راه های از بین بردن استرس و اضطراب چیست ؟

از بین بردن استرس و اضطراب در زندگی روزمره که ما داریم بسیار لازم و حیاتی می باشد زیرا این مورد میزان تمرکزمان را بسیار کاهش می دهد.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 8:18 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 52/5 مگابایت

فرمت فایل: mp4

.

در این قسمت قصد داریم تا راه کارهای عملی را برای شما بازگو کنیم که به وسیله آنها بتوانید میزان استرس خود را کاهش دهید و به این شکل حس بهتری در راه رسیدن به اهداف داشته باشید.

ما همه روزه با موارد استرسزای زیادی روبرو هستیم که طریق مختلف به زندگی ما وارد می شود راه هایی مانند اخبار تلویزیون، افراد حانواده، دوستان و … .

در واقع استرس میزان تمرکز ما برای رسیدن به هرآنچه که می خواهیم بسیار کاهش می دهد آن با با کجبور کردن فکر با به فکر کردن درمورد موارد منفی و مخرب.

از بین بردن استرس و اضطراب در راه رسیدن به اهداف و موفقیت بسیار لازم و حیاتی می باشد زیرا به این وسیله آرامش خیال را برای ما بوجود می آورد و آن هم به نوبه خود باعث افزایش سطح تمرکز ما می شود.

در این مطلب آموزش راه های را به شما دوستان می دهیم که شما را در کنترل این مورد بسیار کمک می کند.

از بین بردن استرس و اضطراب سایت سلام رویا

موارد از بین بردن استرس و اضطراب :

  1. برای از بین بردن استرس و اضطراب ابتدا رابطه ای که در آن قرار گرفتید یا موقیتی که در هستید را بشناسید و این موضوع را قبول کنید که شما دچار استرس شده اید زیرا رد کردن این موضوع خود دروغ گفتن به ضمیر ناخداگاه است و عاملی که باعث افزایش استرس می شود. و بریا مجاجه شدن با آن موقعیت برنامه ریزی کنید . برنامه ریزی و دانستن این که از قبل می خواهید چه کاری انجام دهید خود یک از موارد از بین بردن استرس و اضطراب است.
  2. سعی کنید هر چه سریعتر از مشکلات قبلی که داشته اید خارج شوید . این مشکلات همیشه ذهن شما را به خود درگیر می کند ولی با جل کردن آن موشکل اتفاقاتی که برای شما می افتد بسیار مهم و عالی میباشد شما با حل این موارد اعتماد به نفس بالایی بدست می آورید و برای حل مشکلات دیگر انگیزه کافی و زیادی نیز بدست می آورید.
  3. همیشه باید با روح و بدن خود مهربان باشید و به سلامت آنها بسیار اهمیت دهید. خیلی از افراد که میزان اضطرابشان بالا است در واقع به حالت روحی و بدنی خود بی توجه هستند .آنها ورزش نمی کنند وحتی کتاب نیز نمی خوانند. چیزی که به سلامت روح شما بسیار کمک می کند مطاله کردن است هر روز مطالعه کنید و هر روز ورزش کردن را نیز از یاد نبرید. ورزش کردن نیز به سلامتی بدن شما کمک و یاری میدهد. به کمک این دو می توانیند از میزان اضطراب خودبسیار کم کنید.
  4. از تکنیک های آرام سازی و رها سازی مانند FTP استفاده کنید.  این تکنیک ها به سرعت به شما در ایجاد حسمثبت و عالی بسیار یاری و کمک می کند.
  5. به خواب خود توجه کنید. به اندازه کافی به استراحت و میزان خواب خود توجه کنید چون این موضوع بسیار به میزان تمرکز شما کمک می کند
  6. به غذایی که می خورید بسیار توجه کنید . طبیعی بودن مواد غذایی در از بین بردن استرس و اضطراب بسیار دخیل است. از موادی که کافئین و نیکوتین دارد سعی کنید دوری بجویید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

حتما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان