کمتر بخواب و سخت تر کار کن

در این فیلم آموزشی و انگیزشی به شما یاد داده می شود که چطور و با چه انگیزه ای سخت تر کار کنید و کمتر بخوابید تا به آن هدفی که به دنبالش می باشید دست پیدا کنید.

زندگی سخته این یک واقعیته وقتی روی پای خود می ایستی سخت تر هم می شود .خیلی ها در خیلی جاها نا امیدت می کنند و مسخره می شی این جزئی از زندگی هست و این موارد گزرا می باشد.

و اگر بخواهی به این افراد و به این اتفاقات فکر کنی زندگی خودت را باخته ای . پس حال باید چه کار کرد؟

انگیزه داشتن برای ادامه راه برای رسیدن به اهداف بسیار لازم و حیاتی می باشد . ما انرژی لازمه خود برای برای طی کردن مسیرمان را از وجود درونی خود بدست می آوریم و نه غذایی که می خوریم حال باید چگونه روجیه خود را شاد کنید تا بتواند انرژی مورد نیاز ما را تامین کند.

یکی از بهترین راه گوش دادن به فیلم ها و فایل های انگیزشی انرژی مثبت می باشد. این فایلها با ندایی روح بخش و جملاتی زیبا انرژی مورد نیاز شما را برای ادامه مسیرتان تامین می کند.

زندگی زیباست فقط نباید آن را خیلی جدی گرفت بلکه باید از آن لذت برد.

هرکسی در زندگی خود هدف یا اهدافی دارند و دوست دارد تا در زندگیش به اهداف دست پیدا کند. ولی همیشه رسیدن به اهداف کاری راحت نمی باشد بکه بسیار سخت و طاقت فرسا نیط است بههمین خاطر است که خیلی از افراد در میانه راه دست از اهداف خود می کشند و ناامیدانه به عقب باز می گردند.

خداوند هیچانسانی را بیهوده نیافریده است او ما را دوست دارد به همین دلیل از روح خود در ما دمیده است . او بسیار بخشنده است به گونه ای که گفته است ای بنده من از تو حرکت و از من برکت دادن . تو فقط بخواه تا موفق شوی تا من در همه جا تو را هدایت و راهنمایی کنم و موانع را از سر راهت بردارم . ولی باید به این نکته نیز دقت کنیم که برای رسیدن به هدفمان باید شخصیت و روحیه ای را بدست بیاوریم که لازمه داشتن آن هدف می باشد. به همین خاطر هم در میان راهمان با مشکلات مواجحه می شویم .

در واقع مشکلات نیامده اند تا ما را از ادامه راهمان منصرف کنند بلکه آمده اند تا ما را برای بدست آوردن اهدافمان آماده کنند. آنها آمده اند تا ما را در کسب موفقیتمان هدایت و راهنمایی کنند.

خیلی از افراد در مواجحه با اولین مشکل از کوره در می روند و از رسیدن به اهدافشان دست می کشند و این خیلی بد است . این افراد در واقع از ماهیت مشکلات اطلاعی ندارند به همین خاطر از هدف خود دست می کشند.

راه شکست دادن مشکلات خیلی راحت و آن فقط سخت تر کار و تلاش کردن است در این موقع است که به هدف خود دست پیدا می کنید .

ولی اگر هم می خواهید تا از هدف خود دست بکشید آن هم بسیار رات می باشد و فقط نیاز است تا یک روز صبح از خواب بیدار شوید و دیگر نخواهید کار کنید به همین سادگی.

در این فیلم آموزشی و انگیزشی که به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است به شما یاد داده می شود که برای رسیدن به اهدافتان کمتر بخوابید و بیشتر کار کنید تا به هر آنچه که می خواهید دست پیدا کنید. و این موضوع یکی از راز های موفقیت است.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان