چگونه درآمد خود را افزایش دهیم؟

چگونه درآمد خود را افزایش دهیم؟

در این فیلم آموزشی باب پراکتور که یکی از موفقترین افراد دنیا در ضمینه رشد شخصی و پیشرفت شغلی است به شما یاد می دهد که چگونه از طریق قانون جذب میزان درآمد خود را افزایش دهید.

در دنیای امروز پول و درآمد یک واقیت زندگی می باشد به نحوی که بیشترین توجه افراد ممکنه در منزل را به خود اختصاص داده است و بدست آوردن پول زیاد چیزی است که همه انسانها به دنبال می باشند و به همین خاطر هم است که برخی افراد دو شغل یا بیشتر را دارند تا به این شکل میزان درآمد خود را بالا ببرند.

البته باید به این نکته نیز توجه کرد که برای برخی افراد پولدار شدن و کسب ثروت هدف اصلی نیست و مواردی مانند خانواده، شلامتی و چیزهای دیگر ممکن است اولویت زندگی آنها باشد ولی شما باید این موضوع را نیز در نظر بگیرید که بدون پول و درآمد کافی رسیدن به اهداف دیگر کمی مشکل می شود .

ما  نمی گوییم پول همه چیز است ولی نیازش در زندگی مانند اکسیژن است و باید راهی برای بدست آموردن آن به میزان زیاد پیدا کنید.

افزایش درآمد و ثروت برای شما مزایای زیادی دارد . شما می توانید به کمک پول کیفیت زندگی خود را تغییر دهید و به خانواده و دوستان خود کمک کنید. علاوه بر این موارد زمانی که میزان درآمدشما خوب باشد شما می توانید اگر مشکلی برایتان بوجود آمد یا اتفاقی افتاد بدون هیچ نگرانی از هزینه آن به آن موضوع مقابله کنید و یکی از چیزهایی است که باعث می شود اهمیت کسب پول و ثرفت بسیار زیاد باشد.

برای افزایش درآمد باید چهار مرحله زیر را انجام داد:

 

60 درصد از درآمدتان:

از هر میزان پولی که بدست می آورید 60% آن را به ضروریان زندگی خود اختصاص دهید. ضروریانی مانند خوراک، پوشاک ، تهیه کتاب، تعمیر و نگهداری از ماشین و خانه، دادن شهریه دانشگاه و … . عملا چیزهایی که برای زدگی کردن بسیار لازم می باشد را مدنظر قرار دهید. میزان 60% از هر پولی که بدست می آورید را به این موارد اختصاص دهید.

 

20درصد پول خود را سرمایه گذاری کنید.

دوستان تمام دلیلی که شما باید به خاطر آن پول خود را پس انداز کنید در واقع سرمایه گزاری در جاهای دیگر به جز کار اصلیتان می باشد.

شما باید حساب خاصی برای خود داشته باشید و 20% از هر پولی که بدست می آورید را در این حساب قرار دهید و به هیچ عنوان به این گول دست نزند مگر زمانی که بخواهید در جایی سرمایه گزاری کنید. در واقع این حساب دلیل ثروتمند شدن شما می باشد . تمام افراد پولدار دنیا یک چنین حساب بانکی دارند و از پوا داخل آن برای سرمایه گزاری استفاده م یکنند.

شما می توانید برای سرمایه گزاری از بورس و یا طلا استفاده کنید البته سرمایه گزاری در زمین هم خوب است ولی نیاز به پول زیادی دارد.اگر میزان پول شما زیاد نیست بهترین جای ممکنه برای سر مایه گزاری بورس می باشد . شما در بورس می توانید با هر ممیزان سرمایه ای که دارید سهام شرکت ها را تهیه کنید و غملا در سود و یا زیان آنها شریک شوید. فقط کار در بورس نیاز به علم خاصی دارد ک باید آن را یاد بگیرید.

خیلی از افراد ساده لوح که چیزی در حدوذ بالای 90% جامعه می باشند فکر می کنند که سرمایه گزاری یک ریسک بسیار بالایی می باشد در حالی که در سالهای اخیر این راز فاش شده است که افراد ثروتمند دنیا در واقع به وسیله سرمایه گزاری است که ثروتمند شده اند.

 

15درصد پول خود را برای شادی و تفریح خود خرج کنید.

افراد عادی جامع بر این خیال هستند که افراد ثروتمند و چول دار تمام روز خود را سخت کار می کنند در حالی که هرگز به این شکل نمی باشد افراد موفق و ثروتمند ب انچه که عشق می ورزند و از آن لذت می برند مشغول هستد و در این بین یادگرفتند که چگونه از این عشق پول در بیاورند .

ر واقع کار آنها عین تفریح است برای آنها به شکلی که از انجام دادنش لذت می برند و سرگرم می شوند.

اگر از کاری که انجت می دهید لذت ببرید و آن را دوست داشته باشید مطمعین باشید که در آن کار بسیار پیشرفت خواهید کرد و به درجه های بالایی در آن کار و شغل دست خواهید یافت .

پی به دنبال این باشید که بفهمبد چه چیزی را دوست دارید و از انجام دادن چه کاری بیشترین لذت را می برید.

به جای آن که تمام تلاش خود را بکنید که یک کار پر درآمد پیدا کنید به به این توجه کنید چقدر توانایی انجام آن کار را دارید و آیا از انجام دادنش لذت می برید یا نه؟

 

5 درصد درآمد خد را ببخشید

بخشش راز بزرگ کسب ثروت است.

در واقع زمانی که شما چیزی را می بخشید جای آن را در زتدگی خود خالی می کنید و در این حالت کائنات دست به کار می شود تا آن جای خالی را برای شما پر کنید خال می توانید با دادن انرژی مثبت و خوب قانون جذب را فعال کنید و به این شکل میزان ثروت بیشتری را به سمت خود روانه کنید . ثروتی که شما را به یک فرد ملیاردر تبدیل می کند.

اگر شما بهترین خدمات را به دیگران ارائه دهید گائنات نیز از همان بهترین ها به شما می دهد پس در کمک کردن به دیگران خساست به کار نبرید.

شما در این بین سعی کنید تا از هر پولی که بدست می آورید 5% آن را به در راه خدا ببخشید . می توانید این پوا را صرف کمک به یک نیازمند کنید مطمعین باشید هیر و برکت بسیار زیادی روانه شما خواهد شد.

در این فیلم آموزشی استاد باب پراکتور به شما در مورد این که چگونه میزان درآمد خود را افزایش دهید راه کارهای جالب و کاربردی می گوید حتما به آنها عمل کنید .

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان