فیلم انگیزشی هدف

در این فیلم انگیزشی استاد و سخنران برجسته دنیا آنتونی رابینز به شما یاد می دهد که هرگز از داشتن اهداف بزرگ دست نکشید زیرا ن اهداف باعث پیشرفت شما می شوند.

یکی از مهمترین موضوعات زندگی هر شخصی در این دنیا انتخاب هدف می باشد زیرا به زندگی افراد معنا و مفهوم می دهد. برای این که به آرزوهای خود در زندگی دست \یدا کنید باید از منظقه راحتی و آسایش بیرون باید و دست به عمل بزنید تا پیشرفت کنید.

اهداف هر کسی نمایانگر شخصیت درونی اوست به این دلیل هم که افراد دارای شخصیت های متفاوتی می باشند اهدافی هم که دارند به یکدیگر متفاوت است.

زندگی فراز و نشیب های بسیار زیادی دارد به همین دلیل بدست آوردن اهداف هم کاری دشوار می باشد . ولی اگر افراد به اهدافی هرچند کوچک دست پیدا کنند این موضوع باعث افزایش اعتماد به نفس در افراد می شود و افراد را عملا برای دست یابی با اهداف بزرگتر یاری و کمک می کند. ایجاد اعتماد به نفس و نگرش مثبت در افراد بسیار با اهمیت است زیرا نوع اهداف افراد را مشخص می کند . برخی اهداف بزرگی در سر دارند برخی هم اهداف به نسبت کوچکتری را در ذهن خود پرورش می دهند در واقه بزرگی و کوچک بودن اهداف به طرز فکر افراد و اعتماد به نفسی که دارند باز می گردد. بههمین دلیل هم است که باید روی اعتماد به نفس خود کار کنید و از داشتن آرزوهای بزرگ ترس به خود راه ندهید زیرا شما خلق شده اید.

در این فیلم آموزشی استاد و سخنران آنتونی رابینز با ندای جاودان به شما در مورد داشتن هدف و اهداف بریا شما نگاتی را بازگو می کند که می تواند در رسین به خواسته هایتان شما را راهنمایی و هدایت کند.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان