ذهنیت درست برای رسیدن به موفقیت

در این کلیپ آموزشی استاد برایان تریسی به شما یاد می دهد که ذهنیت شما برای دست یابی به موفقیت باید به چه شکل باشد تا به آن هدفی که می خواهید دست یابید.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

بیشتر انسانها آرزوهای مشترکی دارند بیشتر آنها آرزو می کنند که انسانهای با قدرت و ثروت بیکران باشند .آنها می خواهند که همیشه در آسایش و راحتی به سر ببرند ولی وقتی به آزندگی آنها نگاه می کنیم می بینیم که تعداد افرادی که به موفقیت در زندگی خود دست پیدا کردند بسیار محدود و کم می باشند.

فرصت خای رسیدن به موفقیت و آرزوها در دنیایی که ما انسانها در آ« زندگی می کنیم بسیار زیاد می باشد ولی کمتر کسی در این دنیا توانسته است از تمام این فرصت ها به نفع خود استفاده کند. این به آن خاطر است که انسانها بیشتر در رویای رسیدن به اهداف وئ خواسته های خود سیر می کنند در حالی که هرگز دست به عمل نمی زنند زیرا وقتی سختی موجود در راه رسیدن به اهدافشان را می بینند میترسند و دست از عمل می کشند و دلیل دیگری که وجود دارد تنبل بودن افراد است .

انسان موجودی تنبل است و از سختی بیزار می باشد به خاطر همین هم همیشه در به دنبال پیدا کردن ساده ترین راه در رسیدن به اهداف و خواسته هایش می باشد.

حقیقتی که همیشه باید به آن توجه کنید است که هیچ شخصی در دنیا از روی شانس به موفقیت و پیروزی دست پیدا نکرده است. بلکه آنها برای رسیدن به آنچه که می خواهند سخت تلاش کردند و کارهای مختلفی انجام داده اند.

ایز این موضوع می توتن این نتیجه گیری را کرد که برای رسیدن به موفقیت و دست یابی به آن دارای مراجلی است که باید آنها را انجام دهید.

ذهنیت درست برای رسیدن به موفقیت

افکار، همه چیز شماست

اگر داستان زندگی افراد موفق دنیا را مطالعه کنید این نکته را به خوبی خواهید فهمید کخ سخت کوشی و داشتن پشتکار فراوان جزعی از ویژگی این افراد می باشد. اگز زندگی این افراد را مظالعه کرده باشید ختما متوجه شده اید که این افراد باهوش نبودند یا حتی مدارک عالی دانشگاهی نداشته اند و حتی بیشتر آنها افرادی بوده اند که پول کافی برای شروع کار و بینس خود را نیز نداشته اندولی رویا و هدف بزرگی در ذهن خود می پرورانده اند و برای بدست آوردنش حاظر بودند هر کاری انجام دهند.

پس اگر شما هم می خواهید در زندگیتان به موفقیت دست یابید باید مانند این افراد موفق فکر کنید و کارهایی که آنخا انجام داده اند را انجام دهید تا روحیه یک جنگجو را بدست آورید. جنگجویی که برای  هر مبارزه ای در زنگی آماده است. زیرا افکارش همیشه به سمت پیروزی و برنده شدن می رود.

پس مراقب فکرهایتان باشید . مراقب باشید که در طول شبانه روز به چه چیزی فکر می کنید زیرا این افکار در روحیه شما تاثیر مستقیم دارد . اگر فکر منفی بکنید روحیه شما به سمت منفی گرایی و نا امیدی پیش می رود و در نتیجه دیگر ذوحیه حنگنده نخواهید داشت و جنگجویی آماده برای مقابله با مشکلات نخواهید بود.

در حالی که اگر هر روزبه افکارتان توجه کنید و فکرهای مثبت و موارد روحیه بخش به آن وارد کنید این موضوع به نوبه خود باعث افزایش روحیه حنگندگی شما در رسیدن به خواسته ها و اهدافتان می باشد.

شما می توانید به کمک جملات روحیه بخش ، افکار مثبت برای خود خلق کنید و به این شکل به خودتان برای رسیدن به اهدافتان کمک کنید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان