این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 20:15 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 301 مگابایت

فرمت فایل: mp4

در این قسمت به شما دوست گرامی استاد جول اوستین آموزش می دهد که نگران نباش زیرا خداوند شما را هر روز به سمت رستگرای و خیر هدایت می کند. ما همیشه در مقابل اتفاقات و مشکلاتی که در زندگمان اتفاق می افتد احساس ناامیدی می کنیم و فکر می کینم که در راه برطرف کردن این مشکلات تنها می باشیم . در حالی که این طور نیست.

خداوند همیشه و در همه جا کمک حال بنده های خودش است و همیشه به شما در تمام امور زندگی کمک می کند.

او برای بنده اش بهترین است .

زیرا خدا در پرده زمان و مکان قرار ندارد و آینده هر کس را می داند . او می داند که چه اتفاقی قرار است در آینده رخ دهد پس بهترین راه را برای ما که بنده ی او می باشیم فراهم می کند.

نا امدی از عدم اطمینان ما به پروردگارمان ناشی می شود. در حالی که خداوند فرموده است که من برای بندی خودم کافی می باشم و یاد من آرامش بخش قلب ها است .

گاهی ما انسانها چیزهایی را می خواهیم که برای ما بد است و خداوند این موضوع را به خوبی می داند به خاطر همین هم ما را در رسیدن به آن موارد ناامید می کند و ما به همین خاطر از خداوند بسیار ناراحت می شویم و این موضوع را فراموش می کنیم که ما در حسار مکان و زمان قرار داریم و نمی دانیم که در آینده چه اتفاق هایی برای ما می افتد پس با او اعتماد کنید و با حس مثبت به مسیرتان ادامه دهید . اطمینان داشته باشید که خداوند بهترین ها را برای شما آماده کرده است.

زندگی زیباست و در زیبایی ناامیدی جایی ندارد . مخصوصا برای مخلوقاتی مانند انسانها که خداوند آنها را پادشاه زمین قرار داده است .

 

خداوند می‌فرماید: هدایت بنده‌ام را بر خودم واجب می‌دانم

در قرآن در سوره لیل آیه ای کوتاه وزیبا وجود دارد که در این آیه خداوند می فرماید هدایت بنده اش را به خود ترجیح می دهد.

آیه: إِنَّ عَلَیْنا لَلْهُدى»(لیل/12)

یعنی برما ( خداوند ) واجب است تا شما بندگان را هدایت کنیم .

یعنی ما هدایت کردن بندگان را برعهده ی خود می دانیم و هگز آنها را فراموش نمی کنیم. افراد زیرک و باهوش از این آیه بیشترین استفاده ممکنه را می برند و در مناجات های خودشان با خدا به این شکل عمل می کنند که: ( خداوندا! شما خود گفته اید که من هدایت بنده ام را برعهده می گیرم پس مرا به سمت سعادت، خیر و نیکی بیشمار هدایت کن تا در این راستا بتوانم بهترین ها را برای خود و اطرافیانم خلق کنم ).

چگونه خداوند انسان را هدایت می‌کند سایت سلام رویا

همه روابط پروردگار با ندگانش در هدایت خلاصه می شود

خداوند متعال در آیه های فرموده است من بندهی خودم را برای پرستش خودم افریده ام و به همین خاطر او را خود هدایت می کنم (أَعْطى‏ کُلَّ شَیْ‏ءٍ خَلْقَهُ ثُمَّ هَدى‏؛ طه/50).

به خاطر همین همی خداوند می گوید بیشتر اجر و پاداش بندگان را در آخرت به آنها می دهم و در این دنیا فقط آنها را هدایت می کنم تا بتوانند این پاداش ها را در حد اعلا بدست آورند.

به خاطر همین هم همه رابطه پروردگار با بنده اش رامی توان در موضوع هدایت خلاصه کرد.

 

درباره ویدیو آموزشی

در این ویذیو ارزشمن کشیش و استاد رشد شخصی حول اوستین به شما یاد می دهد که خداوند چگونه بندگان خودش را روزهانه هدایت می کند تا بهترین را بدست به برساند .

و هم چنین به شما یاد می دهد که این هدایت ها چگونه به شما می رسد و این موارد را در قالب داستانهای زیبایی برای شما بازگو می کند

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا