یکی از مهمترین نکات در بازاریابی شبکه ای و فروش مستقیم داشتن روحیه ی بالا در این صنعت می باشد تا بتوانیم اصول دعوت و اصول پرزنت را به بهترین شکل اجرا کنیم و برای این موضوع می توانیم از جملات انگیزشی , فایل های صوتی انگیزشی و استفاده کنید.

 

درباره بازاریابی شبکه ای

بازاریابی چند سطحی یا بازاریابی شبکه ای که به آن فروش مستقیم هم می گویند، نوعی از شیوه ی فروش است که در آن کمپانی‌ها کالاها و محصولات خود را از طریق فروش مستقیم (direct selling) که به صورت  کلامی یا رو در رو توسط افراد و بدون واسطه به فروش می‌رسانند، و مشتریان پس از خرید محصولی کهب ه آن علاقه دارند در صورت رضایت از محصول و تمایل خودشان می‌توانند محصولات کمپانی را بازاریابی و به دیگران معرفی کنند و سود بگیرند. درآمد در بازاریابی شبکه ای هم در ازای فروش مستقیم کالاها و هم در ازای فروش از طریق عضو گیزی و ساخت زیرمجموعه کسب می‌شود .

در واقع بازاریابی شبکه ای و فروش مستقیم یعنی تاسیس یک شرکت زیرمجموعه یک شرکت قوی تر فقط چون افراد در ابتدای کار پول کافی به همراه تجربه کافی برای تاسیس یک شرکت را ندارند از محصولات یک شرکت قویتر و بزرگتر برای تاسیس شرکت خودشان استفاده می کنند و چون پول کافی برای تاسیس شرکت ندارند افرادی که به عضویت شرکت در می آیند را جزوء شرکای خودشان قرار می دهند و به این شکل مجموعه کاری خود را می سازند.

در واقع در ساخت بازاریابی شبکه ای یا فروش مستقیم و بهتر بگویم تاسیس یک شرکت داشتن یک روحیه ی قوی و خوب لازم می باشد که این موضوع با استفاده از جملات انگیزشی و استفاده از فایل صوتی انگیزشی و … بوحود می آید و استفاده از آموزش هایی مانند اصول دعوت و اصول پرزنت به افراد در این امر بسیار کمک می کندو البته این قوانین دعوت و پرزنت در کارهای و فعالبیت های دیگر افراد بسیار به دردشان می خورد.

 

تعریف فروش مستقیم

فروش مستقیم یعنی فروش رو در رو و کلامی که زمانی اتفاق می افتد که افراد از محصولی که می هرند بسیار راضی باشنذ و وصرف آن محصول را به دیگران توصیه کنند.

و به خاطر این که نحویه فروش در بازاریابی شبکه ای به صورت فروش رو در رو وکلامی می باشد به این صنعت در ایران فروش مستقیم هم می گویند.

درباره فایل صوتی انگیزشی اذان بازاریابی شبکه ای ایران

این فایل صوتی انگیزشی از طرف کمپین بازاریابی شبکه ای ایران  به نام اذان نتورک مارکتینگ ، تقدیم به تمام نتورکر های دوست داشتنی و عزیزانی که در صنعت فروش مستقیم کار می کنند .

به پا خیزید و انقلابی، جهانی را رقم زنید و دنیایی خلق کنید تا در آن بهترین شود واین کار با آموزش درست مواردی مانند اصول دعوت , اصول پرزنت انجام می شود.

با صدای ماندگار لیدر مرتضی نصرالهی

برای دیدن اصول و قوانین دعوت و پرزنت اینجا کلیک کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا