تفکری که شما را به سمت موفقیت می کشاند

در این مقاله قصد داریم تا برای ما نوع تفکراتی را بیان کنیم که استفاده از آنها می تواند شما را به موفقیت هدایت و راهنمایی کند.

بدست آوردن موفقیت و موفق شدن در کارها از یک طریق امکان پذیر نمی باشد به همین دلیل هم موفقیت و کسب موفقیت را یک پدیده ی بسیار پیچیده می دانند که عملا نمی توان آن را در چند کلمه بیان کرد. ولی نکته ای اهمیت دارد این می باشد برای کسب موفقیت باید سخت تلاش کرد که ان مستلزم داشتن اراده ای قوی و محکم می باشد.  اولین نوصیه ای که هر استاد موفقیت به شما برای کسب رویاها و آرزوهایتان می کند این است که مثبت فکر کنید. زیرا تا زمانی که مثبت فکر نکنید انرژی کافی برای خلق رویا هایتان را نخواهید داشت.

یادتون نرود کلید دست یابی به موفقیت، تفکر مثبت گونه می باشد. این را به خاطر داشته باشید هرگز هرگز نباید منفی فکر کنید زیرا رسیدن به اهداف نیار به انرژی دارد و این انرژی از تفمرات مثبت شما ایجاد می شود.

البته در مواردی ما خود کاری می کنیم که باعث می شود تا موفقیتمان محدود شود و این محدود شدن به خاطر نداشتن اعتماد به نفس و ترس از شکست در راه کسب موفقیتمان می باشد. تفکر مثبت می تواند به ما در عبور از چنین چالشی کمک بسیار زیادی کند.

در زیر نمونه هایی از تفکرات مثبتی که می تواندشما را در کسب هرآنچه کهمی خواهید کمک و یاری کند آورده شده است.

هر روز یک هدیه می باشد

زندگی یک موحبت است و ارزش بسیار زیادی دارد ولی این موحبت الهی در یک لحظه می تواند به بدترین ها تبدیل شود.

جمله ای که گفته شد یک اصل است و زمانی که این صل را به درسی بفهمید دیگر هرگز زمان خود را به انجام کارهای بیهوده طی نخواهید کرد. ایدهای زیا و ارزشمندی که دارید را دنبال خواهید کرد و از وقت ارزشمندتان نهایت استفاده را می کنید. اگر لجظه لجظه زندگی خود را به شکلی طی کنید که انگار امروز آخرین روز زندگی شما است خواهید دید که احساس قدردانی بیشتری نسبت به هرآنچه که در اطرافتان است کسب خواهید کرد.

با این احساس شما سعی خواهید کرد برنامه هایتان را سریعتر انجام دهید، خواهید دید که سریعتر تلاش خواهید کرد و این موضوع انگیزه ای قوی به شما خواهد داد تا برای رسیدن به رویاهای خودتان سخت تر تلاش کنید.

کار کردن برای کسب اهداف طاقت فرسا نیست

زمانی که شما به کاری که انجام می دهید علاقه داشته باشید دیگر انجام آنکار برای شما طاقت فرسا نیست و عملا به تفریح شما تبدیل خواهد شد. اگر کاری که در طی روز انجام می دهید شما را خوشحال نمی کند و به انجام آن کار هیچ علاقه ای ندارید الان وقتش است که به سراغ کاری روید که انجام دادن آن شما را خوشحال می کند. کاری که به شما در رسیدن به اهداف و رویاهایتان کمک و یاری می رساند.

جالب است بدانید که اکثر آدم های موفق دنیا برای کسب پول کار و فعالیت نمی کنند بلکه اگر از آنها بپرسید دلیل این همه سخت کارکردنشان چیست به شما جواب خواهند داد که من کار نمی کنم بلکه تفریح می کنم و از تک تک لحظاتی که در کارم می باشم لذت می برم. انها علاقه شان کارشان می باشند و از تمام لحظات فعالیتشان لذب می برند حتی اگر هیچ پولی هم بدست نیاورند.

یادتان نرود که اگر در کاری که علاقه دارید کار و فعالیت می کنید پول هم در نهایت خودش را نمایش می دهد.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان