روی خودت سرمایه گزاری کن

روی خودت سرمایه گزاری کن سایت سلام رویا

در این فیلم آموزشی و انگیزشی به شما یادمی دهیم که مهمترین سرمایه گزاری شما سرمایه گزاری برروی خودتان است زیرا مهمترین عامل در رسیدن به اهداف و موفقیت خودتان هستید.

قطعا تعریفی که هر یک از ما برای کلمه موفقیت داریم بسیار متفاوت است. چون هر یک از ما در این دنیا به دنبال چیزهای خاصی می گردیم و عملا اهداف متفاوتی نسبت به یکدیگر داریم .

در همه ما در یک هدف با هم کاملا همراه و همسو هستیم و آن بدست آوردن آرامش و آسایش در زندگی می باشد . در واقع این هدف اصلی ما در زندگی است که بخاطرش اهداف دیگری را تعیین می کنیم .

پس شاید بتوان موفقیت در زندگی را این گونه تعریف کرد: موفقیت یعنی کسب آرامش و آسایشی در زندگی که دیگر نگرانی از هیچ بابت نداشته باشیم.

این نکته را باید بدانید که موفقیت حاصل تلاش و کوشش بسیار است ولی نگه داشتن آن موفقیت خود نیز به تلاش بیشتری نیاز دارد.

یعنی با سخت تلاش می کنیم تا بتوانیم به آرامش و آسایش دست پیدا کنیم.

چیزی که اصولا افراد در راه کسب موفقیت فراموش می کنند این است که آنها باید در دراه رسیدن به اهداف و موفقیت از خود مسیری که طی می کنند نیز لذت ببرند و به این شکل انگیزه و انرژی که برای ادامه راه به آن نیاز دارند را بدست بیاورد و این موضوع بسیار مهمی است.

حال خیلی از افراد این موضوع را فراموش می کنند به خاطر همین هم در ادامه راه بسیار خسته می شوند و در بیشتر موارد از اهداف خود دست می کشند. پس ساخت انگیزه در راه رسیدن به اهداف جزوء لازمات رسیدن به موفقیت و اهداف می باشد.

شما می توانید برای ایجاد انگیزه از جملات روحیه بخش و یا آهنگها و کلیپ های انگیزشی استفاده کنید.

 

موفقیت، نقطه‌ی توقفی ندارد

موفقیت هرگز پایانی ندارد و اصولا زمانی که به یک هدف و موفقیت بزرگی دست پیدا می کنیم در واقع آن زمانی است که باید اهداف دیگری برای خود نیز مشخص کنیم و به راهمان ادامه دهیم . شاید شما از زندگی خود ماشینی را می خواهید زمانی که به آن دست پیدا کردید هدف بزگرتری را مشخص کردید مثلا خرید خانه و بعد از آن سفر تفریحی به کشوری خارچ از ایران و بعد از ایجاد کسب و کار جدید و … و به همین شکل اهداف و خواسته های جدیدی را برای خود همیشه انتخاب کرده اید .

اگر دقت کنید شما در طول زندگی خود همیشه به دنبال مشخص کردن اهداف جدید و خواسته ها جدید می باشد و جالب اینجاست که این کار را هم به صورت خداگاه و هم بصورت ناخداگاه انجام می دهید.

و همیشه باید این کته را بدانید که بدست آوردم کاری راحتی نیست در راه رسیدن به آنچه که می خواهید سخت باید تلاش کنید .ممکن است از طرف دوستان ، اقوام و … مسخره شوید و کنار گزاشته شوید . ممکن است در راه رسیدن به هرآنچه که می خواهید بارهای بار شکست را  تجربه کنید ولی این را باید بدانید که موفقیت زمانی حاصل می شود که بعد از چند بار زمین خوردن دباره دستان خود را بر زانوهایتان بگزارید و بلند شوید و به مسیر خود ادامه دهید.

در راه رسیدن به موفقیت تردیدها هرگز از بین نمی‌روند

موفقیت های بزرگ و عالی همیشه نیازمند به گرفته شدن تصمیم های بزرگ و عالی دارند . تصمیم هایی که شما باید برخی از خواسته و راحتی هاییی که در زندگی دارید رابه خاطر اهداف و خواسته های بزرگتان کنار بگزارید ، یاید از منطقه راحتی و آسایش خود خوارج شوید و قدم در راهی بگزارید که قبلا به هیچ وجه تجره اش نکردید این خود ترسناک می باشد.

زیرا در این زمان شما از منطقه امن خود خوارج شدید و به خاطر همین هم تردیدهایی سر راه شما قرار می گیرند و به شما می گویند مه همین جایی که هستی بمان و راحتی خودت را ازدست نده . این تردیدها به شما می گوید در راه رسیدن به اهداف ممکن خطرهایی وجود داشته باشد پس از محیط امن و آرام خود خارج نشو.

که بزرگترین اشتباه هر فرد می باشد زیرا دنیا در حال رشد و پیشرفت است پس ایستادن در سرجای خود و حرکتی نجام ندادن عین شکست است.

 

آیا واقعاً همین را می‌خواستید؟

لحظه دست یابی به اهداف واقعا شیرین و لذت بخش است . پیزی که تا تجربه نکنیدش شیرینی آن را نمی توانید بفهمید.

ولی گاهی در رسیدن به اهداف بسیار زیاد تالاش می کنیم و حداکثر نیرو و انرژی خود را بکار می گیریم ولی باز هم به آن هدفی که می خواهیم دست پیدا نمی کنیم . در حقیقت در این جا دیگر خود خداوند دخالت می کند و نمیگزارد به آن هدف برسید زیرا خدا از آینده هر فرد اطلاع دارد و بهترین را برای ما می خواهید و می داند که اگر به این هدف دست پیدا کنیم دبه صلاحمان نیست به همین خاطر نمی گزارد به آن هدف برسیم .

حال پگونه باید بفهمیم تصمیم خداوند چیست؟

با تلاش زیاد برای رسیدن به هرآچه که می خواهیم. وقتی که برای رسیدن به خاسته ای زیاد تلاش می کنید و با وجود تلاش زیاد شما باز هم با آن خواسته نمی رسید یعنی خدا برای شما که بنده ی او می باشید چیز دیگری را انتخاب کرده است پس فقط باید کمی صبر کنید و ببینید آیا این موردی که برایش تلاش می کنید را واقعا می خواید یا فقط فکر می کنید که او را می خواهید .

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

حتما مقاله مربوط به شرکت بیز و را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

 باکس دانلود

حجم: 79/6 مگ فرمت فایل: mp4

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان