رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای چیست ؟ اصول پیگیری که یکی از رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای می باشد که به وسیله آن می توان یک کسب و کار موفق ایجاد کرد و با کسب درآمد بالا ثروتمند شدن را نجربه کرد.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

اصول پیگیری در بازاریابی

در اصل ، اصول پیگیری یعنی شناخت تمام مسائل و حل مواردی که باعث می شود دوست شما یا کسی که کار را برای آن شخص معرفی کرده اید وارد صنعت شگفت انگیزی به نام بازاریابی شبکه ای  که باعث شده است افراد زیادی کسب و کار موفق ی در آن ایحاد کنند و با کسب درآمد بالا میلیونر شوند و ثروتمند شدن را تجربه کنند  نشود .

در واقع موفقیت در هر کاری به دانستن اصول پیگیری در آن کار مربوط می شود.

در اصل موارد مختلفی مانند دعوت کردن افراد ، معرفی کار با آنها و چیزهایی این چنینی که برای ایجاد کسب و کار موفق و ثروتمند شدن انجام می دهید ، این موارد چیزی در حدود ۱۰ درصد از کل کارها و رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای را شامل می‌شود و 90 درصد مابقی را  پیگیری و دانستن اصول پیگیری به خود اختصاص داده است تا با کسب درآمد بالا به هرآنچه می خواهید دست پیدا کنید.

موفقیت حاصل پیگیری مداوم و تلاش پشت سر هم در رسیدن به موفقیت و هرآنچه که می خواهید می باشد .

در واقع شکست زمانی اتفاق می افتد که شما دست از رسیدن و تلاش برای رسیدن به موفقیت برداید.

مطمئنا وقتی مهارتهای درست برای پیگیری مشتریان احتمالی را داشته باشیم دیگر ترس ما از دعوت کردن و معرفی کار به دیگران را نخواهیم داشت زیرا می دانیم که اگر جواب نه را نیز به ما بدهند چگونه درست رفتار کنیم.

به خاطر همین هم هست که افراد موفق می گویند برای موفق شدن در کاری ما یا  راه موفق شدن در آن کار را پیدا می‌کنیم یا راهی را برای موفق شدن در آن خلق می‌کنیم و اصول پیگیری رمز ماندن در این راه و راه ایجاد کردن کسب و کار موفق در کسب درآمد بالا در ثروتمند شدن می باشد .

و با یادگیری اصول پیگیری در بازاریابی شبکه ای هر آنچه که از صنعت انتظار دارید را بدست آورید.

 

سخنی از جردن بیرفرد

جردن بیرفرد که یکی از افراد موفق دنیا و با لغب گرگ والسترید معروف است در صحبتی می گوید : من یک نصیحت پنج ملیون دلاری برای شما دوستان دارم که اگر آن را انجام دهید به هر چیزی که می خواهید در این دنیا می توانید دست پیدا کنید و آن نصیحت این است :

در راه رسیدن به هر چیزی اول پیگیری کنید دوم پیگیری کنید سوم پیگیری کنید چهارم پیگیری کنید و پنجم هم پیگیری کنید و اگر بعد ار پنج بار پیگیری به آن چیزی که می خواستید نرسیدید فقط یک کار است که باید انجام دهید و آن دوباره پیگیری کردن است .

پس با یاد گیری اصول پیگیری در بازاریابی شبکه ای موفقیت را برای خود خریداری کنید.

 

برای گوش دادن به پادکستهای مربوط به اصول دعوت در بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید.

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا