ابرقدرت شما زبان بدنتان است

در این فیلم آموزشی به شما طرز درست استفاده از زبان بدن برای این بیشترین تاثیر ممکنه را برروی مخاطبان خود بگزارید به شما آموزش داد می شود.

یکی از مواردی که در دنیای امروز هر کسی باید بسیار دقیق به آن توجه کند در واقع طرز استفاده درست از زبان بدنش می باشد.

ما در دنیای زندگی می کنیم که ارتباطات حرف اول را می زند. در این دنیا ارتباطات اساس و پایه موفقیت هر فردی را بوجود می آورد.  پس استفاده درست و به جا از آن می تواند به انسان کمک کند تا پله های طرقی را بسیار سریع بپیماید.

بیشتر انسانها بر این تصور می باشند که ارتباطات ما در واقع به کلماتی می باشد که از دهانمان بیرونمی آید در حالی که در حقیقت به این شکل نمی باشد. بیشترین میزان تاثیری که ما بر روی اطرافیان خود می گزاریم در واقع از طرز حرکات بدن ما ناشی می شود. زمان بدن ما بیش از 70% تاثیری که باید بر روی دیگران به وجود آوریم را برای ما خلق می کند.

 

تعریف زبان بدن چیست؟

در تعریف ساده و بسیار اجمالی زبان باید گفت که زبان بدن در واقع مجمع حرکات غیر کلامی بدن شما می باشد که به وسیله ی آنها می توانید احساسات و منظور خود را به اطرافیانتان بفهمانید. چیزهایی مانند طرز نشتن و یا ایستادن شما، همچنین حالت های مختلف سر و چهریتان.

شاید این سوال برایتان پیش آید که چرا اهمیت زبان بدن تا این حد بالا می باشد.

در واقع شما به کمک علم زبان بدن می توانید بفهمید که قصد و نیت واقعی افراد چه می باشد آیا آنها واقعا بر سر حرفی که میزنند می ایستند و یا مانند دروغگویان خلاف حرفی که می زنند می خواند کار کنند . همچنین شما به کمک زبان بدن می توانید تاثیری که می خواهید بر روی دیگران بگزارید را چندین برابر بیشتر کنید.

زمانی که ما به علم زبان بدن احاطه کامل داشته باشیم می توانیم از آن به نفع خود استفاده کنیم و جلسه را به نفع خود به پایان برسانیم زیرا به وسیله آن می توانیم بیشترین تاثیرر ممکنه را بر روی مخاطب خود بگزاریم . ممکن است بخواهیم با آن فرد چیزی را بفروشیم و یا می خواهیم با او قرار داد ماری ببندیم . به وسیله زبان بدن می توانیم منظورمان را خیلی بهتر به افراد بفهمانیم و به این شکل میزانتاثیری که بر افراد بگزاریم را افزایش دهیم و پیروز جلسه باشیم .

به همین دلیل است که در علم مزاکره و روانشناسی همیشه توسیه می شود که تا حد امکان جلسات را به صورت حضوری برقرار کنیم زیرا به این شکل می توانید میزان تاصیر گذاری خود را بسیار افزایش دهید.

 

چرا زبان بدن قدرتمند و تاثیرگذار است؟

زبان بدن در واقع به دلیل این که زبان غریزی و طبیعی بین تمام موجودات زنده کره ی زمین می باشد اینقدر تاثیر گذاری بسیار بالایی ئارد. شما سکس را در نظر بگیرید او نمی تواند به زبان انسانها سخن بگوید ولی صاحبان سگ ها به را حتی می توانند بفهمند که سگشان کی خوشحال و چه زمانی نارحت می باشد.

اصول و پایه زبان بدن در تمام فرهنگ ها یکسان می باشد و کاری ندارد که افراد فارسی زبان هستند و یا به زبان های دیگر با فرهنگ های دیگر می باشند . به خاطر ثابت بودن این اصول می توان آن را در هرجای دنیا مورد استفاده قرار داد.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان