گام برداشتن به سمت ناشناخته ها | جول اوستین

در این آموزشی کشیش و سخنران انگیزشی استاد جول اوستین به شما یاد می دهد که از گام برداشتن به سوی ناشناخته ها ترس به خود راه ندهید زیرا خدا با شماست.

به قول نویسنده ها نوشتن سخت نیست بلکه شروع نوشته بسیار سخت است. در واقع شروع هر کاری بسیار سخت می باشد زیرا در حقیقت قدم گذاشتن در دنیای جدید می باشد که هیچ شناختی از آن ندارید . به همین دلیل است که خیلی از افراد از سروع کردن کاری حدید که تا به حال انجام نداده اند بسیار میترسند و هیچ وقت دست به اقدام نمی زنند.

آیا شده است که بخواهید کاری را انجام دهید و به خود بگویید که از فردا؟

در واقع این از فردا گفتن ترسی است که در ضمیر ناخداگاه شما وجود دارد و خود شما از آن خبر ندارید وگر نه چه دلیلی دارد که از همین الان شروع نکنید. پس ترس به خود راه ندهید و در مسیر رو به پیشرفتتان حرکت کنید.

خیلی از افراد به خاطر این که نمی دانند که چه اتفاقی قرار است در آینده بیوفتند و نمی دانند که چگونه باید با آن اتفاق ها روبرو شوند شروع به حرکت و کار نمی کنند و همیشه کاری که باید انجام دهند را به تعویق می اندازند.

ولی می توان این مسله را به راحتی برطرف کرد. شما می توانید با برنامه ریزی دقیق اتفاقاتی که در آینده قرار است برایتان اتفاق بیوفتد را به راحتی پیش بینی کنید و برای برطرف کردن آن راه حل هایی را بیابید.

کی از مسائلی که در اینده نگری افراد مثبت اندیش باید با ان توجه کنند این است که شما ممکن است از آینده و اتفاقات ان خبر نداشته باشید ولی خداوند از تمام آنها اطلاع کامل دارد.

خداوند مانند شما در پرده ای از مکان و زمان قرار ندارد بلکه او از تمام اتفاقات آینده اطلاع کامل دارد و وعدهی خداوند است که می گویند بنده من از تو حرکت و از من برکت .

این جمله بدان معنا می باشد که خداند در همه حال شما را حمایت می کنند و برای راحتی شما هر کاری انجام می دهد وبه راه و کاری که می خواهید انجام دهید برکت می دهد.

چنین خدایی از قبل تمام موانعی که ممکن است با انها روبرو شوید را قبل از رسیدن شما به آنها برایتان برطرف می کند و هرگز نمی گذارد تا برای شما اتفاق بدی بیوفتد.

ولی گاهی با توجه به این که خیل سعی و تلاش می کنیم ولی باز هم به آنچه که می خواهیم نمی رسیم . چرا؟

در واقع ما به خاطر قرار داشتن در پرده ای از مکان و زمان فکر میکرده ایم که رسیدن به آن موضوع خاص خوشبختی را برای ما به ارمغان می آورد ولی خداوند که از آینده اطلاع کامل دارد می دانسته که به این شکل نیست و رسیدن به این موضوع می تواند برای شما بدبختی را به ارمغان آورد به همین دلیل کاری کرده است که به آن چیز نرسید.

خدادوند همیشه و در همه جا هدایت کنند و راهنمای بندگان خودش می باشد به همین دلیل گفته است که صد بار اگر توبه شکستی باز آی .

خداوند شما را دوست دارد و برای شما هر کاری می کند و به موفقیت و پیروزی برسید و تمام اهدافتان در این زندگی را به واقعیت تبدیل کنید .

در این فیل آموزشی و انگیزشی استاد جول اوستین به شما بینندگان عزیز یاد می دهد که هرگز از گام برداشت به سوی ناشناخته ها ترس به خود راه ندهید زیرا خداوند همیشه نگه دار شما ار خطرات احتمالی و اتفاقات پیش رو می باشد.

این کشیش توانا با ندایی دلنشین وجود خدای متعال را دباره در وجود شما زنده می کند و کاری می کند که نور خداوند و زیبایی ها او در وجود زیبای شما جلوه کند تا با ایمانی راسخ و باوری قوی به سمت خداوند مهربان گام بردارید و در همه حالات زندگی او را همیشه به یاد داشته باشید . زیرا فقط خدا برای بندگانش کافی می باشد.

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان