در این مقاله سعی داریم به بیان چگونگی استفاده از کلیپ انگیزشی و فیلم انرژی مثبت بپردازیم .حتما همه ی شما به موفقیت فکر می کنید و دوست دارید پله های ترقی را یکی یکی پشت سر بگذارید .

برای استفاده از کلیپ انگیزشی و فیلم انرژی مثبت باید شرایط استفاده از آنها را فرا بگیرید و سپس یک برنامه ی دقیق بریزید و برای رسیدن به موفقیت تلاش کنید .

استفاده از کلیپ انگیزشی راهی برای بهتر زندگی کردن 

اینکه شما بدانید چگونه از کلیپ انگیزشی و فیلم انرژی مثبت استفاده کنید راهی است برای رسیدن شما به موفقیت ،سعی کنید از کلیپ هایی استفاده کنید که زندگی شما را روز به روز بهتز کند برای این منظور سعی کنید از مرجع های معتبر استفاده کنید .

در طول روز به تماشای کلیپ و فیلم انرژی مثبت بنشینید و سعی کنید با تمام وجود تماشا کنید و درس بگیرید .

تماشای کلیپ انگیزشی یکی از سرعت دهنده های موفقیت برای شما می باشد که می تواند شما را به زندگی بهتر برساند .گام های خود را بلند بردازید و سعی کنید نکات مهمی که را کلیپ انگیزشی درک می کنید را یادداشت کنید و از آنها درست استفاده کنید .

به سراغ کلیپ هایی بروید که به شما انرژی مثبت می دهند و باعث رشد و پیشرفت شما می شوند .

با کلیپ انگیزشی و فیلم انرژی مثبت موفقیت خود را سرعت ببخشید 

تماشای  فیلم های انگیزشی با درگیر کردن ناخودآگاه شما باعث می شود که باورهای شما تغغیر پیدا کند ،تغییر باورهای شما از باورهای منفی و غلط به باورهای مثبت سبب سرعت بخشیدن به موفقیت شما می شود .

اگر صبح خود را با یک کلیپ انگیزشی از یکی از بزرگان مثلا جول استین شروع کنید می توانید تا طول روز انرژی مثبتی داشته باشید و به سمت موفقیت با سرعت بیشتری حرکت کنید .

شما با تماشای هر روز فایل های انرژی مثبت می توانید ذهنیت خود را تغییر دهید و به موفقیت های بزرگ برسید .این را بدانید که موفقیت اتفاقی بدست نمی آید چیزی که مدام در فیلم ها و کتابها گفته می شود .

چرا ما غالبا پس از تماشای فایل های انگیزشی باز هم مسیر را اشتباه می رویم و تغییری در زندگی مان احساس نمی شود این سوالی است که در ادامه به آن پاسخ می دهیم .

 

چرا با وجود کتابها و فایل های انگیزشی باز هم به موفقیت نمی رسیم ؟

درک درست ما از موفقیت سبب می شود تا ما بتوانیم بهترین خود شویم ،وقتی در مسیر موفقیت هدف مشخصی نداریم و نمی دانیم به کجا خواهیم رفت وجود کلیپ انگیزشی و فیلم انرژی مثبت تنها در سطح برای ما مفید خواهد بود و پس از اتمام تماشای فایل و یا خواندن کتاب باز به همان زندگی قبلی برخواهیم گشت .

حال راه حل برای اینکه بتوانیم مسیر را به درستی ادامه دهیم و تاثیر کلیپ انگیزشی در زندگی ما نمایان شود چیست ؟

برای اینکه بتوانید به موفقیت های بزرگ برسید باید ابتدا تغییر را در درون خود ایجاد کنید ،پس از ایجاد تغییر با تماشای هر فایل انگیزشی انگیزه ی شما برای رسیدن به موفقیت بیشتر خواهد شد و در این صورت در مدت زمان معینی به هدفتان خواهید رسید .

سعی کنید با تمام وجود تماشا کنید ،دفتر یادداشتی بردارید و نکته های مهم را یادداشت کنید .کلیپ انگیزشی و فیلم انرژی مثبت بسیار تاثیرگذارتر از کتاب و یا مقاله است زیرا به طور مستقیم با ناخودآگاه شما در تماس است شنیدن و دیدن هم زمان کمک می کند تا بتوانید بهتر درک کنید .

 

فیلم انرژی مثبت به شما می گوید شکست مقدمه ی پیروزی است

شاید در زمان هایی که حال روحی خوبی داشته باشی به راحتی سراغ کلیپ انگیزشی و فیلم انرژی مثبت بروید اما در زمان هایی بحرانی شما اصلا انگیزه ای برای تماشای این فایل ها ندارید .

سعی کنید در چنین مواقعی با خود مبارزه کنید و شکست خود را بپذیرید و سپس به تماشای کلیپ انگیزشی بپردازید .د رچنین شرایطی سخنران به شما خواهد گفت که شکست مقدمه ی پیروزی است .

شاید با تماشای یکبار آن تاثیری در شما ایجاد نشود اما نگران نباشید شما باید با خود منفی درونتان مبارزه کنید و انرژی های مثبت را جذب کنید .

این را بدانید که حتی سخنرانی که در مورد موفقیت با شما صحبت می کند خود نیز دچار شکست شده است پس اصلا هراس به دل راه ندهید و با تمام وجودتان گوش فرا دهید و به موفقیت های بزرگ بیندیشید .

یوگا و مدتیشن راهی برای درک بهتر کلیپ انگیزشی

اگر ذهن ناآرامی دارید و نمیتوانید درست تمرکز کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم تا تمرینات یوگا و مدتیشن را انجام دهید .با انجام تمرینات یوگا و مدتیشن ذهن شما به آرامش می رسد و سپس میتوانید تمام نکات موجود در کلیپ و فیلم انرژی مثبت را درک کنید .

 

برای گوش پاکدست های بازاریابی شبکه ای و اصول پیگیری اینجا کلیک کنید .

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را حتما مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی سلام رویا