چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ باب پراکتور

در این فیلم آموزشی استاد و سخنران انگیزشی و رشد شخصی باب پراکتور به شما یاد می دهد که چگونه قانون جذب را درک کنید و از آن به نفع خودتان استفاده کنید.

یکی از قوانین اصلی موفقیت و رسیدن به هر هدفی قانون جذب می باشد . در واقع شما به کمک قانون جذب آنچه که از دنیا می خواهید را می توانید بدست بیاورید و عملا به کمک این قانون است که می توانید به کائنات دستور بدهید تا رویا و هدف شما را به واقعیت تبدیل کنند.

شما چه بخواهید و چه نخواهید در روز بارهای بار از قانون جذب استفاده می کنید . مثلا شده است که احساسا بدی داشته باشید و در همان هنگام اتفاق بدنری برای شما بیوفتد یا استادان دقیقا از آن قسمتی سوالات امتحانی را طرح می کنند که شما مطالعه نکردید. برای همه این اتفاقات بارهای بار افتاده است. دلیلش چیست؟

دلیلش فقط قانون جذب است .

در واقع شما هر روز به کمک احساسات مثبت و منفی خود از قانون جذب استفاده می کنید و ین قانون از همان احساساتی که شما داشته اید بیشتر برایتان می آورد یعنی کاری میکند تا اتفاقاتی برایتان بیوفتد که بیشتر از احساسی که دارید را بدست آورید.

نحویه کار قانون جذب این شکل می باشد که از هر حسی که داشته باشید سعی برآن می کند تا بیشتر از آن حس برای شما بوجود آورد و این کار را با فکری که در ذهنتان بوجود می آید برایتان خلق می کند. پس مراقب فکرهایتان باشید زیرا دنیای واقعی شما را بوجود می آورد.

قانون جذب یکی از قوانین قوی و طبیعی برای رسیدن به خواسته ها و رویا ها می باشد . اگر قنون جذب و نحویه کار کردن آن را بدانید به هر آنچه که در زندگی به دنبالش می باشید به راحتی دست پیدا خواهید کرد و این نکته را نیز باید بدانید که این قانون در بین قوانین موفقیت قویترین قانون می باشد پس آن را جدی بگیرید زیرا متواند زندگی شما را به بهشت یا به جهندم تبدیل کند.

در این فیلم آموزشی استاد و سخنران موفقیت باب پراکتور به شما توضیحاتی در باب این قانون می دهد که شما را به درکی بهتر و عمیق تر نسبت به این قانون می رساند تا بتوانید هرچه دقیقتر و کاربردیتر از این قانون برای رسدن به اهدافتان و خواسته هایتان دست پیدا کنید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

حتما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان