سعی کنید صبور باشید و مشکلات را حل کنید .شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که در مواقع بحرانی زندگی تان امیدتان را از دست داده اید و نتوانسته اید به زندگی عادی تان برگردید در چنین شرایطی اگر صبور باشید بدانید صبر کلید حل مشکلات شماست همچنین بدانید مشکلات چاشنی زندگی شما هستند تا شما به کمال و بلوغ فکری برسید .

 

صبر کلید حل مشکلات

اگر در مواقع بحرانی صبور باشید و امید خود را از دست ندهید شرایط قطعا بهتر میشود شاید از نظر شما مشکلات خیلی بزرگ به نظر برسند اما همت و توانایی شما از آن بیشتر است پس نا امید نشوید و بدانید صبر کلید مشکلات است گرچه مشکلات نیز چاشنی زندگی هستند و اگر نباشند زندگی یکنواخت و یکدست میشود .

برای اینکه بتوانید بر مشکلات غلبه کنید امید خود را از دست ندهید و سعی کنید در هر شرایطی به جنبه های مثبت آن نگاه کنید سپس اعتماد به  نفس خود را بالا ببرید و سعی کنید خود را دوست بدارید در این صورت راحتر میتوانید با مشکلات کنار بیایید .

اگر در برابر مشکلات سکوت کنید و تنها به مسیر خود ادامه دهید در این صورت صبر چون به کمک شما می آید و باعث میشود شما به حرکت خود ادامه دهید .

 

گذشته را به گذشته بسپارید

صبور بودن به این معناست که گذشته را رها کنید و بدانید که گذشته دیگر تمام شده است گاهی اوقات باید خودتان را از بالا به پایین بیندازید تا بشکنید و از نو متولد شوید در این صورت است که بهتر قدر زندگی را میدانید و صبور میشوید .گذشته ی شما همانطور که از اسمش مشخص است مربوط به اتفاقات گذشته است و نگرانی شما در مورد آن کاملا بیهوده است .

اگر مدام به گذشته فکر میکنید صبر به کمک شما می آید صبر کلید حل مشکلات است با این ابزار نگرانی شما رفع میشود و باگذشت زمان متوجه میشوید که مشکلات چاشنی زندگی هستند و اگر نباشند قطعا شما ساخته نمیشوید .

سعی کنید عادت های گذشته تان را فراموش کنید و به زندگی اکنون خود بیندیشید و بگویید چگونه میتوانم روز به روز بهتر و بهتر شوم در این صورت با اگر صبور باشید خواهید دید که زندگی تان بهتر خواهد شد .

 

سپاسگذار خداوند باشید تا صبور شوید

صبور باشید و سعی کنید به داشته های خود فکر کنید اگر چیزی را ندارید بیهوده حسرت ان را نخورید بلکه به آن بیندیشید و سعی کنید با تفکر مثبت خود آن را جذب کنید و بدست بیاورید .هر روز نعمتهایی را که خدا در اختیار شما قرار داده را بیاد بیاوردید و آنها را در غالب سپاسگذاری یادداشت کنید .

هر روز صبح با انرژی از خواب بیدار شوید و بخاطر اینکه یک صبح دیگر توانسته اید چشم باز کنید از خداوند سپاسگذاری کنید وبدانید این یک فرصت است اگر صبور باشید و بدانید صبر کلید حل مشکلات است و مشکلات چاشنی زندگی هستند .

خداوند را باتمام وجود باور کنید و اجازه ندهید چیزی باعث شود که ایمان شما از دست برود ،خود را بپذیرید و تلاش کنید تا بهترین خودتان باشید .

 

مشکلات چاشنی زندگی هستند

مشکلات چاشنی زندگی هستند و باعث میشوند که زندگی شما از یکنواختی در بیاید و شما روزهای خوش زندگی را راحتر درک کنید و از آن ها بیشتر لذت ببرید .اگر در برابر مشکلات صبور باشید به موفقیت و پیشرفت میرسید در نتیجه متوجه میشوید که صبر کلید حل مشکلات است .

صبر به شما مقاومتی دو چندان هدیه میدهد آنقدر که باعث میشود شما به سمت جلو رانده شوید و بدون نگرانی به مسیر خودتان ادامه دهید .سعی کنید در هر حالیصبور باشید و آرامش خود را حفظ کنید و نگران هیچ مسئله ای نباشید و این را بدانید که با قدرت خود میتوانید به موفقیت برسید .

 

اگر میخواهید صبور باشید ورزش را رها نکنید

اگر میخواهید صبور باشید ورزش کنید ،ورزش باعث سلامت روح و جسم شما میشود در نتیجه شما دیگر شکننده نخواهید بود و به راحتی با مشکلات کنار خواهید آمد .ورزش با توانمند ساختن شما باعث افزایش اعتماد به نفس شما شده و سبب میگردد تا شما بتوانید مشکلات را تجزیه و تحلیل کنید و راه حلی برای آنها پیدا کنید زیرا شما خویش را باور دارید و میدانید که میتوانید به موفقیت برسید .

سعی کنید سحر خیز باشید صبح زود بیدار شوید و ورزش را در برنامه ی خود قرار دهید و در همه ی امور زندگی صبور باشید زیرا که صبر کلید حل مشکلات است و خود مشکلات چاشنی زندگی هستند و به زندگی شما رنگی تازه میدهند .

 

برای گوش  دادن به پاکدست های بازاریابی شبکه ای و اصول دعوت ،پرزنت و پیگیری اینجا کلیک کنید .

اگر در مورد بازاریبابی شبکه ای و شرکت بازاریابان ایرانیان زمین می خواهید اطلاعاتی داشته باشید اینجا کلیک کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی سلام رویا