در جقیقت سیرکل سازی با دیگران یا برقراری ارتباط با دیگران به صمیمیت ایجاد کردن با آنها بر می گردد که آیا با رفتار خود می توانیم تاثیر مثبتی برروی دیگران برقرار کنیم .

اگر برون گرا به محیط اطراف خود داشته باشید خواهید فهمید که ملاقات با غریبه ها یک فرصت فوق العاده برای تعامل و ارتباط بیشتر با جامعه است که این موضوع باعث بوجود آمدن موفقیت در زندگی و پیدا کردن راه های جدید کسب ثروت می شود ؛

اما معمولاً اکثر ما در برخورد با افراد غریبه دچار اندکی ترس و اظطراب می شویم به قول معروف حول می شویم.

همیشه ارتباط اول شما و سیرکل سازی که انجام می دهید از همه مهمتر است و  شما هیچگاه فرصت دوباره ای پیدا نخواهید کرد برای اصلاح تأثیر برخورد اولتان با یک شخص پس باید در صمیمیت ایحاد کردن بسیار دقت کنید؛ این یک قانون است.

امروز قصد داریم تا شما را با ترفندهایی آشنا کنیم تا به وسیله ی آن بتوانید در برخورد با کسانی که آنها را از قبل آنها را نمی شناسید، برای صمیمیبت ایجاد کردن و سیرکل سازی با آرامش و اعتماد به نفس بیشتری ارتباط برقرار کنید.

در بازاریابی شبکه ای شرکت هاب بزرگی مانند بیز و بادران گستر در آموزش و سرکل سازی و صمیمیت ایجاد کردن بسیار موفق بود

 

چگونگی ایجاد سرکل سازی موفق / صمیمیت ایجاد کردن

1- لبخند بزنید

اهمیت و تاثیر لبخند زدن در این زمانه بر کسی پوشیده نیست.

مثلاً هنگامی که با یک شخص غریبه قدم می زنید، لبخند روی چهره شما به سرعت می تواند فضا را گرم کرده و نگاه تان را دوستانه و نزدیکتر کند و صمیمیت ایجاد کردن و سیرکل سازی را بسیار راحت تر می کند .

در وافق لبخند زدن  می تواند جو مثبتی را در محیط بوجود آورد و در صمیمیت ایجاد کردن و سیرکل سازی و ایجاد تعاملات بین شما و کسی که به تازگی با آن آشنا شدید بسیار موثر می باشد.

با این کار یعنی یک لبخند ساده، شما هم توانسته اید گفتگوی و صمیمیت ایجاد کردن را به خوبی اجرا کنید و هم اینکه در تعاملاتان فردی دوست داشتنی تر به نظر برسید و به ان شکل سیرکل سازی بهنری انچام دهید.

 

2- برای سیرکل سازی و صمیمیت ایجاد کردن حداقل یکبار آنها را به اسم کوچک صدا بزنید

یکی از راه هی صمیمیت ایجاد کردن و سیرکل سازی این است که حداقل یک بار اسم شخص مقابل را با نام کوچک صدا بزنیم.

سعی کنید هنگامی که نام یک فرد غریبه را با آن هم کلام شده اید را فهمیدید، در طول مکالمه تان چندین بار آنها را به اسم کوچک صدا بزنید ولی حتما جنبه ی احترام را رعایت کنید و کلمه آقا … را استفاده کنید.

مطمئناً اینکار نه تنها ضرری ندارد بلکه بعد از چند دقیقه مکالمه، طرف شما احساس خوشایند، دوستانه و راحت تری با شما خواهد کرد. همچنین تکرار نام او باعث می شود تا او را بخاطر سپرده و در برخورد بعدی از اینکه اسم او را اشتباه صدا بزنید، احساس شرمندگی نکنید.

 

3- در سیرکل سازی سردی رابطه را با شوخی های به جا از بین ببرید

به یاد داشته باشید برای سیرکل سازی و صمیمیت ایجاد کردن همیشه سعی کنید شروع کننده مکالمه باشید حتی با یک شوخی کوچک .

نکته ایجاست که بحث ها و جرف های پیش پا افتاده لزوماً بد نیستند حتی در برخی موارد برای ایجاد کردن مکالمه بسیار عالی هم هستند ؛

حرف زدن درمورد آب و هوا یا هر موضوع دیگری که در دسترس می باشد، یک روش عالی برای باز کردن سر صحبت است اما اگر بتوانید از یک جوک یا شوخی به جا استفاده کنید، معجزه می کند.

 

برای گوش دادن به پادکست های بازاریابی شبکه ای ، اصول پرزنت ، پیگیری و دعوت اینجا کلیک کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا