برنامه ریزی ذهن قسمت 2 – دارن هاردی

این قسمت ادامه بخش یک برنامه ریزی ذهن برای رسیدن به موفقیت از دارن هاردی می باشد تا با این وسیله بتوان آن هدف و خواسته ای که م یخواهیم دست پیدا کنیم.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 26:55 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 99/1 مگابایت

فرمت فایل: mp4

موفقیت یک شبه بوجود نمی آید بلکه رسیدن به موفقیت و آنچه که می خواهیم نیازمند تلاش سخت و پشت سر هم است.

در این بین استفاده از تجربیات دیگران در خلق اهدافمان به ما بسیار کمک می کند . آن هم به این شکل که دیگر نیاز نیست نا راه رفته افراد دیگر را ما نیز بپیماییم بلکه می توانیم از نتیجه ای که آن افراد بدست آورده اند ما نیز استفاده کنیم و با این شکل مسر خودمان در رسیدن به موفقیت را بسیار کم کنیم.

  • استفاده از تجربیات دیگران یک راه میانبرد در رسیدن به هرآنچه که می خواهیم می باشد.

هر کسی که در این دنیل زندگی می کند یک رویا و هدفی را از این دنیا دنبال می کند که برای خلق آن رویا این فرد بوجود آمده است

ولی دست یابی این اهداف و رویاها نیازمند این است که ما از اصول و قوانین این جهان استفاده کنیم قوانینی مانند قانون جذب، قانون ارتعاشات و … که به ما راه ما در رسیدن به هر آنچه که می خواهیم بسیار کوتاه شود. و این خود یک نکته مهم است زیرا خیلی از افراد سخت تلاش می کنند ولی به هیچ نتیجه ای نمی رسند و در انتها از خودشان می پرند که چرا من اهدافم دست پیدا نمی کنم؟

آنها در این بین همه دنیا را مقصر می دانند به جز خودشان در حالی که مقصر اصلی خودشان هستند که از قوانین این دنیا استفاده درست نکردند. این یکی از نتیجه های استفاده از تجربیات افراد مختلف در امر کارآفرینی و ایجاد کسب و کار جدید می باشد.

ایتفاده ار جملات انگیزشی در برنامه ریزی ذهن

یکی ار کارهایی که برای برنامه ریزی ذهن خود می توانید انجام دهید این است که از جملات انگیزشی و برای ایجاد روحیه مثبت و سازنده برای خود بهره ببرید.

استفاده از این جملات در واقع تاکید و دستوری است که ما به ضمیر ناخداگاهمان می دهیم تا آن حالت روحی که ما بدنبالش می باشیم را برایمان خلق کند.

اگر به دنبال شادی هستید به موارد مثبت فکر کنیم می بینید که لبخند برروی لبانتان نقش می بندد و اگر با خودتان صحبت های منفی انجام دهید می بینید که عصبانی می شوید  دیگر حس کار کردن را نخواهید داشت.

این تاثیری است که استفاده از جملات انگیزشی برای شما بوجود می آورد.

برنامه ریزی ذهن قسمت 2 - دارن هاردی

  • درباره سخنران

که افراد کارآفرین می گویند برای رسیدن به اهدافتان سخت کار نکنید بلکه هوشمندانه کار کنید تا بتوانید اهدافتان را به درستی و بره راحتی خلق کنید.

استاد و سخن را ن انگیزشی و پیشرفت شغلی استاد دارن هاردی یکی از بزرگترین افرد و کارآفرینان دنیا در محدوده بین الملی هستند .

ایشان در امر کارآفرینی و کسب ثروت آنقدر موفق بوده اند که توانسته اند در آمد 50 ملیون دلار سالیانه را برای خود خلق کنند.

دار هاردی موسس مجله و نشریه موفقیت در آمریکا می باشد کار مشاوره دادن به شرکت های بزرگ برای دست یابی به اهدافشان را انجام می دهد.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان