در این مقاله سعی داریم به درسهایی برای رسیدن به موفقیت از دید برایان تریسی بپردازیم .شاید در این لحظه شما هیچ تخصص خاصی نداشته باشید و فکر کنید همه چیز برای شما تمام شده است اما برایان تریسی معتقد است شما با تفکر خود می توانید زندگی خود را تغییر دهید .

با تغییر در تفکر خود ثروت و موفقیت را جذب خود می کنید ،البته این را بدانید رسیدن به موفقیت به راحتی امکان پذیر نیست بلکه پس از تغییر تفکر خود شما باید درصدد رسیدن به اهداف خود باید تلاش کنید .

این مقاله با ایجاد جرقه ای در درون شما باعث میشود تا شما به ثروت و موفقیت برسید .

  • فراگیری مهارت های لازم یک راه موفقیت از دید برایان تریسی

اگر میخواهید به موفقیت برسید باید مهارت های لازم را کسب کنید درست است که تغییر تفکر و اندیشه در زندگی شما تغییر ایجاد می کند اما کامل کننده ی مسیر موفقیت نیست.

فراگیری مهارت های لازم یک راه رسیدن به موفقیت از دید برایان تریسی است او معتقد است شما باید هر روز مهارت های به روز و جدید را فرا بگیرید و بتوانید از آنها بدرستی استفاده کنید .

اگر شما داری مهارت های مختلف باشید فرصت های شغلی بیشتری برای شما فراهم خواهد شد .

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را مطالعه کنید

  • نظم یک درس دیگر برای رسیدن به موفقیت از دید برایان تریسی

منظم بودن به شما کمک می کند کارهای خود را طبق برنامه ی مشخصی انجام دهید و در نتیجه بتوانید کارهای خود را به موقع و درست انجام دهید .

نظم در کار و زندگی سبب محبوبیت شما در اجتماع میشود در نتیجه اعتماد مردم به شما خواهد شد در این صورت آنها رغبت بیشتری به استفاده از خدمات و محصولات شما خواهد داشت .

وقتی شما منظم باشید کارها سریع تر انجام خواهد شد و در نتیجه میتوانید برنامه های بیشتری را در ندگی خود بگنجانید و به موفقیت های بیشتری برسید .

  • آموزش های لازم را  فرابگیرید 

یک درس دیگر برای رسیدن به موفقیت از دید برایان تریسی این است که آموزش های لازم را فرا بگیرید .او معتقد است کسی که به یادگیری و آموزش توجه ویژه نشان می دهد در رسیدن به موفقیت شانس بیشتری دارد .

وجود تحصیلات سبب میشود تا افراد تخصص بیشتری در زمینه ی کار خود داشته باشند و در نتیجه درآمد اینگونه افراد نیز بیشتر است .

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را مطالعه کنید

  • ارتباطات موثر گامی برای رسیدن به موفقیت از دید برایان تریسی 

موفقیت از دید برایان تریسی بستگی به ارتباطات موثر نیز دارد شما برای اینکه بتوانید در جامعه دیده شوید و به ثروت برسید نیازمند افراد جامعه هستید .

ارتباطات موثر سبب میشود شما اگر محصولی را ارائه میدهید در فروش محصولات خود به موفقیت برسید همچنین اگر به دنبال کاری هستید ارتباطات موثر شما را در یافتن شغل مورد نظرتان یاری خواهد کرد .

برای گوش دادن پاکدست های بازاریابی شبکه ای و اصول دعوت ،پرزنت و پیگیری اینجا کلیک کنید .

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را حتما مطالعه کنید

برای ساختن روحیه مثبت حتما آهنگ های انگیزشی را گوش دهید

  • به ظاهر خود برسید 

رسیدگی به ظاهر موفقیت از دید برایان تریسی محسوب میشود به اعتقاد او شما زمانی که آراستگی داشته باشید میتوانید تاثیر گذار تر باشید .

مردم در عصر جدید توجه زیادی به ظاهر و نوع لباس پوشیدن شما می کنند و شما را با ظاهرتان قضاوت میکنند .به عقیده ی برایان تریسی برای رسیدن به موفقیت مانند افراد موفق لباس بپوشید تا ناخودآگاه موفقیت را جذب کنید .

  • خلاق باشید

برای رسیدن به موفقیت هر روز باید به چیزهای جدید فکر کنید خلاق باشید .به عقیده ی برایان تریسی خلاقیت مانند موتور محرکه ای میماند و سبب میشود شما به سمت موفقیت حرکت کنید .

او معتقد است که باید در کارهایتان خلاق باشید و از ایده های خلاقانه استفاده کنید ایده های خلاقانه ای که باعث بدست آوردن پول میشوند .

  • اعتماد به نفس داشته باشید

موفقیت از دید برایان تریسی بستگی به اعتماد به نفس شما نیز دارد .

برای رسیدن به موفقیت شما باید دارای شخصیتی قوی باشید ،شخصیتی که دارای اعتماد به نفس بالا است و با تمام وجود به خود باور دارد .

اعتماد به نفس سبب میشود شما کارها را با ایمان کافی انجام دهید و مطمئن باشید که حتما در کاری که شروع کرده اید به موفقیت خواهید رسید .

برایان تریسی معتقد است وجود اعتماد به نفس در افراد سبب میشود تا سختی ها را به راحتی پشت سر بگذارند و بتوانند به ثروت و موفقیت برسند .

بریان تریسی کار در صنعت بازاریابی شبکه ای را یک از کارهایی میدادند که می تواند باعث افرایش اعتماد به نفس شما می شود ریرا موزش هایی کاربردی مانند اصول دعوت ، پرزنت و پیگیری در هر کاری را به شما آموزش می دهد.

 

 

برای گوش دادن به پادکست های اصول دعوت، پیگیری و پرزنت ذر بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را مطالعه کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا