همه چیز از قبل برایتان مهیا شده است

در این فیلم آموزشی، انگیزشی استاد جول اوستین به شما یادآوری می کند همه چیزهایی که می خواهید از قبل برای شما مهیا شده است.

ما انسان ها در پرده از زمان و مکان قرار داریم و از آینده هیچ خبری نداریم ولی خداوند میداند که در آینده چه اتفاقی می افتد و از قبل آنچه که نیاز داریم را برای ما فراهم کرده است. او می داند که چه اتفاقی در آِینده خواهد افتاد و به همین دلیل هم هر آنچه که نیاز دارید را برای شما کاملا فراهم کرده است.

فقط برای استفاده از آنها به شما قوه ی اختیار داده است تا انتخاب کنید که از این موارد استفاده کنید یا نه؟

خیلی از مواقع انسانها چیزهای را می خواهند ولی از مواردی که خداوند در اختیارشان قرار می دهد استفاده نمی کنند و به همین دلیل هم می گویند که چرا ما به آنچه که می خواهیم دست پیدا نمی کنیم ؟

پس مراقب اطراف خود باشید و گوش به زنگ باشید تا بتوانید از راهنمایی های خداوند به نحو عالی استفاده کنید.

گاهی نیز در رسیدن به آنچه که می خواهید با شکست روبرو می شوید و هرچه تلاشمی می کنید آن اتفاقی که باید بیوفتد اتاق نمی افتد. حال باید چه کرد .

همیشه باید برای رسیدن به آنچه که میخواهید حداکثر تلاش خود را بکنید تا اتفاقی که بدنبالش هستید برایتان بیوفتد. ولی اگر آن چیزی که می خواهید به ضرر شما باشد خداوند موانعی را در مقابل شما قرار می دهد که به وضوح به شما نشان می دهد که این مورد به ضرر شما می باشد و بهتر است آن را انتخاب نکنید.

خیلی از افراد فراموش می کنند تا نشانه های و راعنمایی های خداوند را بینند و به همین خاطر فکر می کنند که خداوند آنها را از یاد برده است . در این فیلم آموزشی و انگیزشی جول اوستین به شما یاد می دهد که چونه این نشانه ها را ببینید و از آنها به نفع خود و در رسیدن به اهدافتان استفاده کنید.

کشیش جول اوستین یکی از بزرگترین و بهترین استاد های انگیزشی دنیا می باشد که در طی هفته سخنرانی های او را افراد بسیار زیادی گوش می دهد . سخنذانی های او در بیش از 30 کشور دنیا همه روزه مشاهده می شود و او با نوای دلنشین خود خیلی از افراد را به سمت خداوند و عمل به دستورات خدا راهنماییی کرده است .

پس مطمعین باشید با الهام گرفتن از سخنان او و استفاده از نکاتی که در رسیدن به خواسته هایتان از سخنان او استخراج می کنید می توانید بهترین ها را بدست بیاورید . امیدواریم تا بیشترین استفاده را از این فیلم آموزشی و انگیزشی در راه رسیدن به اهدافتان ببرید و این نکته را نیز همیشه یادتان باشد که خداوند هرآنچه که می خواهید را از قبل برای شما آماده و محیا کرده است فقط کافیه کمی به سمتشان خیز بردارید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان