راز موفقیت جک ما چیست؟

در این فیلم آموزشی 10 راز موفقیت جک ما موسس شرکت بزرگ علی بابا توسط خود او برای شما بازگو می شود تا شاید به وسیله این رازها شما هم بتوانید موفقیتی که به دنبالش می باشید را بدست آورید.

جک ما یکی از بزرگترین کارآفرینان موموسس شرکت بزرگ علی بابا در عصر حاضر می باشد. او توانست خود را از یک معلم انگلیسی و یک انسان فقیر تبدیل کند به ثروتمندترین فرد چین به شکلی که نام او را در بین 100 ثروتمند دنیا به را حتی می توانید پیدا کنید. حتی او توانست خود را جزوء 10 ثروتمند برتر دنیا نیز قرار دهد. راز موفقیت جک ما موسس شرکت علی بابا زیاد و سخت نیست. بله زمانی که شما از این رازها اطلاع پیدا می کنید می فهمید که او به راحتی و فقط با سعی و تلاش توانسته است چنین موفقیت بزرگی را بدست آورد.

موسسه علی بابا دومین سایت خرده فروشی دنیا و یکی از سرسخت ترین شرکت ها در رقابت با شرکت آموزن آمریکا می باشد. خیلی ها فکر می کنند که راز موفقیت جک ما برای رسیدن به یک چنین موفقیتی یعنی تبدیل کردن موسسه علی بابا به دومین شرکت خرده فروشی دنیا بسیار پیچیده و سخت می باشد. ولی از این موضوع هم نباید قافل شده گه او راه و روش خاصی در ایجاد و تبدیل کردن این شرکت به بزرگترین شرکت دنیا داشته است.

در این فیلم آموزشی برای شما 10 راز موفقیت جک ما موسس علی بابا را بازگو خواهیم کرد.

 

از قدرت ارتباطات استفاده کنید

یکی از اتفاقات عصر حاضر این می باشد که دنیای امروزه مردم سرتاسر دنیا را بوسیله تکنولوژی ارتباطی مانند اینترنت به یک دیگر نزدیکتر کرده است. این یکی از مواردی است که در ساخت کسب و کار خود به شدت باید به آن توجه کنیم یعنی فضای مجازی و اینترنت.

راز موفقیت جک ما موسس علی بابا در اولین برخوردش با اینترنت به اهمیت و پتانسیل یک چنین چیزی پی برد و در ذهن نقشه کشیدن راهی برای بهره گیری از اینترنت را کشید و به این شکل طی چند سال توانست خود را تبدیل کند به دومین شرکت خرده فروشی دنیا که از بستر اینترنت برای فروش اجناس استفاده می شود.

پس برای موفقیت در هر کاری که انجام می دهید از قدرت اینترنت به هیچ شکل قافل نشوید زیرا بستر بسیار عالی برای برقراری ارتباط با مشتریانتان می باشد

 

با آنچه که در توان دارید شروع کنید ( موسس علی بابا )

خیلی از افراد فرصت های خود را به راحتی زیرا به دنبال این می باشد که تمام مشکلات برطرف شود و عملاً محیط کاملاً بر وفق مراد آنها شود.

این افراد فرصت های خود را از دست می دهند زیرا صبر می کنند تا موقعیت برایشان خوب شود سپس اقدام به حرکت می کنند. این افراد باید بدانند موقعیت خوب هرگز بوجود نمی آید بلکه چنین موقعیت هایی را خودتان با با سعی و تلاشی که انجام می دهید بوجود می آورید.

از هرچه در توان دارید استفاده کنید. حتی اگر آن چیز یک تماس ساده با یک دوست و آشنا می باشد ولی انجامش دهید و کار را شروع کنید .

همیشه این شعار را به یاد داشته باشید: وقتی که شروع کنی سر و کله موفقیت خودش چیدا می شود.

راز موفقیت جک ما این است که او از حداقل امکاناتی که داشت استفاده کرد و کار را شروع کرد.

 

راز موفقیت جک ما : از شکست نترسید

در دنیای واقعی چیزی به نام شکست وجود ندارد.

شاید با شنیدن این جمله کمی تعجب کنید و بگوید من بارهای بار شکست را تجربه کردم شما چطور می گویی که شکست وجود ندارد!!!!

دوستان در دنیای واقعی، شکست وجود ندارد بلکه شکست تمامش تجربه است. شکست واقعی زمانی اتفاق می افتد که شما یک روز صبح از خواب بیدار شوید و تصمیم بگیرید که دیگر کار نکنید. این شکست می باشد.

راز جک ما در کسب موفقیت در واقع این موضوع می باشد. او هرگز ار رویای خود دست نکشید و برای یکی از بزرگترین موسسه های خرده فروشی دنیا سخت تلاش و کار کرد و در نهایت موسس علی بابا شد.

هرگز از شکست خوردن نترسید زیرا این موضوع باعث می شود که دست روی دست بگزارید و هرگز کاری انجام ندهید.

این را بدانید موفقیت زمانی اتفاق می افتد که بعد از هر شکست و زمین خوردنی دست بر زانوهای خود بگزارید و دباره بلند شوید و به راه خود ادامه هید در این هنگام است که حتما موفقیت را خواهید دید.

 

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان