روی خودت سرمایه گذاری کن

در این فیلم آموزشی و انگیزشی به شما یاد می دهیم که بزرگترین سرمایه زندگیت خودت می باشی پس روی خودت سرمایه گذاری کن تا به آنچه می خواهی برسی.

ما در گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا اعتقاد داریم بزرگترین و مهمترین سرمایه گذاری شما در زندگی سرمایه گذاری بر روی خودتان است . در واقع سرمایه ای که شما برای رشد شخصی و پیشرفت شغلی خود خرج می کنید تا روحیه جنگنده برای رسیدن به اهدافتان بدست آورید مهمترین نوع سرمایه گذاری شما می باشد.

دلیلش مهم بسیار سادع است .

این جمله را بارهای بار شنیده ای که می گویند به جای این که سخت کار کنی سخت روی خودت و دیدگاه هایت کار کن.

در واقع منظور این جمله این می باشد که نگرش و طرز فکر خودت را درست کن تا بتوانی به وسیله انها به یک کارآفرین نمونه و عالی تبدیل شوی.

زیرا چیزی که در واقع زندگی شما را می سازد طرز فمر شماست و نه کارهایی که انجام می دهید.

مثالی برایتان می زنم . فرض کنید لوانی در دست دارید که تا نیمه پر است، انسانهای منفی نگر به قسمت خالی لیوان نگاه می کنند و همش نق می زنند که چرا این قسمت خالی است و این کار را آنقدر انجام می دهند که آب داخل لیوان تمامش بخار می شود و از بین می رود ولی انسانهای مثبت نگر بدن معطلی تمام آب داخل لیوان را سر می کشند. در واقع این مثال گویای این است که آیا شما از فرصت های زدگی کمال استفاده را می کنید یا نه ؟ و این موضوع در واقع به ویژگی های درونی شما باز می گردد که فردی مثبت نگر هستید و یا منفی نگر.

در واقع مثبت نگر بودن و یا منفی نگر بودن به میزان سرمایه گذاری شما بر روی خودتان بر می گردد که توانسته اید نگرش یک انسان  مثبت نگر را در خود ایجاد کنید یا نه.

در واقع سزمایه گذاری روی خود به مارد مختلفی بر می گرد از جمله در کاری که انجام میدهی خودت را بهتر کنی، روی آکاهی از کارت کاری کنی و برای این کار مهارت و دانشتت را بالا ببری و به این شکل بتوانی مرزهای توانایی خودت را بشکنی . انجام تمام این کارها در واقع نوعی سرمایه گذاری بر روی خود است زیرا باعث پیشرفت شما در زندگی و کارتان می شود.

سعی کن یک ذهنیت قوی برای خودت بسازی برای انجام این کار اول هدفت در این زدگی را برای خودت مشخص کن تا به این شکل اشتیاقت را در این زندگی بالا ببری تا بتوانی به شمت جلو حرکت کنی.

سعی کن برای خودت رویای حذاب و دل انگیز درست کنی زیرا ابتدای تعیین هدف رویای رسیدن به هدف برای انسان بوجود می آید و این رویا می تواند اشتیاق و سپس عمل کردن را برای شما بوجود آورد. یاد بگیرید تا میزان تمرکز خودتان را تا جایی که می توانید بالا ببرید و اصول مدیرت زمان و کاری که انجام می دهید را دقیق یاد بگیرید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان