در این مقاله برای شما خواننده ی گرامی توضیح جامعی از شرکت بازاریابی شبکه ای شرکت پارس نیوشانیک داده می شود تا متوجه شوید این شرکت در صنعت بازاریابی شبکه ای در چه جایگاهی قرار دارد.

 

درباره شرکت پارس نیوشانیک

شرکت پارس نیوشانیک یکی از قدیمی ترین و اولین شرکت های نتورک مارکتینگ در ایران می باشدکه در سال 1391  موفق به کسب مجوز از مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران گردید و تحت شماره 425800 در اداره ثبت شرکت های تهران ثبت گردیداست .

جناب آقای احمد عیوضی ، فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی از دانشگاه تهران ، شرکت پارس نیوشانیک را با هدف فروش مستقیم محصولات و فعالیت در صنعت بازاریابی شبکه ای و ایجاد فرهنگ درست نتورک مارکتینگ، شرکت پارس نیوشانیک تاسیس نمود.

این شرکت بر اساس تبصره 2 ماده 5 قانون نظام صنفی کشور موفق به اخذ پروانه کسب دائم کار در صنعت فروش مستقیم به شماره 0426924780 گردیده است

این شرکت نماینده انحصاری عرضه و فروش محصولات سهامدار و شرکت مادر خود است که در حیطه یمواد غدایی فعالیت و کار می کند

در این شرکت بجای اینکه محصولات از روش های سنتی و مرسوم که در کشور رواج دارد ، ارائه شود، از روش بازاریابی شبکه ای یا همان فروش مستقیم برای ارائه محصولات به خانواده های ایرانی استفاده می شود .

در استفاده از روش نتورک مارکتینگ افراد دو سود را بدست می آورند اول این که خانواده ها محصولاتی با کیفیت را از کسانی که با آنها اعتماد زیادی دارند بدست می آورند دوم آن که فرصت ویژه و ممتازی برای کسب درآمد و کارآفرینی برای نمایندگان فروش از طریق کار در این صنعف فراهم می شود .

 شرکت پارس نیوشانیک در واقع یک کسب و کار پیش آماده و خانگی  است که یک فرصت شغلی پاره وقت یا حتی در صورت تمایل افراد تمام وقت برای فعالان این صنعت بوجود می آورد.

افراد فعال در این شرکت تمام سنین را شامل می شود اما در حال حاضر بیشتر افراد فعال در شرکت پارس نیوشانیک بانوان و جوانان می باشند تا بدون نیاز به سرمایه اولیه و داشتن تحارب بالا در امر کارآفرینی ، تجارت های کوچک و بزرگ خود را در این بستر یعنی پارس نیوشانیک بسازند .

شرکت پارس نیوشانیک ، کسب و کاری آموزش محور است یعنی این که نمایندگان فروش و افرادی که برای اولین بار عضو این شرکت می شوند در ابتدا باید مهارت های اجرایی، کار و ذهنی که لازمه ی فعالیت در این صنعت می باشد را یاد بگیرند و به کار ببرند و سپس با آموزش این مهارت ها به افراد زیرمجموعه های تحت حمایت خود و کسانی که خود وارد این کار کردند ، سازمان فروش خود را بسازند .

شرکت پارس نیوشانیک با فراهم کردن بسترهای مورد نیاز برای این فعالیت مانند نرم افزارهها و سخت افزاری لازم برای کار در صنعت بازاریابی شبکه ای، این امکان را برای نمایندگان فروش خود فراهم می کندتا افراد بتوانند به شکلی عادلانه و در عین حال نامحدود از طرح درآمدزایی و پلن خاص و ویژهشرکت پارس نیوشانیک استفاده کنند و از فروش محصولات توسط خود و اعضاء سازمان خود کسب درآمد کنند .

. با اینکه شرکت پارس نیوشانیک یک بنگاه تجاری می باشد، اما همیشه نگاه ویژه ای به مسئولیت های خود نسبت به جامعه که در آن کار می کند و مردم دارد .

و بر اساس همین مسئولیت پذیری اجتماعی در خود و مجموعه ی خود احساس می کند، طی سالهای گذشته بارها با مشارکت نمایندگان و مربیان شرکت پارس نیوشانیک اقدام به بروز رسانی آموزش های خود در راستای ایجاد فرهنگی درست و سازنده در ایران کرده است.

از رقبای این شرکت می توانیم شرکت بیز و بادران اشاره کرد

برای گوش دادن به پادکست های بازاریابی شبکه ای ، اصول پرزنت ، پیگیری و دعوت ایمحا کلیک کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا