رویاهایتان را به یاد بیاورید سخنران جول اوستین

در این مطلب آموزشی، انگیزشی استاد جول اوستین به شما یادآوری می کند که رویاهای خودتان را به یاد بیاورید رویاهایی که هدف خلقت شما می باشد.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 21:37 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 185 مگابایت

فرمت فایل: mp4

.

دست روزگار به وسیله اتفاقاتی که هر روز برای ما بوجود می آورد سعی بر این دارد تا ما را از رسیدن به رویاهایمان ناامید کند و تا ما رویاهای خود را راها کنیم. این کار را بوسیله ی ناامید کردن ما از رسیدن به رویاهایمان به کمک یاد آوری اشتباهاتمان برای ما بوجود می آورد.

ما بسیاری از رویاهای خودمان را به دلایل مختلف در سنین مختلف از یاد برده ایم شاید در زمانی عزت نفس مان از بین رفته باشد ، در راه رسیدن به اهدافمان دوستانمان ما را مسخره کرده اند، شاید بیماری سختی به سراغمان آمده باشد و … اینها می تواند مواردی باشند که باعث شون رویاها و اهداف خود را از یاد ببریم . این موضوع که ما به یک زندگی معمول یرا بچسبیم و برای خلق رویاهایمان تلاش نکنیم کار ساه ای است ولی خلق اهداف سخت است زیرا نیاز به تلاش پی در پی دارد.

این که در طول زندگی با ناامیدی و اتفاقات منفی روبرو شویم کاملا طبیعی است و برای هر کسی در طول زندگی بوجود می آید ولی این که به خاطر این اتفاقات رویاهای خود را کنار بگزاریم و و نا مید باشیم کاری بسیار اشتباه است. اتفاقات بوجود می آید ناامیدها بوجود می آیند ولی نباید از اهداف خود دست کشید.

اجازه ندهید حوادث و اتفاقات روزگار شما را از آنچه که می خواهید دور کند . شاید دلایل شکست خود را درک نکنید . شاید با تلاش بسیاری که انجام داده اید باز هم با شکست روبرو شوید و … ولی بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که دست از رسیدن به آنچه می خواهید برداردید.

شکست واقعی زمانی اتفاق می افتد که که یک روز صبح از خواب ناز بیدار شوید و تصمیم بگیرید که دیگر نخواهید برای کسب اهدافتان تلاش کنید.

در حالی که کارهایتان را کاملا درست انجام داده اید ولی باز هم به آنچه که نمی خواهید نمی رسید. این موضوع وافعا در آور و ناراحت کننده است ولی باور کنید که شکست جرعی از پیروزی است . تمام افراد موفق دنیا به شکلی با شکست در رسیدن به هرآنچه که می خواهند روبرو شده اند. یادتان باشد یکی از مواد رسیدن به موفقیت شکست است و این شکست جزو دستور اصلی ساخت پیروزی است.

  • شکست ها نیامده اند که بمانند

منفی ها و شکست ها نیامده اند که بمانند آنها  همیشگی نیستند پس خیالتان راحت باشد که روز ی به آن پیروزی که برایش برنامه ریزی کرده اید دست پیدا خواهید کرد.

این شرایط بد ازبین رفتنی است از بدودن در آن ناامید نشوید

این آسان است که رنجی که در آن هستیم را به یاد بیاوریم .سختی ها را بیاد بیاوریم ، مشکلات را بیاد بیاوریم ولی ما از شما این را م یخواهیم که با وجود تمام این موارد و بجای این مشکلات رویاها و اهداف خود را به یاد آورید تا انگیره کافی بریا رسیدن به اهداف را بدست آورید.

رویاهایتان را به یاد بیاورید سخنران جول اوستین سایت سلام رویا

دوست من یادت نرود در رسیدن به اهدافتان قرار نیست همه به شما انرژی دهند و شما را تشویق کنند بلکه:

  • افراد یهم هستند که با کار و نگرش شما مخالفت می کنند
  • افرادی هستند که به شماها حسادت می کنند و وسعی می کنند شما را ازرسیدن به رویاهایتان باز دارند
  • افرادی هستند که واقعا سعی می کنند تا شما را از رسیدن به رویاهایتان باز دارند
  • افرادی هستند که شما را زمین می زنند و به شما آسیب می رسانند
  • و…

شما به حرف های دیگران نباید گوش دهید تا 99% آدم ها زمانی که یک به سمت موفقیت پیش می رود را مسخره می کنند شما نباید به آنها اجازه دهید تا با این حرفعا به شما را از رسیدن به اهدافتون باز دارند.

ممکن است شرایط زندگی خوبی را تجربه نکنید نباید این اجازه را بدهید تا این شرایط شما را از رسیدن به رویاهایتان باز دارد .ماری مثبت انجام دهید

گاهی زمان رسیدن به رویا بسیار طولانی می شود نباید اجازه دهید طولانی شدن زمان رسیدن بهرویا ها امید شما را از رسیدن به اهدافتان باز دارد.

خیلی ها در اطرافتان با شما مخالفت خواهند کرد . نگزارید این افراد تمرکز شما را از بین ببرند.

 

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

حتما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان