اصول قانون شکرگزاری و قدرت سپاسگزار در بازاریابی شبکه ای بسیار به چشم می خورد به گونه ای که شما با دانلود کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن این نکته را بسیار خوب متوجه می شوید که چرا راندا برن می گوید قانون شکر شگزاری و قدرت سپاسگزار بسیار با اهمیت است و شرکت های بزرگ بازاریابی شبکه ای مانند بیز , بادران , تلفیق هنر , نیوشا و … در آموزش های خودشان مانند اصول دعوت , اصول پرزنت و … به افراد زیر مجموعه ی شرکت از این قانون زیاد آموزش می دهند تا موفقیت در بازاریابی شبکه ای را بدست آورند.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

شکر نعمت نعمتت افزون کند در اصل شکر نعمت باعث افزایش روزی شما در زندگی می شود  این اصلی است که با دانلود کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن زیاد با آن برخورد می کنید .

استفاده از قانون شکرگزاری در یازاریابی شبکه ای

به شکلی که هر شخص ایرانی این موضوع را بارهای بار شنیده است و این جمله در واقع قانون و اصل شکرگزاری و قدرت سپاسگزار  را بیان می کند  و به خاصر اهمیتی که قانون شکرگزاری دارد شرکت های بزرگی مانند بازاریابان ایرانیان زمین , بادران , نیوشا  ,تلفیق هنر و … در آموزش های خودشان مانند اصول دعوت , اصول پرزنت به افراد مجموعه این قانون را بسیار دقیق یاد می دهند تا افراد بتوانند به ویسله ی  قانون شکرگزاری موفقیت در بازاریابی شبکه ای را به سمت خود جذب کنند .

با دانلود کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن این نکته برای شما بازگو می کند که: شکرگزاری و استفاده از قدرت سپاسگزار در تمام ادیان الهی بسیار بسیار توصیه شده است و راز افزایش روزی برای شما را همین شکر گزاری می داند.

در صنعت بازاریابی شبکه ای هم ابن اصل و قانون شکرگزاری و استفاده از قدرت سپاسگزار بسیار توصیه شده است به شکلی که پیش مقدمه ی استفاده از اصول دعوت و اصول پیگیری در تمام شرکت های بزرگ مانند بیز بادران نیوشا تلفیق هنر و … همین اصول شگرگزاری می باشد.

زیرا احساس خوبی افراد می دهد و روحیه ی آنها را بالا می برد تا بهترین ها را بدست آورند و موفقیت در بازاریابی شبکه ای را تجربه کنند.

در این فایل صوتی آقای مسعود خان محمدی از طرف کمپین بازاریابی شبکه ای ایران، اصول و قوانین شکر گزاری برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای را برای شما دوستان به صورت کامل توضیخ می دهد.

برای اطلاعت بیشتر درمورد اصول پرزنت و اصول دعوت برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای این مقالات را بخوانید .

برای دبدن سایت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین (بیز) ,تلفیق مینا و خاتم هوشمند( تلفیق هنر ), بادران گستران (بادران )و نیوشا نیک (نیوشا )اینجا کلیک کنید.

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا