چگونه مغناطیسم قانون جذب شویم؟

چگونه مغناطیسم قانون جذب شویم

در این فیلم آموزشی 6 ساختار ذهنی را به شما یاد می دهیم که بوسیله آنها می توانید به مغناطیسم قانون جذب تبدیل شوید.

یکی از قوانین طبیعی دنیا برای کسب ثروت موفقیت قانون حذب می باشد که بسیاری از افراد در خلق ثروت و موفقیت شغلی و زندگی خود از آن استفاده می کنند. این قانون قویترین قانون برای رسیدن به خواسته می باشد که افراد موفق از آن استفاده می کنند ولی همین قانون نیز قوانین خاص خود را دارد تا بتوان از آن استفاده کرد.

اگر بتوانید از قوانین این قانون استفاده کنید به راحتی به هر خواسته ای که دارید دست چیدا می  کنید آن هم بدون آن که سختی به خود راه دهید.

طبق این قانون اتفاقاتی که در زندگی ما رخ می دهد چه خوب یا چه بد تمام چیزهایی که وارد زندگی می شود را به نحوی خودمان جذب کردیم . حتی آنهایی که می گوییم در جذب آنها هیچ دخالتی نداشته ایم.

اگر خواسته و هدفی دارید و واقعا می خواهید که به آن دست پیدا کنید ما در این مطلب به شما کمک می کنیم که بتوانید ساختار ذهنی مناسب را برای این که بتوانیم آن خواسته را در زندگی خود نمایان کنید بدست آورید.

بر اساس این قانون احساسات شما راهنمای دقیقی  برای شما که به می گوید که آیا در مسیری که قذم گزاشته اید راه درست است یا نه ؟ آیا این مسیر شما را به اهداف و خواسته هایتان می رساند یا نه ؟ یعنی رادار شما برای این که بفهمید به سمت درستی  حرکت می کنید در ولقع احساحات شما است.

برای این که منوجه شوید که در مسیر درستی برای رسیدن به اهدافتان هستید به احساساتتان توجه کنید . اگر احساساتتان مثبت بود بدانید که در مسیر درستی قرار دارید و اگر احساساتتان منفی بود مسیرتان قلط و اشتباه است.

افکار ما در زندگیمان باعث خلق اتفاقات و حوادث می شود . حال ما به کمک احساسات منفی یا مثبتی که داریم می توانی بفهمیم که که افکار سازنده و درستی در ذهنمان داریم یا نه .بر اساس این قانون برای این که بفهمبم طرز فکرمان درست است و به سمت هدفمان حرکت می کنیم و در مسیر درستی قرار داریم باید به احساسات خود توجه کنیم.

اگر مورد چیزی که به آن فکر می کنید و کاری که انجام می دهید احساس خوبی دارید طبق قانون جذب بدانید که در مسیر درستی حرکت می کنید و اگر احساس بدی از کاری که انجام می دهید نسیبتان می شود بدانید که از هدفتان در حال دور شدن هستید.

یکی از راز هایی مه ر جهت رسیدن به اهدافتان می توانید از آنها استفاده کنید این است که افکارتان را کنترل کنید و آن هم به کمک جملات انگیزشی ا دیدن فیلم های مثبت و شاد و حتی کوش دادن به آهنگ های انگیزشی . این ها مواردی هستند که شما به کمک آنها می توانید کنترل افکارتان را بدست آورید و شما با کنترل افکارتان می توانید کنترل احساساتتان را بدست بگیرید و به این شکل قانون کائنات را برای ریسیدن به خواسته ها و اهدافتان فعال کنید.

خداوند انسان را خلق کرده است و توانایی های را در وجودش قرار داده است که به اهدافی مه به ذهنش می رسد دست یابد وگر نه آن اهداف به ذهن افراد مختلف خطور نمی کرد. و همچنین قوانینی را در این دنیا قرار داده است که به کمک این قوانین افراد در زمان کمتر و راحتی بیشتر به خواسته ها و اهدافی که به ذنشان خطور می کند دست پیدا کنند.

قوانینی که ما از آنها به عنوان قوانین کائنات یاد می کنیم.

در این فیلم آموزشی ما تعدادی تکنیک را به شما یاد می دهیم که به وسیله آنها بتوانید مغناطیسم قانون جذب و کائنات شوید تا بتوانید به هر هدفی که در زندگی دارید دست پیدا کنید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

حتما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان