• خانه
  •  » 
  • مقالات آموزشی
  •  » 
  • چگونه از فیلم راز قانون جذب و راز موفقیت در کسب ثروت استفاده کنیم ؟

چگونه از فیلم راز قانون جذب و راز موفقیت در کسب ثروت استفاده کنیم ؟

چگونه از فیلم راز قانون جذب و راز موفقیت در کسب ثروت استفاده کنیم سایت سلام رویا

در این مقاله سعی بر آن داریم تا به شما دوست عزیز یاد دهیم که چگونه از فیلم راز و قانون جذب در بدست آوردن راز موفقیت و کسب ثروت استفاده کنیم .

برای این که شما بتوانید از قوانین فیلم راز و قانون جذب استفاده کنید و به وسیله ی آن راز موفقیت را بدست آورده و کسب ثروت برای خود خلق کنید لازم است ابتدا اجازه دهید که این قانون وارد زندگی شما شود.

برای ورود این قانون به زندگیتان باید از ذهنتان استفاده کنید. و این کار بر خلاف تصور عموم مردم کار راحتی است .

چون شما باید فکر کنید و احساس خوب و مثبت از خود انتشار دهید.

نکته ای که در خلق زندگی رویای خودتان باید به آن توجه کنید این است که خلق چنین زندگی آهسته است.

شما باید آینده خود را همین امروز و با حسی مثبت بسازید و این کار را با فکرتان می توانید انجام دهید.

  • با فرمول قانون جذب در فیلم راز به کسب ثروت برسید 

شاید در مورد فیلم راز زیاد شنیده باشید اما در مورد فرمول قانون جذب که راز موفقیت در آن نهفته است چیزی ندانید فرمولی که به تسخیر قدرت و ثروت در زندگی شما می پردازد و باعث کسب ثروت برای شما می شود .

راز موفقیت را میتوانید در زندگی خود جستجو کنید اگر میخواهید سریع پیشرفت کنید و به ایده آل زندگی خود برسید باید ذهن خود را تغییر دهید ،تغییر در ذهنیت شما سبب می شود تا قانون جذب در راستای اهداف و خواسته های شما عمل کند .

شما حتما زندگی پر مشغله ای دارید که شاید نتوانید بر خواسته های خود تمرکز کنید در فیلم راز به تمرکز اهمیت ویژه ای داده می شود اینکه شما بخواهید زندگی خود را تغییر دهید نیازمند تمرکز بر خواسته هایتان است .

 

  • راز موفقیت و کسب ثروت در خواستن است 

یکی از فرمول های قانون جذب که به شما کمک میکند راز موفقیت و کسب ثروت را بیابید خواستن است ،خواستن و تقاضا کردن یعنی من با تمام وجود می خواهم .

کائنات اصلا توجهی به میزان بزرگی خواسته ی شما ندارند  بلکه تمام شرایط را در راستای رسیدن به هدف شما فراهم می کنند .

اولین مرحله برای رسیدن به موفقیت در فیلم راز این است که خواسته های خود را طلب کنید اینکه به کائنات بگویید چه می خواهید .

خواسته های خود را دقیق یادداشت کنید مثلا اگر یک ماشین می خواهید حتما رنگ و مدل آن را نیز بنویسید تا دقیقا مشابه همان را دریافت کنید .

هیچ گاه کم نخواهید زیرا کائنات کاری به بزرگی و یا کوچکی خواسته های شما ندارند هدف آنها تنها برآورده کردن آرزوهای شماست .

قانون جذب در فیلم راز به شما کمک می کند تا به موفقیت های بزرگ برسید کافیست درخواست کنید .

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را حتما مطالعه کنید

 

  • رویا پردازی یکی از رازهای قانون جذب 

حتما این را می دانید که ما در محیطی سرشار از انرژی هستیم و همچنین جنس وجودی ما نیز از انرژی است ،خاصیت انرژی این است که هر آنچه را که به آن بدهی مثل همان را ساطع می کند .

رویا پردازی باعث می شود شما انرژی های مثبت را به کائنات بفرستید .رویاپردازی مانند یک آهنربا عمل می کند و باعث می شود شما قانون جذب در فیلم راز را عملی کنید .

چشم های خود را ببندید و هر آنچه را می خواهید درخواست کنید رویای خود را دست یافته ببینید از زمان و مکان فراتر بروید و ببینید که قدرت ذهن شما قدرتی بینهایت شگفت انگیز است قدرتی که با آن میتوانید به راز موفقیت و کسب ثروت پی ببرید .

 

  • فرستادن انرژی با استفاده از قانون جذب در فیلم راز 

اطراف شما را انرژی فرا گرفته و همچنین جنس خود شما نیز از انرژی است شما با رویاپردازی به جذب انرژی های مثبت کمک می کنید و در نتیجه خود را در میدانی از انرژی های مثبت قرار می دهید .

قرار گرفتن د راین میدان سبب تغییر اندیشه ی شما خواهد شد .شمابا اندیشه ی خود می توانید امور زندگی خود را در دست بگیرید و همه چیز را مطابق خواسته ی خود تغییر دهید .

مثبت اندیشی شما همراه با سپاسگذاری و شاکر بودن سبب می شود قانون جذب به کمک شما بیاید و شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کند .

برای ایجاد انرژی مثبت برای خود می توانید از آهنگ های انگیزشی استفاده کنید.

 

  • ایمان و باور راهی برای رسیدن شما به موفقیت 

پس از رویا پردازی و فرستادن انرژی شما باید به یک باور و ایمان قلبی رسیده باشید اینکه به کائنات ایمان داشته باشید و بدانید هر آنچه را که طلب کرده اید حتما به آن خواهید رسید .

تا شما خواسته هایتان را و اینکه به آنها می رسید را باور نکنید قانون جذب عمل نخواهد نکرد و شما به راز موفقیت و کسب ثروت نخواهی رسید .

زمانی که رویا پرداز ی می کنید باور شما نقش مهمی در رسیدن شما به رویاهای شما دارد با تمام وجود خواسته های خود را دست یافتنی تصور کنید .

رویای خود را حقیقت بدانید و خود را در ان شرایط ایده ال تصور کنید ، در این صورت است که قانون جذب در فیلم راز به کمک شما می آید .

 

  • به یک کاتالیزور قانون جذب تبدیل شوید و دریافت کنید 

بجای اینکه مدام به دنبال راز فیلم راز باشیم کمی در آن تعمق کنیم و کاری کنیم که خود ما به یک کاتالیزور تبدیل شویم .وقتی شما به یک کاتالیزور تبدیل می شوید یعنی هر آنچه را که بخواهید به آن می رسید .

کافی ست تصور کنید و سپس دریافت کنید .این تغییر باید در ذهن شما صورت بگیرد تا بتوانید هر آنچه را که میخواهید از کائنات تحویل بگیرید .

شما با تمرین زیاد میتوانید نگرش خود را تغییر دهید و زندگی خود را آنطور که خود می خواهید تغییر دهید .

درون شما سرشار از انرژی های مثبت است که با استفاده از آنها می توانید همه چیز را تغییر دهید و خواسته های خود را دریافت کنید .

شما میتوانید با مهارت انرژی را کنترل و مدیریت کنید و از میان انرژی های مثبت و منفی مثبت ها را برگزینید و بتوانید به بهترین خود تبدیل شوید .

 

برای گوش  دادن پاکدست های بازاریابی شبکه ای و کلیک کنید .

تهیه شده توسط گروه آموزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان