در این فایل صوتی آموزشی برای شما دوستان گرامی در مورد این که بازاریابی شبکه ای چه چیزی نیست و مزایا و معایب بازاریابی شبکه ای چیست توضیحی توسط لیدر مرتضی نصرالهی با 16 سال سابه کار در این صنعت داده می شود و برای شما توضیح داده میشود که دروغ های نتورک مارکتینگ چیست و دروغ های نتورکرها چه چیزی می باشد .

مزایا و معایب بازاریابی شبکه ای چیست ؟

مزایا و معایب بازاریابی شبکه ای در ایران بسیار زیاد می باشد که این موارد تماما به خود نتورکرها وبازاریابان بر می گردد .

دروغ های نتورک مارکتینگ و دروغ های نتورکرها چیزهایی است که باعث می شود تا این صنعت در نگاه مردم کاری مخرب و بدی باشد که علاوه برضرر در زندگی در فرد به کشور و جامعه نیز بسیار آسیب برساند.

در واقع فعالیت های هرمی و مخربی که گاها شرکت های که در این صنعت کار و فعالیت می کنند دیده می شود و یا افرادی که به عضویت این شرکت ها در می آیند از خود بروز می دهند باعث شده است تا بسیاری از مردم فعالیت در این شرکت ها را مخرب بدانند و شرکت های فعال در این صنعت را معادل با عمان شرکت های هرمی سابق بدانند.

ولی آیا این صنعت صنعتی می باشد باعث زیان به کشور و جامعه می شود ؟ خیر

اگر مزایا و معایب بازاریابی شبکه ای را به درستی بشانسید و بدانید که دروغ های نتورک مارکتینگ و دروغ های نتورکرها چه چیزهایی است می توانید کوارد موفق این صنعت را شناسایی کنید و باعث پیشرفت خودتان و کشور شوید زیرا :

در برخی موارد شرکت های خر می که جزوء دروغ های نتورک مارکتینگ می باشند در هر کجایی تاسیس می شوند و با پولشویی و وعده ها و دروغ های نتورکرها  در این شرکت ها  و فرایندها به مرد می گویند باعث ریان افراد و کشور می شوند .

شما با دانستن این که مزایا و معایب بازاریابی شبکه ای چه چیزهایی است و دروغ های نتورک مارکتینگ چیست و راه تشخیص این روغ ها چه می باشد و این مورد که دروغ های نتورکرها چه چیزهایی است و با چه سخنانی افراد را به سمت خود می کشانند می توانید بهترین شرکت در این صنعت و بهترین تیم در آن شرکت را شناسایی کنید و با اانتخابی درست باعث پیشرفت خودتان و کشور عزیزمان شوید.

درباره فایل صوتی : نتورک مارکتینگ چه چیزی نیست ؟

پس بهترین کار این می باشد که با آموزش درست و به موقع اطلاعات خود را در مورد مواردی که در جلسات پرزنت و معرفی کار به افراد گفته می شود را بدانم تا بتوانیم درستی و نادرستی صحبت های فرد پرزنتور را تشخیص داده و بهترین تصمیم ممکنه را برای ورود به کار بگیریم.

سکوی پرش افراد در هرکاری در واقع آموزش های درست و کاربردی است که هر کسی در کار و حرفه ی خود یاد م یگیرد و آن را به کار می بندد ور واقع تیم آموزشی و انگیزشی سلام رویا در راستای همین هدف یعنی تهیه بهترین و کاربردی ترین آموزش های دنیا برای شما دوستان عزیز کار و فعالیت می کند تا بهترین ها را برای شما آماده کند.

در این فایل آموزشی لیدر مرتضی نصرالهی به شما میگوید در واقع بازاریابی شبکه ای چه چیزی است و چیزهایی هم نمی باشد . موارد دروغ درباره این صنعت چیست و با دانستن این مورد می توانید مزایا و معایب بازاریابی شبکه ای را به راحتی شناسایی کنید.

برای گوش دادن به پادکست های نتورک مارکتینگ ، اصول دعوت، پیگیری و پرزنت اینجا کلیک کنید.

 

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا