اگر شما به دنبال ایده های خلاقانه ی پولساز برای خانم ها میگردید این مقاله کمک بسیاری به شما میکند .ما در این مقاله سعی کرده ایم تا اطلاعات مفیدی را در این زمینه ارائه دهیم و امیدواریم تاثیر گذار باشد .

افرادی که از خلاقیت برخوردار هستند میتوانند ایده های خلاقانه ی پولساز را پیدا کنند و آنها را به مرحله ی عملی شدن برسانند و به موفقیت های بزرگ برسند .

افراد خلاق با استفاده از خلاقیت خود میتوانند تجارت خود را هر چند کوچک ارتقا دهند و به موفقیت های شغلی بزرگ برسند .

زنان خانه دار جز آن دسته از افرادی هستند که تجربه ی کاری ندارند و همچنین زمان اینکه بتوانند در محیط بیرون کار کنند را ندارند ،ما د راین مقاله با ارائه ایده هایی به زنان خانه دار میخواهیم تا آنها به ثروت و پول برسند .

 

چند کار ساده برای اینکه بتوانید فعالیتی را شروع کنید

 • تجربه ها و استعداد های خود را بیابید

شما به عنوان یک زن خانه دار باید استعداد ها و تجربه های خود ار مد نظر بگیرید و به شناخت کاملی از خودتان برسید در این صوت است که میتوانید به ایده های خلاقانه ی پولساز برسید .

خودتان را بشناسید و استعداد های خود را پیدا کنید باید ببینید در چه زمینه هایی مهارت دارید و سپس بیندیشید که چه فعالیتی را میخواهید شروع کنید ؟

 • خودتان را باور داشته باشید

شما در صورت باور داشتن خود میتوانید یک فعالیتی را هر چند سخت آغاز کنید خودتان را باور داشته باشید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید مدام از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید و به موفقیت با تمام وجود فکر کنید .

 • هرگز نا امید نشوید

یکی از راه هایی که یک زن خاندار بتواند به موفقیت در کسب و کار برسد این است که نا امید نشود شاید افرادی وجود داشته باشند که شما را نا امید کنند اما خسته نشوید و فعالیت خود را ادامه دهید .

ناامیدی بزرگترین مانع برای موفقیت شماست پس سعی کنید تحت هر شرایطی امیدوار باشید تا بتوانید ایده های خلاقانه پولساز را بیابید و اجرا کنید .

 • خستگی را به خودتان راه ندهید

شاید از کار کردن زیاد خسته شوید و اطرافیان نیز نتوانند شما را درک کنید در این شرایط اصلا اطرافیان شما را حمایت نکنند و یا سد راه شما شوند

دراین صورت باز صبور و بردبار باشید و از هیچ چیز نهراسید و به کار خود ادامه دهید .

 • کتاب بخوانید

یکی از راه های افزایش اعتماد به نفس خواندن کتاب است شما با خواندن کتاب میتوانید تجربه های دیگران را مطالعه کنید و از زندگی آنها درس بگیرید .

در این صورت میتوانید به موفقیت های بزرگ برسید .

 • مهارت های لازم را کسب کنید

برای اینکه بتوانید یک فعالیتی را در منزل خود شروع کنید نیازمند مهارت های لازم هستید برای کسب مهارت ها باید به کلاس های مربوطه رجوع کنید و یا اینکه میتوانید از کلاسهای مجازی استفاده کنید .

 

چند ایده ی خلاقانه پولساز برای خانم ها

 • معلم خصوصی شوید

اگر در زمینه ی تدریس توانایی دارید میتوانید با جذب دانشجو در منزل خود اقدام به تدریس کنید و به درآمدزایی برسید برای گسترش کار خود میتوانید به تبلیغات گسترده بپردازید .

برای تبلیغات حتما نیاز به هزینه هیا بالا نیست بلکه شما با کمک فضای مجازی نیز میتوانید مشتریان خود را بیابید .

 • محصولات غذایی خانگی درست کنید

شما با استفاده از هنر خود میتوانید به پول و ثروت برسید خانم های خانه دار زیادی را میشناسم که به وسیله ی درست کردن ترشی به ثروت زیادی رسیده اند پس اگر آنها توانسته اند شما هم میتوانید .

شما با تبلیغات در فضای مجازی میتوانید به درآمد زایی برسید.همچنین شما میتوانید محصولات خود را به فروشگاه ها ارائه دهید و از این راه به فروش محصول برسید .

 • به فکر آشپزخانه ی خانگی باشید

از مهارت و تجربه ی خود درست استفاده کنید و از آن پول در بیاورید شما میتوانید در خانه ی خود یک آشپزخانه ی خانگی درست کنید و غذاهای خانگی را به فروش برسانید .

 • طراحی سایت را یاد بگیرید

شما با یادگیری طراحی سایت میتوانید محصولات خود را به فروش برسانید و همچنین میتوانید برای دیگران نیز سایت طراحی کنید . تجارت الکترونیک در جهان حرف اول را میزند شما با این تجارت میتوانید به در آمد زایی برسید .

 • بازاریابی کنید

اگر میخواهید به ثروت و موفقیت برسید بازاریابی نیز یکی از راه هایی است که میتوانید در منزل خود انجام دهید میتوانید از طریق تبلیغات در اینستگرام و یا در شبکه های مجازی دیگر اینکار را انجام دهید .

 • به فکر گلخانه ی خانگی بیفتید

یکی از ایده های خلاقانه پولساز برای خانم ها ساختن یک گلخانه ی خانگی است که با کاشت انواع سبزیجات و گل و گیاه میتوانید به درآمدزایی برسید .شما میتوانید در فضای مجازی به تبلیغات کار خود بپردازید و همچنین سری هم به گلفروشی ها و مغازه های شهرتان بزنید .

 • فروشگاه خانگی راه بیندازید

مهم نیست چه اندازه پول دارید کافی است اراده و انگیزه داشته باشید و برای رسیدن به موفقیت مصمم باشید شما میتوانید یک فروشگاه خانگی راه بیندازید و محصولات زیادی را در آن بفروشید .

محصولات خوراکی ،پوشاک زنانه و مردانه و لوازم خانگی میتوانید در سطح وسیع به فروش بپردازید .اول از نزدیکان خود شروع کنید و همچنین تبلیغات خود را در فضای مجازی فراموش نکنید .

 

برای گوش دادن پاکدست های بازاریابی شبکه ای و اصول دعوت ،پرزنت و پیگیری اینجا کلیک کنید .

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را حتما مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی سلام رویا