آرامش داشتن در مسیر دستیابی به اهداف

در این فایل آموزشی قصد داریم از زبان جول اوستین به شما یاد دهیم که چگونه باید در مسیر دست یابی به اهداف آرامش خود را حفظ کنیم.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 23:12 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 211 مگابایت

فرمت فایل: mp4

.

انسانهای زیادی بر روی کره زمین وجود دارند و همیه آنها یک هدف مشترک دارند و آن بدست آوردن آرامش در زندگی می باشد . آرامشی که بعد از دست یابی به اهداف بوحود می آید.

این در واقع هدف مشترکی است که بین تمام انسانهای روی کره زمین کاملا مشترک است ولی دست یابی به این هدف کمی مشکل است.

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا زندگی را برای ما راحت تر کره است کاری کرده است تا هرچه نیاز داریم خیلی سریع و راحت بدست آوریم ولی همین تمنولوژی باعث شده است تا فاصله مردم از یکدیگر بیشتر شود باعث شده است میزان استرس و نگرانی افراد در زندگی روزمره ای که دارند بسیار زیاد شود و آن همبیشتر به خاطر عدم تحرک و تغییرات سریعی می باشد که بوجود دارد می آید.

شما برای موفقیت در این دوره بیشتر از هر دوره ای نیاز به آرمش و شادی روح و جسم خود دارید . در این دوره باید بتوانید تمرکز 100% خود را برای کاری که می خواهیم انجام دهیم بگزاریم و این موضوع نیاز با آرمش کامل  روح  و جشم دارد.

  • آرامش داشتن در مسیر دستیابی به اهداف سایت سلام رویا

    شرط اصلی برای کسب موفقیت شادی و آرامش درونی می باشد

خیلی از افراد  می خواهند سخت کار و تلاش کند و در این بین شاد بودن را از خود دریق می کنند و می گویند الان زمان برای شاد بودن ندارم  الان زمان سخت کار کردن است.

در حالی که این طرز فکر کاملا اشتباه می باشد . شما برای رسیدن به اهدافتان نیاز به شادی دارید در حقیقت شاد بودن کلید رسیدن به اهداف است زیرا باعث آرامش و و تمرکز هواس شما می شود.

هرمن کین می گوید: موفقیت رمز شاد بودن نیست بلکه شاد بودن رمز رسیدن به موفقیت است. ار در حقیقت هر کاری که نجام می دهید را از ته قلب دوست داشته باشید موفق می شود . زیرا در موقع دیگر کار نمی کند بلکه تمام فعالیت شما مانند یک تفریح است برایتان و نشاط را برایتان به همراه دارد.

بدست آوردن هر فنی نیاز به تمرین پی در پی دارد.  و کسب آرامش نیز از این قاعده مستسنا نیست . باید برای بدست آوردنش تمرین کنید. برای شاد بورن نیز به همین صورت باید راه و روش آن را بیابید.

در دنیا راه های زیادی وجود دارد که به شما یاد دهد که چونه می توانید آن آرانش و شلد بودنی که نیاز دارید را بدست آورید.

یکی از کارهایی که می توانید برای بدست آوردن این موضوع انجام دهید گوش دادن به آهنگ های انگیزشی و روحیه بخش است . این موارد می توانید آن انرژی که نیاز دارید را برای شما تامین کند و به شما در کسب اهدافتان بسیار کمک کند. برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید.

استاد و سخران انگیزشی جول اوستین در فیلم آموزشی که توسط تیم آموزشی و انگیزشی سلام رویا ترجمه شده است برای شما بازگو م یکند که چگونه می توانید به آن آرامش دست پیدا کنید. جتما این فیل آموزشی را مشاعده کنید.

 

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

حتما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان