چگونه از قانون جذب در بهبود رهبری خود استفاده کنیم؟

در این مقاله استاد و سخنران انگیزشی و موفقیت شخصی بریان تریسی به شما یاد می دهد که چگونه از قانون جذب در بهبود رهبری خود استفاده کنیم.

یکی از قوانینی که افراد مفق در کسب موفقیتشان از آن استفاده می کنند در واقع استفاده در ست و صحیح از قانون جذب می باشد.

این قانون یکی از مهمترین و اصلی ترین قوانین در راستای رسیدن به اهداف می باشد و چیزی است که اگر درست از آن استفاده نکنید در حقیقت باعث شکست شما و نرسیدن به اهدافتان می شود.

یکی از مهمترین مواردی که در قرن 21 باید بسیار به آن توجه کنید درواقع رهبری درست می باشد. زیرا در ابن قرن انجام کار تیمی بیشتر از هر موقعی احساس میشود تا به آن هدفی که می خواهید دست پیدا کنید. ولی یکی از مهمترین مواردی که در ایجاد این رهبری درست باید به آن بسیار زیاد توجه کرد در واقع استفاده صحیح از قوانین موفقیت می باشد تا به کمک انها بتوان افرادی که به دنبالش می باشیم را به سمت خود جذب کنیم به این شکل آینده مطلوبی که به دنبالش می باشیم را در زمان کمتر و با سرعت بیشتری خلق کنیم.

پس سعی کنید نحویه استفاده درست از این قانون را خوب یاد بگیرید زیرا به شما بسیار کمک می کند تا بتوانید افراد تیم خود را به طور کاملا صحیح و هدفمند به سمت اهداف هدایت کنید و به این شکل موفقیت را برای خود خلق کنید.

در این فیلم آموزشی و انگیزشی استاد برایان تریسی به شما یاد می دهد که چگونه از قوانین موفقیت مانند قانون جذب در راستای رسیدن به اهدافمون و رهبری درست استفاده کرد.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان