چظور در 60 ثانیه خجالتمان را ازبین ببریم؟

در این مطلب قصدر داریم تا به شما یاد دهیم که چگونه می توانید در کمتر از 60 ثانیه خجالت خود را ازبین ببرید و حرفهایتان را کامل بزنید.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 6:50 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 43/2 مگابایت

فرمت فایل: mp4

.

نکته مثبت: فقط شما کمرو خجالتی نیستید بلکه تمام مردم دنیا یا کمرویی خفیف یا کمرویی شدید دارند. بسیاری به مردم کنیا در کمرویی خفیف یا شدید مبتلا می باشند. در ابتدا برای ازبین بردن کمرویی باید به این نکته توجه کنید که چه چیزی باعث شده است تا کمرو و خجالتی باشید یا شوید و سعی کنید تا با آن موضوع روبرو شوید تا خجالتتان و کمرویی تان از بین برود.

همیشه یادتان باشد که از بین بردن کمرویی کاری دشوار نیست ولی زمان بر است ولی ما در این کلیپ آموزشی به شما یاد می دهیم که چگونه طی 60 ثانیه کمرویی خود را ازبین ببریم.

عواملی که بر موج کمرویی و خجالتی بودن افراد تاثیر زیادی داشته است تکنولوژی می باشد زیرا باعث می شود تا انسانها در پشت کامپیوتر یا گوشی مبایل خود مخفی بشند و به این شکل به انزوای بیشتری کشیده بشوند. در این حالت تنها کاری که افراد برای پیدا کردن دوست جدید باید انجام دهند این است که دکمه ی خاموشی کامپیوتر خود را بزنند و از خانه بیرون بروند تا دوستانی جدید پیدا کنند.

انسانهای خجالتی فرصت هایی که در زندگی خود می توانند بدست بیاورند را ازدست می دهند زیرا نمی توانند توانایی های خود را بروز دهند ارتباطات درستی برقرار کنند و این موضوع این افراد را در شرایط بسیا نامساعدی قرار می دهد.

عواملی که باعث کمرویی می شون بسیار متفاوت هستند چیزهای مثل فرهنگ افراد، نوع تربیت افراد در کودکی، مزاج آدم ها، عوامل موروثی و حتی تجرباتی که افراد در طی زندگی بدست می آورند.

نکته مثبت این است که بیشتر موارد کمرویی را می توان برطرف کرد و کاری کرد تا افراد تبدیل به انسانهای شوند که می توانند بسیار ارتباطات خوب و عالی بر قرار کنند.

برای برطرف کردن این مورد می توانید از تکنیک های زیر استغاده کنید.

 

  • با موقعیت های بدون تهدید شروع کنید

برای برطرف کردن خجالت خود از موقعیت هایی استفاده کنید که کوچک باشند و تهدید زیادی در آنجا برای خجالت کشیدن وجود نداشته باشد این مکان های می توانندجاهایی مثل فروشگاه ها ، موزه ها یا حتی مکانهایی باشد که شما ختی در مدت زمان کوتاهی با افراد بسیار زیادی ارتباط خواهید داشت. در آن کان ها می توانید با افراد به سادگی ارتباط برقرار کنید و این کار را فقط با یک لبخند کوچک و سلام کردن شروع کنید در مورد فلان محصول غذایی و … از دیگران نظر بخواهید تا به این شکل سر صحبت باز شود.

 

  • مهارت های مربوط به مکالمه را تمرین کنید

سعی کنید مکان هایی که می خواهید بروید را بشناسید و این کار به شما کمک می کند تا بتوانید موضوع هایی که احتمالا افراد حاضر در آنجا در موردش صحبت می کنند را بتوانید از قبل برایش مکالمه ای را آماده کنید تا بدانید مجا باید چه چیزی را بگویید.

جدا از این مهارت هایی که باعث می شود بهتر صحبت کنید را حتما یاد بگیرید مانند خوب گوش دادن و بعد سوال پرسیدن

 

  • این موضوع را فراموش نکنید که مردم زیاد به صحبت های شما اهمیت نمی دهند

این نکته را باید بدانید که مردن بیشتر از این که ظاهر و ضحبت های شما اهمیت دهند به ظاهر و آنچه که خود می خواهند بگویند اهمیت می دهند. آنها خیلی بیشتر از ان که به صحبتهای شما توجه کنند به تب و ظاهر شما و بهتر بگویم زبان بدنتان توجه می کنند. پس نگران نباشید و با خیال راحت صحبت کنید زیرا چیز زیادی را ازدست نخواهید داد.

  • چظور در 60 ثانیه خجالتمان را ازبین ببریم سایت سلام رویا

    به کارهای مفید خود فکر کنید

بعد از برخود اجتماعی که با افراد مختلفی داشتید بجای این که اشتباهات خود را به خود یادآوری کنید کارهای مثبت و خوبی کا انجام دادید و تاثیر مثبتی که ازش گرفتید را به خود یادآوری کنید زیرا این موضوع باعث بوجود آمدن انگیزه و اعتماد به نفس در شما می شود.

برای ایجاد اعتماد بفس از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی و استفاده از جملات مثبت غافل نشوید.

 

  • قبول کنید که چندتایی رد درخواست کاملا عادی است

تمام افراد دنیا بدون استثنا حتی برای یک بار هم که شده از طرف افراد دیگر یا جوامع دیگر رد شده اند و مورد پیرش واقع نشده اند. و این تجربه ای است که همه با آن روبرو شده اند. و این موردی است که هیچ کس از آن خوشش نمی آید ولی خوب برای همه اتفاق می افتد. یادتان نرود همه افراد نباید از شما خوششان آید افرادی هم وجود دارند که اصلا از شما خوششان نمی آید و این کاملا طبیعی است دهن و فکر خود را درگیر این افراد نکنید و به کسانی که از شما خوششان می آید توجه کنید.

یادتان باشد تلاش شما باید تلاش برای برقراری ارتاط با افراد جامعه است و این تلاش ها به این صورت است که در برخی موارد جواب می دهد و باعث برقراری ارتباط می شود و در برخی موارد هیچ جوابی نمی دهد . باید بر روی جواب های مثبتی که بدست آوردید تمرکز کنید.

اگر از اعتماد‌ به نفس ضعیف رنج می‌برید و این موضوع باعث شده است نتوانید از زنگدی خود آن گونه که می شود لذت برد، لذت ببرید و دیگر از این موضوع هم خسته شده اید و می توانید برای ازبین بردن کمرویی و خجالت کارها کوچک ولی قابل کنترل را انجام دهید و به این شکل از دست این اخساس بد خلاص شوید.

پشت سر سیستم کامپیوتر و یا موبایل خود مخفی نشوید . از خانه بیرون روید و سعی کنید با دیگران دوست شوید . می توانید کلاس ثبت نام کنید و در آنجا دوستانی جدید پیدا میند و به این شکل کمرویی خود را برطرف کنید.

با برقراری ارتباطاتی درست با افراد درست به زندگی سلامی دوباره کنید و به این شکل موفقیت در زندگی را بدست آورید.

 

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

حتما مقاله مربوط به شرکت بیز و را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان