در این مقاله قصد براین داریم تا ببینیم آیا شایعه حذف لایک اینستاگرام حقیقت داد یا نه؟ و به این شکل آموزش اینستاگرام حرفه ای را نیز بدست آورید.

در فروردین امسال شرکت اینستاگرام شایعه حذف لایک اینستاگرام را پخش کرد که این موضوع با جمایت و عدم حمایت بسیاری از کاربران روبرو شد.

در واقع شرکت اینستاگرام با پخش کردن این شایعه توجه بسیاری از کاربران فعال در شبکه های اجتماعی و روزنامه نگاران را به سمت خود جلب کرد و به این شکل نام خود را یک بار دیگر بر سر زبانان اندخت.

و باعث شد تا کاربران این شبکه اجتماعی بار دیگر توجه خاصی به آموزش اینستاگرام حرفه ای مربوط به تولید محتوا داشته باشند که این موضوع را به طور مفصل توضیح میدهیم.

اولین کشوری که به این موضوع بر روی آن امتحان شد کشور کانادا بود و این شبکه ی مجازی اعلام کرد کاربران کانادایی می توانند تجربه حذف لایک اینستاگرام را برای اولین با در دنیا تجربه کنند.

زمانی که این موصوع را این شبکه ی اجتماعی اعلام کرد با عکس العمل چندان مثبتی از طرف کاربران کانادایی روبرو نشد زیرا آنها اهمیت حذف لایک اینستاگرام و آموزش اینستاگرام به صورت دباره را درک نمی کردند.

حال که چند ماه از اعلام آزمایشی این موضوع می گزرد مردم علاقه بیشتری به این موضوع نشان می دهند زیرا باعث افزایش کیفیت محتواهای تولیدی افراد شده است و توجه بیشتر افراد آموزش اینستاگرام حرفه ای را بوجود آورده است.

جالب اینجاست که افرادی که در این آزمایش شرکت می کردند و صاحبان پیج بودند می توانستند شمار لایک پست های خود را ببنند ولی تعداد این لایک ها عملا برای دیگران نمایش داده نمی شود و برای این کاربران لایک اینستاگرام حذف شده بود.

این شبکه ی اجتماعی اعلام کرده است که هدف از این کار این بوده که کاربران آموزش اینستاگرام حرفه ای را یاد بگیرند و بجای تمرکز بر تعداد لایک ها بیشتر بر بالا بردن کیفیت تولید محتوای پیج جود تمرکز کنند.

تاکنون این شبکه ی اجتماعی جزئیاتی درباره تعاملی که بین کاربران اینستاگرام با حذف لایک ایجاد شده است منتشر نکرده . با این حال، این شرکت آزمایش پنهان کردن لایک را در 6 کشور دیگر آغاز کرده و با توجه به نظرات کاربران، استقبال خوبی از این طرح صورت گرفته است.

خیلی از کاربران در این شبکه ی اجتماعی به لایک هر پوست نگاه می کنند و به جای تمرکز بر روی تولید محتوای خوب به بالابردن لایک با هر روش ممکنه می پردازند که این به خودی خود موضوع بدی می باشد.

به همین منظور هم این شبکه ی اجتماعی پروژه ی حذب لایک اینستاگرام را رقم زده است تا مشکل توجه افراد به میزان لایک و تولید محتواهای بی کیفیت را از بین ببرد.

پیشنهاد

نگرش در آموزش اینستاگرام حرفه ای چگونه است؟

  • نگرش در فضای مجازی

در واقع کار در فضای مجازی و کسب درآمد از این طریق به نگرش مثبت و سازنده ای نیاز دارد که سایت سلام رویا به کمک موارد مختلفی که ارائه می دهد شما را در این مظمون کمک و یاری می کند و آموزش اینستاگرام حرفه ای را برای شما فراهم می کند.

در واقع شما باید این نگرش را برای خود بوجود آورید نگرشی مانند یک کارآفرین در کسب موفقیت مالی و ایجاد اعتماد به نفس در وجود خود و این کار را می توانید به کمک دیدن موارد انگیزشی و یا گوش دادن به مطالب و آهنگ های انگیزشی و مثبت بدست آورید.

پیشنهاد می کنیم از مقاله مربوط به چگونگی استفاده ار فیلم راز دیدن کنید

  • نتیجه گیری : آموزش اینستاگرام حرفه ای ( حذف لایک اینستاگرام )

برخی از اینفلوئنسرها به شدت علیه تصمیمی که شرکت اینستاگرام گرفته موضع گرفتند و این کار را عملا منفی دانستن و معتقد بودند که چنین تصمیمی باعث ازبین رفتن حامیان مالی آنها می شود. ولی با گزشت زمان آنها هم راقب شدند که حذف لایک اینستاگرام به نوع آنها هم می باشند و در حال حاظر از این تصمیم حمایت می کنند.

به خاطر همین هم شرکت اینستگرام موضوع حذف لایک را جدی گرفته و در جال اجرایی کردن آن در تمام کشورها می باشد.

 

برای گوش دادن به پادکست های اصول پیگیری در بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا