قدرت ایده | باب پراکتور

در این فیلم آموزشی استاد و سخنران انگیزشی باب پراکتور به شما از قدرتی که در ایدهایتان قرار دارد می گوید و به شما یاد می دهد که چگونه از این قدرت استفاده کنید.

ایده به یک نوع فکر، رویا و جرقه ذهنی گفته می شود که هیچ چهار پوب خاصی ندارد بلکه فقد یک رویا می باشد حال این رویا عملی است یا نه به کنار.

ایده های خوب از ذهن های خلاق بدست می آورند به همین دلیل هم این ذهن ها ارزش بسیار زیادی دارن و تاجران عملا به دنبال این ذهن ها می باشند زیرا می توانند به کمک آنها محصولات خود را به شکل بسیار زیبایی به بازار عرضه کنند و به این شکل سهم بیشتری از بازار را بدست آورند.

حال این افراد خلاق می توانند با کمکی آموزش و یاد گیری مسائل مربوط به کار آورینی بیزینس خود را تاسیس کنند و به یک گارآفرین تبدیل شوند ولی سوالی که پیش می آید این است که:

چگونه می توان به فردی ایده پرداز تبدیل شد؟

خلق یک مسله

یکی از راه هایی که به کمک آن می تواند قوه ی ایده پردازی خود را باز کرد در واقع خلق یا بوجود آوردن یک مسله برای خود است که خود را مجبور کنیم تا برای حل آن مسله به فکر فرو رویم و ایده ای را بوجود آویم.

حتی اگر بتوانید نیازی از خود را برطرف کنید در واقع ایده پردازی کردید زیرا قبل از برطرف کردن آن نیاز در واقع هیچ ایده ای نداشته هاید و با آمدن ایده ای جدید توانسته اید نیاز خود را برطرف کنید.

اشتراک گذاری ایده ها با دیگران

یکی راه دیگر برای پرورش قوه ی خلاقیت وایده پردازی در واقع به اشتراک گزاشتن ایده ها با افراد دیگر می باشد. زیرا شما با شنیدن ایده ی افراد دیگر ایده های جدیدی به ذهنتان خطور می کند.

خیلی ها فکر می کنند که اگر  ایدی خود را به دیگران بگوییم آنها ایده ما را می دزدند . این طرز فکر کاملا اشتباه است زیرا به اندازه تمام افراد دنیا ایده ها و رویاهای مختلف وجود دارد و خداوند هر شخصی را برای خلق یک ایده بخصوص خلق کرده است مگر زمانی که خودتان از خلق آن ایده و رویا دست بردارید در آن هنگام آن ایده به ذهن فرد دیگری وارد می شود تا به وسیله آن شخص وارد دنیای حقیقی شود.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان