موفقیت و شکست | باب پراکتور

در این فیلم آموزشی استاد و سخنران انگیزشی باب پراکتور به شما یاد می دهد که موفقیت و شکست یعنی چی و چونه باید با هر کدام روبرو شویم.

موفقیت حاصل تفکر موفق گونه است و شکست هم حاصل یک جنین تفکری است پس چیزی که موفقیت و شکست شما را مشخص می کند در واقع نوع تفکر و برخورد شما با اتفاقات و حوادثی است که در این میان اتاق می افتد.

بزرگی می گفت چه شما فکر کنید که می توانید و چه فکر کنید که نمی توانید در هر دو حالت درست فکر کرده اید زیرا این طرز فکر در واقع میزان و نحویه تلاش شما را نشان می دهد.

پس موفقیت و شکست شما در هر کاری در واقع به طرز فکر شما نسبت به موقعیتی بر می گردد .

این طرز فکر نوع برخورد شما در موقعیت های مختلف را نشان می دهد و به شما کمک می کند در سریعترین حالت ممکنه راه حل جدیدی برای خارج شدن از مشکل خود بیابید و یا شکست را قبول کرده و دست از تلاش برای رسیدن به اهدافتان بردارید.

در این فیلم آموزشی استاد و سخنران بزرگ باب پراکتور به شما یاد می دهد که چگونه باید با موفقیت های خود رو به رو شوید تا هرگز غرور شما را نگیرد و همچنین چگونه از شکست های خود درست بگیرید و از آنها استفاده کنید تا در کارتان پیشرفت کنید و تسلیم حوادث زدگی نشوید.

در واقع افراد موفق، موفقیت را با ذهن خود برای خود بوجود می آورند . آیا شده است که در اطرافتان انسانهایی را ببینید که بسیار موفق و خوش شانس هستند اگر از آنها بپرسید شما چه کار می کنید خواهید دید که آنها به شما خواهند گفت که ما خود را فردی موفق و خوش شانس می دانیم و به این موضوع باور داریم . درواقع طرز باور این افراد است که چنین اتفاقات خوب و عالی را برای آنها خلق می کند. و یادتان باشد که باور ها در واقع از طرز فکر شما نسبت به خودتان و اتفاقات اطرافتان سرمنشاء می گیرد.

پس درست فکر کردن یک هنر است و این هنر نیز مانند سایر هنرها با آموزش و یادگیری برای شما بوجود می آید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان