روزت را با یاد خدا شروع کن

در این فیلم آموزشی به شما یاد می دهیم که چرا روزت را باید با یاد خدا شروع کنی و تاثیررات این که روز را باید خدا شرع کرن چیست ؟

بعضی اوقات در طی روز از کاری که انجام می دهیم خسته می شویم در آن زمان است که موج ناامیدی به سراقمان می آید و ما را از رسیدن به خواسته هایمان می خواهد منصرف کند ولی ما با امید دادن به خود و خواندن یا گوش دادن به یک فایل انگیزشی روجیه مثبت خود را بدست می آورید و با امیدی دو چندان به سراغ کارتان و دست یابی به اهدافتان می روید.

خیلی از ما از تاثیرات مثبتی که دیدن، گوش دادن و حتی خواندن جملات انگیزشی یا فایل های انگیزی بر روی روحیه ما دارد آگاه هستیم ولی متاسفانه گاهی از این الثیر مثبت قافل می شویم و گوش به ندای منفی میدهیم . ندایی که به ما می گوید شما هیچ چیزی نیستید و به این هدف دست پیدا نمی کنید.

در این فیلم انگیزشی ما قصد داریم تا به شما در مورد این که تاثیر به یاد آوردن خدا قبل از انجام هر کاری با شما در میان بگزاریم.

خداوند ما انسانها را پادشاه زمین قرار داده است و گفته است بنده ی من تو من را عبادت کن من تو را به هرآنچه که می خواهی برسانم.

آیا تا به حال شده است که در کاری نا امیدی به سراغتان آید و شما با یاد خدا وتوکل کردن به خدا کار را از سر بگیرید و به موفقیت برسید ؟

شده است زمانی که در دل ترس قرار می گیرید یا د و نام خدا شما را آرام کند؟

مگر این کلمه خدا چه چیزی در خود دارد که باعث می شود تمام مشکلات به یک دفعه حل شود و آرامش به سراغ انسان بیاید؟

مطمعینا شده است که کاری را بخواهید انجام دهید و این موضوع را با دیگران در میان گزاشته اید و دیگرا به جای آن که شما را هدایت کنند بلکه به شما و اهدافتان خندیده اند و شما را ناامید کرده اند در حالی که خداوند می گوید من برای بنده ام کافی هستم تو حرکت خودت را انجام بده من آن روزی و آن چیزهایی که نیاز داری را برایت فراهم شده است.

یادم می آید که روزی که می خواستم کارم را شروع کنم هیچ چیزی نداشتم و نمی دانستم از کجا باید کارم را آغاز کنم و فقط به خدا توکل کردم و قدم اول را برداشتم چیزی نگزشت که آن پولی که نیاز داشتم برایم فراهم شد، آن افرادی که باید وارد کار می شدند وارد شدن و طی چشم به هم زدنی کار به نحو عالی راه افتاد . این ها همه از برکات یاد و توکل به خداوند مهربان و بخشنده است.

به خاطر همین هم در همه ادیان گفته شده است که برای انجام هر کاری ابتدا یاد و نام خدا را قرار دهید زیرا این یاد و نام می تواند راه رسیدن به هرآنچه که می خواهید را بسیار آسان و راحت کند.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان