چگونه میتوانیم تصویر ذهنی از خودمان را بهبود ببخشیم؟

داشتن یک تصویر مثبت ذهنی از خود برای مدیران عالی رتبه شرکت ها و همچنین افرادی که به دنبال تاسیس مشاغل جدید می باشند بسیار واجب می باشد.

این محتوا قفل شده است

لطفا برای دریافت فایل این مطلب در سایت ثبت نام کنید و از قسمت تهیه اشتراک ماهیانه

اکانت ماهیانه دریافت کنید

زمان فیلم: 13:34 دقیقه                                                                                               حجم فیلم: 76.5 مگابایت

فرمت فایل: mp4

.

زیرا به کمک این وضوع می توانید اعتماد بفس بالایی در خود ایجاد کنید و وقتی اعتماد به نفس خوبی در خود داشته باشید خیلی بهتر و با انگیزه بیشتری اقدام به عمل کردن برای رسیدن به ادافتان را می کنید.

زمان هایی وجود دارد که زندگی بر باب مراد ما پیش نمیرود در این جالت می بینید مشکلات ، مسئولیت ها، ترس ها و خیلی موارد دیگر به سراغ ما می آید که واقها ذهن افراد را درگی خودش می کند این بحران ها و موارد ممکن است برای هر کسی بوجود آید.

ولی مواردی وجود دارد که به ما کمک می کند تا به راحتی این بحران ها را پشت سر بگزاریم و بتوانیم از حوادث روزگار به سلامت بیرون بیاییم یکی از این موارد داشتن تصویر مثبت از خود و آینده خود است که مانند یک جلیغه نجات باعث می شود تا ما بتوانیم از  این توفان بزرگ به راحتی بیرون بیاییم زیرا امیذ به آینده و اعتماد به نفس برای شروعی دباره را برای ما به ارمغان می آورد.

راه غلبه بر مشکلات این نیست که از آنها دوری کنیم و یا کاری کنیم که آنها به سراغمان نیایند بلکه این می باشد که خودمان را آنقدر قوی کنیم که اجازه ندهیم این موارد برما تاثیری بگزارد.

  • چگونه میتوانیم تصویر ذهنی از خودمان را بهبود ببخشیم سایت سلام رویا

    برای ساختن یک تصویر مثبت از خود موارد زیر را باید رعایت کنیم:

  • صحبت مثبت کردن با خود

همه ما ساعاتی از روز را به خودمان صحبت می کنم . صحبت هایی که گاه مثبت و نشاط آور است یا صحبت هایی به صورت منفی و مخرب می باشد . این صحبت ها تماما به خود ما مربوط می باشد و این صحبت ها در بعضی افراد آنقدر طولانی است که از صبح که بدار می شوند شروع می شود و تا شب که به خاب می روند ادامه دارد.

این مکالمات می توانند مثبت و سازنده باشد یا منفی و مخرب به گونه ای که انگار دو نفر در وجود ما می باشند یکی از ما انتقاد می کند و دائم می گوید که نمی توانی و دیگری به طور مداوم به ما روحیه می دهد و می گوید تو توانایی انجام هر کاری را داری .

پس به این مکالمات درونی بسیار دقت کنید چون در ساخت روحیه مثبت برای شما بسیار مهم است.

  • قبول نقاط ضعف خود

دو مین عامل در ساخت تصویر ذهنی مثبت این است که نقاط ضعف خود را قبول کنیم. اهمیت این موضوع آنقدر مهم است که زمانی که ما قبول می کنیم که نقاط ضعفی داریم دست از مشاجره و جنگیدن با خود می کشیم و این یکی از مهمترین موارد در ایجاد تصویر ذهنی مثبت نسبت به خود است. زیرا زمانی که قبول نمی کنید که شما هم دارای نقاط ضعف می باشید جنگی در وجود شما بوجود می آید که از شما بسیار انرژی می گیرد و بار منفی بسیار زیادی به شما وارد می کند. در حالی که با قبول کردن این موضوع می توانید این انرژی منفی را از خود دور کنید.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

 

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان