در این مقاله سعی داریم تا معروف ترین جملات انگیزشی برای  سخنرانی و موفقیت مالی را بیان کنیم و امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شود .

.

 

.

برای اینکه بتوانید به موفقیت های بزرگ مالی برسید باید بدون هیچ ترسی حرکت کنید .ما برای رسیدن به این مهم نیاز به استفاده از تجارب دیگران داریم استفاده از جملات انگیزشی به ما کمک می کند تا بتوانیم به موفقیت مالی برسیم .

 

 • سرمایه گذاری بر روی دانش بهترین بهره را دارد “بنجامین فراکلین “| جملات انگیزشی برای سخنرانی و موفقیت مالی

برای اینکه بتوانید به موفقیت مالی برسید استفاده از جملات انگیزشی بزرگان اهمیتی زیادی دارد به اعتقاد بنجامین فراکلین اگر شما بر روی علم و دانش سرمایه گذاری کنید به موفقیت مالی خواهید رسید .

برای رسیدن به موفقیت در سخنرانی ،دانش شما از اهمیت بسیاری برخوردار است شما باید در زمینه ی مطلبی که می خواهید سخنرانی کنید اطلاعات و علم لازم را داشته باشید تا بتوانید بهترین سخنران شوید .استفاده از جملات انگیزشی به شما کمک می کند تا بتوانید سریعتر به موفقیت برسید .

 • هرگز تسلیم نشوید، امروز سخت است و فردا سخت تر، اما پس فردا روز روشنی برای تان خواهد بود. “جک ما

برای رسیدن به موفقیت شکست مفهومی ندارد شما باید با تمام وجود تلاش کنید تا بتوانید به موفقیت مالی برسید .رسیدن به موفقیت مالی نیازمند تلاش های بزرگ است پس هیچ گاه ناامید نشوید .جملات انگیزشی را مرتب تکرار کنید تا بتوانید سختی ها را پشت سر بگذارید و به موفقیت برسید .

هرگز تسلیم نشوید و بدانید برای موفقیت باید روزهای سخت را پشت سر بگذرانید .همچنین از جمات انگیزشی به درستی استفاده کنید تا اثرات آن را در زندگی خود ببنید .

 

 

 راز موفقیت مالی استفاده جملات انگیزشی برای سخنرانی و موفقیت مالی

 • آنقدر به دنبال آرزوهایت برو تا نتیجه بگیری 

مداومت شما بر روی اهدافتان سبب می شود تا به نتیجه برسید کارها را درست انجام دهید و اگر نتوانستید به نتیجه ی مورد نظر برسید آنقدر ادامه دهید که نتیجه بگیرید .

 • تو هر چه باشی و هر چه بکنی،وقتی به راستی چیزی را بخواهی ، این خواست در “روح جهان “زاده می شود و این ماموریت تو بر روی زمین است .پائولو کوئیلو 

مهم نیست که در چه جایگاهی هستید یا در چه شرایطی زندگی می کنید کافی است درخواست کنید تا صدای شما به گوش کائنات برسد و پاسخی درخور به شما ارائه شود .این ماموریت شما بر روی زمین است شما ساخته شده اید برای اینکه به بهترین خود تبدیل شوید .

 • *ادعونی استجب لکم *

خداوند در قرآن کریم بارها از این جمله استفاده کرده که * ادعونی استجب لکم * بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را .مفهوم این آیه این است که تا درخواست نکنیم چیزی به ما داده نمی شود برای رسیدن به موفقیت مالی باید از جملات انگیزشی استفاده کنیم ،جملاتی که در قرآن کریم بسیار یافت می شود .

برای رسیدن به موفقیت مالی و موفقیت در سخنرانی باید از خداوند درخواست کنیم و سپس خود برای رسیدن به آنها تلاش کنیم .

 • بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”

برای رسیدن به موفقیت مالی استفاده از جملات انگیزشی لازم است .مارک زاکربرگ معتقد است که برای رسیدن به موفقیت مالی باید ریسک پذیر باشید ریسک پذیر بودن به این معناست که شما باید برای رسیدن به موفقیت مالی همه ی راه ها را امتحان کنید حتی اگر بدانید به شکست منتهی خواهد شد .

تکرار جملات انگیزشی در طول روز می تواند به موفقیت در سخنرانی به شما کمک کند .سعی کنید اندیشه ی خود را تغییر دهید و تلاش کنید زندگی تان رو به بهبود پیش رود .

روند بهبود زندگی شما بستگی به ریسک های شما دارد ریسک پذیر باشید و از شکست نترسید .

معروف ترین جملات انگیزشی برای سخنرانی و موفقیت مالی چیست سایت سلام رویا

 • برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.

غصه خوردن در مورد مسائل بیهوده ارزشی ندارد بجای اینکه بخواهید به مسائل که پنج سال دیگر اهمیتی ندارند فکر کنید تمرکز خود را بر روی موفقیت مالی بگذارید و با کمک جملات انگیزشی سعی کنید به موفقیت های بزرگ برسید .

استفاده از این جملات انگیزشی را جدی بگیرید و آنها را در ذهن خود حک کنید تا ملکه ی ذهنتان شود آنقدر تکرار کنید که به واقعیت درونی تان تبدیل شود .

 

 • هیچ وقت برای چیزهایی که خودت می توانی بدست بیاوری به کسی التماس نکن

برای اینکه بتوانید به موفقیت مالی و سخنرانی برسید باید به خودتان اتکا کنید شما نباید به دیگران التماس کنید ،این به این معنی است که روی پای خود بایستید و با تمام قوا تلاش کنید .

تلاش کنید و برای رسیدن به موفقیت از اهمیت جملات انگیزشی غافل نشوید ،جملات انگیزشی که از بزرگان به یادگار مانده درسهایی بزرگی را برای ما به ارمغان دارند کافی ست دقت کنیم .

تکرار جملات انگیزشی به شما کمک می کند تا روحیه ای  قوی داشته باشید ،برای خود یک دفترچه ی یادداشت تهیه کنید و هر روز یک جمله ی انگیزشی مربوط به موفقیت مالی و سخنرانی یادداشت کنید .

 

 • افراد موفق کارهایی انجام می‌دهند که افراد ناموفق دوست ندارند انجام دهند. آرزو نکنید ای کاش آسان‌تر شود. آرزو کنید ای کاش من بهتر شوم.

اگر به زندگی افراد موفق نگاهی بیندازید خواهید دید که آنها برای رسیدن به این موفقیت سخت کار می کنند و هرگز دست از تلاش بر نمی دارند ولی افراد شکست خورده اصولا هر کاری انجام می دهد تا آن کاری که سخت است و باعث موفقیتشان در زندگی مش ود را انجام ندهند. یکی از این کارها مطالعه و عمل به حملات انگیزشی و روح بخش می باشد تا به وسیله آنها انگیزه کافی برای حرکت به سمت اهداف و خواسته هایتان را بدست آورید.

 • این نیز بگذرد.

هیچ چیز همیشگی نیست. همه چیز روزی به پایان می رسد .

موفقیت ، شکست، ناراحتی، شادی، خنده و … همیه این موارد به همان شکل که بوحود آمدند از بین میروند پس از این که اتفاقات بدی برایتان بوجود می آید ناراحت نشوید زمان همه چیز را خودش حل می کند.

این جمله ، جمله طلایی است که شما را از منجلاب منفی نگری در روزهای سخت به سرعت خارج می کند و امید به موفقیت را در شما بوجود می آورد.

 • راهشو پیدا کن ولی چرخ رو از نو نساز!

از حضرت علی سوال کردند چه چیزی از دین بهتر است گفتند علم دباره سوال کردند چه چیزی از علم بهتر است حضرت علی پاسخ دادند تجربه.

از این سخنان می توان فهمید که استفاده از تجربیان بهترین راه برای رسیدن به اهداف و موفقیت در زندگی می باشد .

سعی نکنید راه رفته را دباره خودتان امتحان کنید بلکه از تجربیات و نتایج افراد که آن راه را رفتند استفاده کنید .

این موضوع مانند یک کاتالیزور عمل می کند و سرعت رسیدن شما به اعدافتان را چندین برایر می کند .

پس چرخ را دباره اختراع نکنید بلکه از چرخ های ساخته شده استفاده کنید.

 • موفیت شما را پیدا نمی کند. کگر اینکه شما بیرون بروید و دنبال آن بروید!

بدست آوردن موفقیت و کسب ثروت در این دنیا راحت نیست بلکه سخت و مشکل می باشد. باید سخت تلاش و هرگز شکست را قبول نکرد این گونه است که هر آنچه که می خواهید را بدست خواهید آورد. موفقیت فقط با پیگیری زیاد بدست می آید و شما می توانید در این بین از جملات انگیزشی برای موفقیت مالی و هر آنچه بدنبالش می باشید استفاده کنید.

 • زمانی که خسته شدید دست از کار بکشید و کمی استراخت کنید ولی هرگز بیخیال نشوید

گاهی در مسیر رسیدن به اهداف کی توقف کنید و سعی کنید تا تجدید قوا کنید ولی هرگز دست از رسیدن به خواسته هایتان بر ندارید.

برای تجدید قوا می توانید از جملات انگیزشی برای سخنرانی و موفقیت مالی استفاده کنید. این یکی از راه هایی است که به کمک آن می توانید میزان انگیزه خود را در سیدن به خواسته هایتان افزایش دهید.

 

جملات انگیزشی برای سخنرانی و موفقیت مالی از آنتونی رابینز

 •  تنها محدودیتی که به فعالیت‌های شما حد می‌زند، محدودیت تخیل و تعهد شماست.”آنتونی رابینز “

برای رسیدن به موفقیت مالی استفاده از جملات انگیزشی اهمیت دارد ،آنتونی رابینز با سخنان قابل تامل خود می تواند به رسیدن ما به موفقیت کمک کند .

این جملات انگیزشی در سراسر زندگی ما می تواند تاثیر گذار باشد .سعی کنید به تاثیر آنها پی ببرید و با تمام وجود باور داشته باشید و این تاثیر را بپذیرید .

او با نوشتن کتابهای متعدد به کمک ما آمده است می توانید جملات انگیزشی ناب را از میان سخنان او استخراج کنید .او معتقد است که محدودیت را تنها ذهن ما ایجاد می کند و اگر بتوانیم ذهن خود را تغییر دهیم می توانیم تمام زندگی خود را تغییر دهیم .

جملات انگیزشی آنتونی رابینز سرشار از درسهایی برای رسیدن به موفقیت است درسهایی که باعث می وند شما به سمت موفقیت حرکت کنید .

محدودیت در تخیل و تعهد ما سبب می شود تا فعالیت های خود را درست انجام ندهیم مثلا برای یک سخنرانی اگر در ذهن شما محدودیت وجود داشته باشد مثلا فکر کنید به اندازه ی کافی جذاب نیستید در آن لحظه این محدودیت سبب می شود نتوانید به درستی سخنرانی کنید و یا حتی نتوانید ادامه دهید .

بنابراین سعی کنید محدودیت ها را از ذهن خود بزدایید و  به جنبه های مثبت وجودی خود بیندیشید .

 

 • تنها آنهایی که قدرت بخشش و از خود گذشتگی را در زندگی آموخته باشند، می‌توانند در زندگی خود عمیق‌ترین و دلنشین نرین شادی‌ها را در این دنیا تجربه کنند

زندگی پر از اتفاقات لذب بخش و شادی آور است . ولی لذت و شادی که در بخشایش وجود دارد در هیچ چیز دیگری وجود ندارد.

اگر در زندگی خود حتی برای یک بار هم که شده باشد به نیازمندی کمک کرده باشید این شادی را حتما تجربه کردید.

شادی که معنی مهم بودن معنی قدرتمند بودن و … را می دهد زیرا فقط افراد قدرتمند و توانا می تواند در ضمینه ای که قدرت دارند به دیگران کمک کنند مانند پزشکی که بیماری را درمان می کند.

هر فردی که به خاطر سختی های که در مسیر رسیدن به اهداف وجود دارد ممکن اسن ناامید و خسته شود باید همیشه به دنبال راهی یاشید تا این خستگی و ناامیدی را از خود دور کنید. کاهی خواندن یک کتاب و یا حتی خواندن یک جمله به شما آنچنان انرژی می دهد که دیگر نگران شکست در بین راه نخواهید بود.

یادتان نرود از مسیر رسیدن به اهدافتان هم لذت ببرید و این موضوع زمانی اتفاق می افتد که شما عاشق کاری باشید که انجام می دهید . پس به دنبال کار مورد علاقه خود بروید چون در آن صورت کار شما عین تفریح کردن برای شما می شود و هرگز طعم خستگی را نخواهید چشید.

 

 • برای موفقیت راز پیچیده ای وجود ندارد؛ آماده سازی، سخت کوشی و درس گرفتن از شکست ها

این نکته را همیشه به خاطر بسپارید چیزی به نام شکست وجود ندارد بلکه شکست، تجربه هایی می باشد که شما در راه رسیدن به اهدافتان به آنها دست پیدا می کنید که مثلا از این طریق و یا از این راه نمی توان به آن هدف و رویایی که مدنظرتان است دست پیدا کرد. همیشه سخت کوش باشید زیرا راز رسیدن به اهداف تلاش، تلاش، تلاش و بعد از این همه تلاش باز هم تلاش کردن می باشد.

دوستان این نکته را بدانید که درسته که می گویند همیشه باید به خواس آدم به اهدافش باشد ولی قبل از شروع حرکت باید برای آن رویا وسایلی را آماده کنیم ممکن است این وسایل شما مل آموزش ها، افراد ، وسایل و … باشد. سنجیده باید قدم برداشت تا در زمان و وقت صرفه جویی شود.

 

برای گوش دادن به پادکست های اصول پیگیری در بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا