چگونه در تاسیس کسب و کارمان با مشکل روبرو نشویم؟ | دن مارتل

در این فیل آموزش آفای دین مارتن استاد رشد شخصی و پیشرفت شغلی در باب اشتباهاتی که در هنگام تاسیس یک کسب و کار انجام می دهید برای شما نکاتی را بازگو می کند. کسانی که کسب و کار جدیدی راه اندازی می کنند حتما این فبلم را با دقت مشاهده کنند .

ایجاد یک کسب و کار جدید کاری بسیار مشکل می باشد به همین دلیل هم بسیاری از افراد به جای این که سعی کنند تا یک بیزنس یا کاری جدید برای خود راه اندازی کنند بیشتر مایل هستند تا برای دیگران کار کنند و عملا کارگر و کارمند باشند تا کارآفرین.

البته بسیارب از افراد هم که کسب و کار جدیدی را تاسیس می کنند نیز با مشکلاتی روبرو می شوند که اگر از قبل خودشان را برای رویا رویی با این مشکلات آماده نکرده باشند در راه اندازی کارشان با شکست روبرو می شوند. در ادامه برخی از این مشکلات را با هم مرور می کنیم.

پیدا کردن کارمند خوب

در دنیای امروزه دیگر تنهایی کار کردن عملا معنای خاصی ندارند بلکه کار گروهی و تیم ورک کار کردن است که نتایج بزرگ و درستی را برای ما  ایجاد می کند. پیدا کردن نیروی کار ماهر و متعهد از نکات این کار است.

یادتان اگر می خواهید کارمندی را استخدام کنید به مهارت داشتن آن شخص در موضوعی که برای آن می خواهید نیرو بگیرید بسیار دقت کنید زیرا خیلی از افراد ادعای این را می کنند که کار رابلد هستند ولی در واقع بیشتر به صورت نعوری کار را بلدند تا عملی.

ولی در گرفتن شربک بیشتر از هر چیزی به تعهد کاری و پشتکار آن فرد دقت کنید زیرا اگر تعهد درست نداشته باشد در میانه راه شما را رها می کند و در حالت کارتان با شکست روبرو می شود.

 

قانون و مقررات دولتی

یکی از موارد بسیار با اهمیت که باید بسیار به آن دقت شود قانون و مقرارات دولت در هر محدوده جغرافیایی و مکانی می باشد. این نکته آنقدر مهم است که ممکنه شما کار خود را راه اندازی کرده باشید و به جای خوبی هم رسانده اید ولی چون از قانون دولت در آن منطقه اطلاهی نداشته اید این موضوع باعث می شود تا مجبور بشوید کارتان را رها کنید و این یک شکست می باشد.

 

آموزش 

یکی از موارد بسیار مهم در هر کاری آموزش در ست و اصولی می باشد . یادتان باشد که علم هر روز در حال پیشرفت است و اگر شما از اطلاعات جدید و به روز هیچ آگاهی نداشته باشید در بازار زقابتی که بین شما و رقیبهایتان وجود دارد حتما شکست می خورید . پس در برنامه کاری خود حتما ساعتی را برای یادگیری های خود اختصاص دید و علمتان را نسبت به کارتان افزایش دهید.

 

برنامه ریزیداشته باشید

یکی از مهمترین کارهایی که خیلی از افراد در ایتدای کسب و کار خود انجام نمی دهند برنامه ریزی می باشد .آنها می گویند خوب کار را اول شروع کنیم خدا بزرگه همه چیز درست میشه . این یک دیدگاه بسیار اشتباه است . شما باید در هر کاری قبل از شروع عملا بدانید که در کجا و چه موقه باید به چه نتیجه ای برسید و این موضوع فقط با برنامه ریزی محقق می شود . پس قبل از هر کاری، می زمان بگذارید و برنامه کاری و موفقیت شغلی خود را یادداشت کنید تا دقیق بدانید که چه موقع چه کاری را باید انجام دهید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان