گوش دادن به پادکست بازاریابی شبکه ای ، اصول دعوت ،پرنت و پیگیری اینجا کلیک کنید.

تهیه شذه توسظ گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا