ابعاد نگرش مثبت در بازاریابی شبکه ای در واقع جدا از طرز فکر افراد موفق در این دنیا نمی باشد در واقع سوال اول در رسیدن به موفقیت این می باشد که نگرش چیست و چگونه می توانیم به آن دست پیدا کنیم .

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

نگرش چیست ؟

در اصل نگرش طرز نگاه و تفکر ما به اتفاقاتی است که در اطرافمان می افتد در اصل این موصوع یا بهتر بگوییم طرز فکر افراد موفق و دیدگاه آنها به اتفاق های اطرافشان باعث شده است تا آنها به هرآنچه که می خواهند دست پیدا کنند .

در واقع طرز فکر افراد موفق جواب سال نگرش چیست می باشد .

شما با مطالعه ی زندگی این افراد می توانید بفعمید که طرز فکر آنها پگ.نه می باشد و برای رسیدن به اهدافشان چه کارهایی انجام میدهند.

 

طرز فکر افراد موفق چگونه می باشد ؟

در واقع با بدست آوردن طرز فکر افراد موفق می توانیم ابعاد نگرش مثبت در بازاریابی شبکه ای را نیز بدست آوریم .

بیشتر ما به خاطر جذابیت درآمد کلان و استفاده از قدرتهایی مانند درآمد مرکب و استفاذه از قانون های تصاعد و اهرم و … به بازاریابی شبکه ای  پیوسته ایم . این مساله به طور آشکار در بازاریابی شبکه ای بیان می شود و آن این می باشد که ما می توانیم قدرت خودمان را از طریق قدرت قانون تصاعد و از طریق صدها هزار نفری که به مجموعه ی ما می پیوندند افزایش دهیم ، بسیار جذاب و دوست داشتنی است .

در واقع یکی از ابعاد طرز فکر افراد موفق همین استفاده از قانون اهرم و تصاعد می باشد که شما با دانستن و یاد گرفتن این ابعاد نگرش مثبت در بازاریابی شبکه ای می توانید این صنعت شگفت انگیز را به درستی درک کنید و جواب سوال نگرش چیست را بدرستی بدست آورید.

ابعاد نگرش مثبت در بازاریابی شبکه ای :

برای فهم و درک بیشتر تأثیر نگرش‌ در زندگی و کار توجه به نکات ذیل ضروری دارد:

1-  نگرش‌ها نوع زندگی ما را مشخص و تعیین می‌کنند : طرز فکر افراد موفق

نگرش‌ های ما در زندگی در اصل نمایانگر توقعات ما از زندگی مان می باشد. زندگی ما بی‌شباهت از هواپیما نمی باشد اگر بینی ما رو به بالا باشد ما صعود و پیشرفت می‌کنیم و اگر رو به پایین باشد خطر سقوط و افتادن در دام شکست وجود خواهد داشت.

ادراک انسان‌ها تابع افکار و اندیشه‌هایشان نستب به اتفاقات پیرامونشان  است برای تغییر زندگی منتظر تغییر دیگران و  شدن دنیا نباشید بلکه تغییر را در خود جستجو کنید و  خود معجزه‌گر باشید.

2- تنها فرق بین موفقیت و شکست، نوع نگاه است : ابعاد نگرش مثبت در بازاریابی شبکه ای

شما در هر کار و فعالیتی اگر فکر کنید که موفق می‌شوید یا فکر کنید که شکست می‌خورید، در هر دو صورت درست فکر کرده‌اید. اگر فکر کنید که موفق و پیروز خواهید شد، این اندیشه مثبت به عنوان یک موتور محرکه به شما انگیزه و انرژی می دهد و به این شکل شما را به حرکت و عمل وا می‌دارد و در نهایت این حرکت و عمل، شما را به موفقیت می‌رساند و اگر از قبل فکر کنید که شکست خواهید خورد، نوع رفتار و عملتان به گونه‌ای شما را به شکست رهنمون خواهد کرد.

برای گوش دادن به پادکست بازاریابی شبکه ای ، اصول دعوت، پرزنت و پیگیری اینجا کلیک کنید.

درباره فایل ضوتی ابعاد نگرش مثبت در بازاریابی شبکه ای

این فایل صوتی حاصل 16 سال کار و تجربه لیدر مرتضی نصرالهی در صنعت بازاریابی شبکه ای ایران می باشد که برای شما توضیح می دهند که نگرش شما در بازاریابی شبکه ای باید چگونه باشد تا بتوانید به حداکثر موفقیت در این صنعت دست پیدا کنید.

برای گوش دادن به پادکست بازاریابی شبکه ای ، اصول دعوت، پرزنت و پیگیری اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را حتما مطالعه فرمایید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا