تصویر روشنی از رویایت داشته باش

در این مقاله قصد داریم با شما در باب این موضوع صحبت کنیم که چرا باید تصویر روشنی از رویا هایمان داشته باشیم و چگونه می توانیم این تصاویر را برای خود خلق کنیم.

اگر در حال خواندن این مقاله می باشید درواقع زمان آن رسیده است که به سراغ رویاهایتان بروید زیرا آنها شما را صدا می زنند. رویاهای ما آمده اند تا کاری کنند تا ما قبل از مرگمان لذت کافی از زندگیمان را ببریم پس بهتر است کمی عجله کنیم زیرا خوشبختی منتظر ما می باشد. همیشه یادتان بماند چیزی که به زندگی ما معنا می بخشد رویاهایی است که به واقعیت تبدیل می کنیم و به همین خاطر است که همیشه در درس های موفقیت آده است که ما برروی این جهان آمده ایم تا رویا هایمان را زندگی کنیم. رویاهایی که ما در ذهن خود داریم بخش از روح و جسم ما هستند و آن را می سازند.در واقع ما به همان شکل که در زندگی خود رو به جلو حرکت می کنیم رویاهای خودمان را نیز به واقعیت تبدیل می کنیم.

هر کاری که داری انجام میدی را همین الان کنار بزار و به سراع رویاهایت برو. این نکته را باید بدانی که تو دقیقا باید بدانی که به دنبال چه چیزی هستی و از این دنیا چه می خواهی تا بتونی هدف گذاری کنی. اگرندونی از زندگیت چی می خوای جهان هستی و کائنات هم نمی تونند هیچ کمکی بهت بکنند. هرچه رویاهات برات واضح تر باشند و دقیقتر بدونی چی می خوای دنیا هم بهتر می تونی برات اون چیزی که می خوای را خلق کنه.

یادن نره همین الانشم ممکنه به چیزهایی رسیده باشی تو زندگیت که قبلا به عنوان یک رویا بهشون نگاه می کردی و بابتشون خداوند را شکر گذار هستی ولی به این نکته هم دقت کن که همین چیزهایی که بدست اوردی هم روزی بران رویای بیش نبوده و اصلا نمی دونستی می تونی خلقشون کنی یا نه.

رویاهایتات را باید کاملاً واضح مشخص کنی

همه ما در زندگی که بر روی این کره داریم چیزهایی را در بدست آورده ایم که روزی برایمان رویایی بیش نبوده است و رسیدن به آن را برای خود غیر ممکن می دانسته ایم ولس سوالی که پیش می آید این است که چگونه به آن دست پیدا کرده ایم؟

ابتد آن را در ذهن خود مجسم کردیم و آنچه که می خواهیم را دیده ایم سپس تمام تمرکزمان را به سمت آن معطوف کرده ایم و این را باید بدانید که هرکجا که تمرکز برود انرژی نیز به همان جا می رود . یادتان باشد همان موقع که رویای خودتان را در ذهنتان مجسم کردید انرژی را نیز به سمت آن روانه ساختید و در راه خلق آن قدم گذاشته اید. این است یکی از رازهای خلق رویاها یعنی معطوف کردن انرژی به سمت اهدف به کمک تمرکز کردن به روی رویاهایمان.

سپس نسبت به آن هیجان‌زده شده‌اید و با خود گفته‌اید: «این همان چیزی است که می‌خواهم!» قطعاً در خواب آن را مشاهده می‌کردید، با دیگران درباره آن حرف می‌زدید و درباره آن مطلب می‌خواندید. و وقتی تمرکزتان را به طور طولانی مدت معطوف به یک چیز کنید، معجزه اتفاق می‌افتد.

 

برای گوش دادن به پادکست  بازاریابی شبکه ای اینجا کلیک کنید

برای ساخت انگیزه درست از گوش دادن به آهنگ های انگیزشی غافل نشوید

ختما مقاله مربوط به شرکت بیز و جملات انگیزشی را مطالعه کنید

تهیه شده توسط گروه آموزشی و انگیزشی سلام رویا

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه سلام رویا محفوظ است. 1398 شرکت بهینتا طراح سایت در اصفهان