برای رسیدن به زندگی ایده آل باید مهارت های لازم را فرا بگیرید و بتوانید در مواقع بحرانی شرایط را کنترل کنید .شما میتوانید با مثبت اندیشی و گسترش افکار مثبت بر ترس هایتان غلبه کنید و در نتیجه میتوانید زندگی خود را دگرگون کنید .

داشتن یک زندگی ایده آل نیازمند برنامه ی دقیق و درست است و شما از طریق این برنامه میتوانید همه چیز را در پیشبرد اهداف خود در دست بگیرید .

ما در این مقاله سعی داریم به شما راه کارهایی ارائه دهیم تا بتوانید زندگی ایده آل خود را خلق کنید .

 

  •  برای رسیدن به زندگی ایده آل افکار خود را مدیریت کنید 

نگرش شما میتواند زندگی شما را تغییر دهد شما با تغییر نگرش خود به سمت مثبت اندیشی میتوانید یک زندگی ایده آل خلق کنید ،شاید شرایط شما رو به راه نباشد یا حتی نتوانید تصمیم درستی را اتخاذ کنید در این صورت ممکن است امید خود را از دست بدهید و شرایط از این هم برای شما بدتر به نظر برسد .

توصیه ی ما به شما این است که در چنین شرایطی سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید ناراحتی شما طبیعی است اما اجازه ندهید افکار منفی بر شما سیطره پیدا کنند و شما را از زندگی غافل کنند .

سعی کنید اندیشه ی خود را کنترل و مدیریت کنید افکار منفی خود را بیرون بریزید و افکار مثبت را جایگزین آن کنید برای رسیدن به این منظور شما باید تمرین هایی را انجام دهید ما به شما توصیه میکنیم به پاکدست های صوتی گروه آموزشی سلام رویا گوش دهید و حتما منتظر نتیجه ی خوب باشید .

کنترل و مدیریت افکار شما به دست خود شماست شما میتوانید همه چیز را با خواست خود تغییر دهید فقط کافیست افکار منفی را از ذهنتان بیرون کنید و هر وقت فکر منفی به سراغتان آمد به خودتان تلنگری بزنید مثلا میتوانید پوست خود را بکشید تا آن افکار از ذهن شما بیرون برود .

  • قهرمان زندگی خود باشید 

این اهمیتی ندارد که در چه خانواده ای به دنیا آمده اید و یا اکنون در چه شرایطی زندگی میکنید تنها وجود شما اهمیت دارد و نوع نگرش شما ،اینکه شما خود را چگونه میبینید و در مورد خود چه تصوری دارید .

نوع اندیشه ی شما و باور شما نسبت به خودتان میتواند زندگی ایده آل شما را خلق کند شما با تمرکز بر توانایی های خود میتوانید زندگی ایده ال خود را خلق کنید .

قهرمان زندگی خود باشید تا بتوانید همه چیز را به نفع خودتان تغییر دهید این به این معناست که منتظر هیچ کس نمانید و با تمام وجود سعی کنید خودتان مسیر را برای خودتان هموار کنید .

در شرایط سخت و بحرانی به خودتان اتکا کنید و با تمام وجود خو را باور داشته باشید تا بتوانید به زندگی ایده خود برسید .شما به عنوان یک انسان که خا خلق کرده منحصر به فرد هستید خداوند تنها از شما یک نمونه خلق کرده و در وجود شما توانایی های فراوانی قرار داده پس سپاسگذار خدا باشید و قهرمان زندگی خودتان باشید .

 

  • برای داشتن زندگی ایده آل سپاسگذار خداوند باشید 

شاید بارها این شعر را شنیده اید که شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند این شعر کل مطلب را ادا میکند و به ما این منظور  را میرساند که برای رسیدن به زندگی ایده آل باید سپاسگذار خداوند باشیم .

هر صبح که از خواب بیدار میشوید از خداوند تشکر کنید بابت اینکه دوباره چشم گشوده اید و میتوانید نفس بکشید این نعمت بزرگی است که باز میتوانید زندگی را لمس کنید صدای پرندگان را بشنوید و با تمام وجود زندگی را درک کنید .

  •  اهداف خود را مشخص کنید 

انسان های موفق در زندگی خود اهداف مشخصی دارند آن ها برای رسیدن به یک زندگی ایده آل اهداف خود را مشخص میکنند و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی میکنند .

همین حالا اهداف خود را لیست کنید و برای رسیدن به آن ها زمانی را مشخص کنید ،اهداف خود را به دو گروه بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم کنید و سپس راه های دست یابی به آن ها را یادداشت کنید .

پس از یادداشت نمودن اهداف مداومت و پیگیری اهداف شما اهمیت زیادی دارد شاید بگویید بارها شده اهداف خود را یادداشت کرده ام اما به آن ها نرسیده ام درست است تنها یادداشت کردن هدف مهم نیست بلکه شما باید برنامه ی دقیقی برای رسیدن به آن ها داشته باشید .

برای مثال برای خرید یک ماشین مدل بالا شما باید به در آمد بالایی برسید برای این منظور باید سرمایه گذاری بیشتری انجام دهید و یا فعالیت هایی را انجام دهید که به سود دهی بیشتری برسند .

  • برای خلق یک زندگی ایده آل رویا پردازی کنید 

تجسم رویا به شما کمک میکند تا زندگی ایده آل خود را خلق کنید شما با رویاپردازی میتوانید بهترین ها را جذب کنید و شرایط را به بهترین تبدیل کنید .این را بدانید که کائنات در انتظار شما هستند و منتظر اجرای خواسته های شما هستند حال این شما هستید که میتوانید انتخاب کنید بهترین ها را بخواهید یا بدترین ها را !

سعی کنید زمان هایی را به رویا پردازی اختصاص دهید مانند یک شناگر ماهر عمل کنید تمام وجود خود را در رویا غرق کنید و اجازه دهید به هر سو که میخواهد شما را با خود ببرد .

نگران بزرگی رویای خود نباشید بلکه به بزرگی خالق خود بیندیشید و تنها به نتیجه ی مورد نظر بیندیشید نه به طول مسیر ،اگر به مسیر توجه کنید ممکن است دچار شک و تردید شوید و نتوانید به راهتان ادامه دهید .

چشم هایتان را ببندید و تصور کنید ،تمام محدودیت های ذهنی را بزدایید و سعی کنید فقط به رویای خود بیندیشید و ایمان داشته باشید که به آن ها خواهید رسید .

هر شب برنامه ی روز بعد را یادداشت کنید و سعی کنید برای تک تک لحظات خود برنامه داشته باشید برای رسیدن به زندگی ایده آل باید برنامه ریزی داشته باشید و ساعات خود را به بهترین نحو ممکن بگذرانید .

لیست خود را مشخص کنید و برای اینکه بدانید برنامه ی خود را عمل کرده اید جلوی هر کدام تیک بزنید تا مطمئن شوید آن ها را سر زمان مشخص انجام داده اید .

  • ورزش کنید و به سلامتی خود اهمیت بدهید 

برای داشتن یک زندگی ایده آل تنها پول و ثروت اهمیت ندارد بلکه بزرگترین سرمایه ی شما سلامتی جسم و روح شماست پس  برای تقویت روح و جسم خود ورزش کنید .

این را بدانید که شما برای ادامه ی مسیر نیاز به جسم و روح سالم دارید یک انسان ضعیف و شکننده نمیتواند به موفقیت برسد .

 

برای گوش دادن به پادکست های مربوط با بازاریابی شبکه ای و اصول دعوت ، پرزنت و پیگیری اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به شرکت بیز را حتما مطالعه کنید.

 تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا