چگونه میتوانیم با وبلاگ نویسی به درآمد برسیم ؟ در این مقاله سعی داریم به راه های کسب در آمد با وبلاگ نویسی بپردازیم و امیدواریم این مقاله مفید واقع شود .

کسب درآمد با وبلاگ نویسی یک ایده ی خلاقانه برای پولدار شدن است

یک ایده برای کسب درآمد وبلاگ نویسی می باشد.

اصلا تفاوتی نمیکند وبلاگ خود را چه زمانی راه اندازی کرده اید همین که یک وبلاگ داشته باشید کافی است .شما با داشتن یک وبلاگ میتوانید در مدت زمان کوتاهی به موفقیت برسید .

با افزایش استفاده ی مردم از اینترنت بحث شغل های اینترنتی بسیار داغ شده است تا جایی که این مشاغل برای کسب درآمد حرف اول را میزنند .

استقبال مردم از بازارهای اینترنتی سبب شده است تا این بازارها رونق بیشتری بگیرند و سرمایه گذاران بیشتری جذب این بازارها شوند .

وبلاگ نویسی فقط نوشتن نیست بلکه شما میتوانید با تبلیغات گسترده و همکاری با راگان ها و سازمان های فروش به درآمدزایی برسید و ثروتمند شوید .

در کشورهای پیشرفته وبلاگ نویسی به عنوان یک شغل محسوب میشود و د رایران نیز تا حدودی رونق یافته است .کسب درآمد با وبلاگ نویسی نیازمند یک سری اصول است که در اینجا به آنها اشاره خواهیم کرد .

تصمیم گیری به کسب درآمد با وبلاگ نویسی

اولین اصل برای کسب درآمد با وبلاگ نویسی این است که شما تصمیم بگیرید از این راه کسب درآمد کنید و تنها وظیفه ی خود را نوشتن وبلاگ ندانید .

شما با اتخاذ این تصمیم دیگر تنها یک وبلاگ نویس نیستید بلکه به یک کارآفرین موفق تبدیل میشوید .

ساخت وبلاگ اولین قدم برای کسب درآمد با وبلاگ نویسی

اولین قدم برای کسب درآمد با وبلاگ نویسی ساخت وبلاگ است از همین حالا شروع کنید و وبلاگ خود را بسازید . شما به وسیله ی ساخت وبلاگ میتوانید به درآمد برسید .

شما میتوانید به سرویس های ایرانی وبلاگ مثل بلاگفا و میهن بلاگ جوع کنید و برای خود یک وبلاگ بسازید .

اگر میخواهید حرفه ای عمل کنید ما به شما توصیه میکنیم از سیستم هایی مثل وردپرس استفاده کنید شاید در ابتدا مقداری پول باید هزینه کنید اما ارزشش را دارد .

به تولید محتوا بپردازید

یک وبلاگ بدون مطلب هیچ گاه برای شما درآمدزایی نخواهد کرد شما بریا کسب درآمد از وبلاگ باید محتوای مفید در آن قرار دهید .آنچه که در وبلاگ نویسی اهمیت بسیاری دارد تولید محتوا و استفاده از کلمات کلیدی است .

شما باید از کلمات کلیدی استفاده کنید که بیشترین سرچ را دارند یعنی تعداد بیشتری از افراد آن را جستجو میکنند د رواقع با این کار شما وبلاگ خود را مطرح میکنید و میتوانید از وبلاگ خود برای تبلیغات برندهای بزرگ استفاده کنید .

محتوا و ارزش آن باید به گونه ای باشد که مخاطب شما را تحت تاثیر قرار دهد و اعتماد مخاطبان شما را جلب کند .

در این صورت اگر شما محصولی در وبلاگ خود ارائه دهید مردم با اعتماد ببیشتری از شما خرید خواهند کرد .

بر روی محتوای خود کار کنید

پس از آن که به تولید محتوا پرداختید باید بر روی محتوای خود کار کنید و آن را ارتقا دهید .شما باید سئو مطالب خود را بالا ببرید .سئو مفهومی است که مربوط به بهینه سازی موتورهای جستجو مطرح میشود . شما با تولید محتوای غنی میتوانید به کسب درآمد با وبلاگ نویسی بپردازید .

د راین حالت شما باید از مطالبی استفاده کنید که موتورهای جستجو شما را زودتر به مخاطبان معرفی کنند و در نتیجه سرچ وبلاگ شما افزایش پیدا کند .

مخاطبان بیشتری را جذب کنید

شما از طریق لینک سازی و جستجوی مخاطبان میتوانید مخاطبان بیشتری را پیدا کنید اما موثرترین راه همان تولید محتوای بهینه است که میتواند وبلاگ شما را به وبلاگ پولسازی تبدیل کند  .

کسب درآمد از طریق تبلیغات کلیکی

تبلیغات یکی از موثرترین راه برای کسب درآمد وبلاگی است شما با تبلیغ برای سازمان ها و ارگان های مختلف میتوانید به موفقیت مالی برسید .

 

برای گوش دادن به پادکست های اصول دعوت، پیگیری و پرزنت ذر بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را مطالعه کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا