از رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای اجرا کردن اصول پرزنت در بازاریابی شبکه ای به صورت درست می باشد. در صنعت بازاریابی شبکه ای ایران شرکت هایی مانند بیز , بادران , نیوشا , تلفیق هنر و … کار می کنند که به خاطر اجرا درست اصول معرفی کار در بازاریابی شبکه ای بیشترین تعداد اعضا را بدست آورده اند.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

یکی از مهارت های اصلی در شبکه سازی  معرفی درست کار می باشد که این موضوع با استفاده از اصول معرفی کار در بازاریابی شبکه ای ممکن می باشد . در اصل یکی از اصولی که باید در هر تجارتی آن را حتماً به درستی اجرا کنید ارائه و همچنین پرزنت یا معرفی کردن آن تجارت می باشد که اعضای شرکتهای بیز , بادران , نیوشا , تلفیق هنر به خاطر آموزش های درستی که در راه یادگیری رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای فرا گرفتند توانسته اند این اصول معرفی کار در بازاریابی شبکه ای و دعوت به کار را به درستی انجام دهند و بیشترین تعداد اعضا را در این صنعت به خود اختصاص دهند.

هر پرزنتی از اصول و رموز  که از این اصول با نام رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای و در این مقاله به طور خاص اصول پرزنت در بازاریابی شبکه ای نامیده می شوند تشکیل شده است که اگر آنها را به صورت درست اجرا کنید مانند شرکتهای بیز , بادران , نیوشا , تلفیق هنر نتیجه ای بسیار درخشان خواهیم داشت.

 

آموزش اصول پرزنت در بازاریابی شبکه ای

در صنعت بازاریابی شبکه ای ما دیگران را به کار  دعوت می کنیم و ما باید کار خودمان را چگونه به دیگران ارائه دهیم و چه اصول پرزنت در بازاریابی شبکه ای و رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای را باید اجرا کنیم  تا دوستانمان این فعالیت شگفت انگیز را به راحتی متوجه شوند و برای انجام دادن کاری که ملیونها نفر را ثروتمند کرده است به ما بپیوندند تا باعث شویم شرکتمان رشد خوبی داشته باشد  مانند شرکتهای بیز , بادران , نیوشا , تلفیق هنر و … .

چگونگی صحبت کردن، چگونگی حرکت دست و صورت یا به عبارت دیگر زبان بدن، اینکه در جلسه معرفی کار چه نوع پیراهن و شلواری بپوشیم، مدل موهای ما باید به چه شکل باشد میزان خنده ما در جلسه چه مقدار باشد و به طور کل زبان بدنم ما در چه خدودی باید باشد و…  اینها مواردی است که باید در هر جلسه معرفی کار آنها را رعایت کنید تا یک معرفی بدون نقص و کاملی را ارائه دهید و تمام این موارد در اصولی به نام اصول معرفی صجیج کار در بازاریابی شبکه ای به افراد آموزش داده می شود.

حال این سوال پیش می آید که اصول معرفی کار  و رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای از چه قوانینی شامل شده است ؟ که شرکت هایی مانند شرکتهای بیز , بادران , نیوشا , تلفیق هنر با اجرا کردن آن به این شکل موفق شده اند

در واقع اجرای درست پرزنت و برگزاری اصول پرزنت در بازاریابی شبکه ای و در هر صنعتی بسیار لازم و واجب می باشد .

به شکلی که اگر اصول پرزنت در بازاریابی شبکه ای را به درستی انجام ندهید افرادی که دعوت کرده اید به شما بدگمان شده و حتی اعتماد خودشان به شما را از دست می دهند و دیگر شما پیش این افراد از اعتباری برخوردار نمی باشید.

موفقیت حاصل قدم های کوچک ولی پی در پی می باشد .

برای موفقیت در این صنعت باید آموزش های مربوط به اصول موفقیت را از بالاسری های خودتان و مخصوصا معرف خودتان فرا بگیرید تا شما هم بتوانید به مرور زمان جلسات معرفی کار را برای زیر مجوعه ی خودتان برگزار کرده و آنها را برای موفقیت بیشتر راهنمایی کنید.

 

درباره فایل صوتی

این فایل صوتی حاصل بیش از 16 سال فعالیت لیدر مرتضی نصرالهی در صنعت بازاریابی شبکه ای می باشد  

 

برای گوش دادن اصول دعوت و اصول پیگیری در بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا