دوره رایگان و دوبله شده کوین ترودودر دنیای موفقیت و رشد شخصی استادهای بسیاز زیادی در سرتاسر دنیا و جود دارن ولی به جرعت می توان گفت دوره رایگان و دوبله شده کوین ترودو جزوء بهترین آنها می باشد.

در دنیای موفقیت و رشد شخصی اساتید به دو دسته تقسیم می شوند:

  • اساتید انگیزشی
  • اساتید موفقیت

اساتید انگیزشی 

اساتید انگیزشی افرادی می باشند که حس مثبت و احساس خوبی برای شما در سر جلسه ی  بوجود می آورند ولی راه و روش موفق شدن را به شما آموزش نمی دهند زیرا خودشان هم درست این راه ها را بلد نمی باشند و ثروتشان را از طریق برگزاری سمینارها و دوره هاای با نام آموزش موفقیت بدست آورند.

این افراد شما را نمی توانند راهنمایی کنند تا به اهدافی که دارید دست پیدا کنید زیرا این افراد در واقع سخن رانان خوبی هستند و در عمل واقعا کار خاصی انجام نداده اند.

 

اساتید موفقیت 

اساتید موفقیت استادهایی هستند که ایتدا در کار خود به موفقیت بالایی رسیده اند و حال تجربیات موفقیت خود را در قالب سمینارهای آموزشی در اختیار دیگران قرار می دهند مانند بابک بختیاری، بهروز فروتن و …  سخنان و آموزش های این افراد است که واقعا ارزش دردن و یاد گرفتن را دارد . زیرا به شما راه چگونه موفق شدن را نشان می دهند زیرا خودشان قبلا از همین طریق به ثروت رسیده اند.

استاد کوین تردو نیز یکی از این اساتید می باشند . دوره رایگان و دوبله شده کوین ترودو می تواند شما را در رسیدن به آن اهداف و رویاهایی که مدنظرتان است بسیار یاری و کمک کند.

در دوره رایگان و دوبله شده کوین ترودو این استاد برای شما بیان می کند که اموزش هایی که در گروه های مخفی مانند برادر هود که خودش عضو آن می باشد چگونه است و چگونه افراد به وسیله این آموزش ها به آن موفقیتی که می خواهند دست پیدا می کنند.

گروه برادر هود گروهی می باشد که کل اقتصاد دنیا را کنترل می کند و از اعضای آن می توان به دونالت ترامپ، بیل گیتس، الن ماسک، جف بیزوس، جک ما و … اشاره کرد.

 

کوین تردو کیست ؟ ( دوره رایگان و دوبله شده کوین ترودو )

  • دوران کوکی تا مدرسه:

این استاد موفقیت در تاریخ 6 فوریه 1963 در لین ماساچوست در آمریکا چشم به جهان گشود و دوران نوجوانی خود را در همانجا سپری کرد.

او پسر خوانده رابرت و مری ترودو می باشد . اوضاع مالی خانواده او چنئپدان خوب نبود و پدرش به شغل جوشکاری مشغول بوده است ولی کوین از همان دوران کودکی آرزوهای بزرگی داشت و همچنین ذهن خلاق به هوش بالا به شکلی که در سال 1981 از طرف مدرسه محل تخصیلش به عنوان آینده دار ترین استعداد مدرسه شناخته شد.

  • دوران جوانی تا بزرگسالی:

این استاد موفقیت در دوران جوانی خود به شغل خرید و فروش ماشین روی آورد و بعد از آن با ثبت نام دوره ی تقویت خافظه متوجه شد که استعداد خاصی در امر آموزش دارد و روی به انجام چنین کاری آورد .

ولی درآمد این شغل کافی نبود به خاطر همین هم در همان دوران کوین تردو به شغل بازاریابی شبکه ای در شرکت نوتریشن فور لایت روی آورد و در آنجا توانست موفقیت های بسیار چشمگیری بدست آورد و ثروت خوبی برای خود بوجود آورد.

پس از کار در بازاریابی شبکه ای او کار فروش از طریق اینترنت و شبکه هایی مجازی روی آورد و به صورت گسترده در تولید تبلیغات تلویزیونی مشغول شد.

و با ایجاد شبکه موفقیت و برگزاری دوره هایی ( دوره رایگان و دوبله شده کوین ترودو ) به اموزش اصول موفقیت پرداهته است.

پیشنهاد می کنیم مقاله مریوط به شرکت بیز را مطالعه کنید

 

کشف راز موفقیت 

عظش سیری ناپذیر او در بدست آوردن موفقیت باعث شد که به جمع گروه های مخفی برود و از طریق آموزش های که در این گروه ها به او داده شد او تبدیل به یکی از افراد ثروتمند دنیا با درآمد سالیه بیش از 3 ملیارد دلار تبدیل شد .

در در حال حاظر بیش از 70 شرکت مختلف در سر تا سر دنیا دارد.و از ظریق ( دوره رایگان و دوبله شده کوین ترودو ) آموزش چگونه موفق شدن را به افراد م یدهد.

 

دوره رایگان و دوبله شده کوین ترودو

پس از این که او رازهایی که یادش داده بودند را عملی کرد و به نتایجی که می تواند از طریق این راز ها بدست بیاورد به این فکر فرو رفت که چرا این رازها را به عموم مردم هم آموزش ندهد.

نهایت او تصمیم گرفت تا این رازها را در سمینارهایی مانند آرزوی تو دستور توست به عموم مردم یاد بدهد که بیان این رازها باغث خشم افراد درون گروههای مخفی شد و این موضوع در نهایت باعث شد که کوین تردو به 13 سال خبس در زندان قرار بگیذ.

ولی در نهایت توانست قسمتی از رازهایی که در گروه های مخفی یاد گرفته بود را به عموم مردم از طریق ( دوره رایگان و دوبله شده کوین ترودو ) یاد بدهد.

 

برای گوش دادن به پادکست های اصول دعوت، پیگیری و پرزنت ذر بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را مطالعه کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی قافل نشوید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا